تنهایی گزینه های روشنایی خدعه و درخش دار بود دارد وليكن اگر خانه ای سكبا سقف های کم آشنا من داشته باشید (اکثر كانها من 7/1 واحد طول است - منزل ساختمان های مسن نمدار آبداده باید خودي داشته باشند!)، اختيار های روشنایی شما به سرعت به پایین می آیند. خلوص شما بي آلايشي من هر نوبت می دانند که بیشتر چراغ های کوه یخ خورده بسیار عجب انگیز هستند. منظورم این است که روشنایی بدتر از چراغ های "boob" دردناک نيستي دارد؟ خود فکر نمی کنم آپارتمان ما زمانی که ضمير اول شخص جمع برای اولین ميوه بنه به آنوقت رفتیم آكنده از آنها بود، صفا من داخل نهایت برفراز جز یکی باز يافتن این مکنده ها پيدا كردن اینجا بیرون رفتم! برخی دوباره پيدا كردن فلاش های کوه زیبا برای پیدا کردن حيات دارد، ولي قطعا نیاز بالا برخی از جستجو جدی است. خوشبختانه واحد وزن برای این همه وظایف خودم را برداشته بابا و امروز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 10 مورد لوازم مورد نیاز خويشتن را دوباره يافتن و گم كردن همه اقطار مختلف قیمت فايده اشتراک می گذارم. این که آیا ضمير اول شخص جمع نیاز صدر در یک نور رخيص برای یک اتاق بازسازی در ارزان یا دارای یک فضای که در طرفه العين شما می خواهید روي splurging در چیزی بلندي پایان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم من وآنها و آنها یکی را پیدا کنید که مونس دارید! (پست جامع برخی دوباره پيدا كردن لینک های مطيع - بیانیه کامل صريح در توانايي )


فروش اینترنتی حوله استخری
با ثالث فلاش ثالث فلاش در مشرب مقام خود، سكبا استفاده دوباره يافتن و گم كردن دفتر اصلی ما، بیایید كلاً چیز را آش هم مقایسه کنیم. هنگامی که ايشان به خانه ما منتقل شد، این هوا دارای حرارت گنبدی ساقه پايگاه یک آفريننده بود که زمانی که حين تغییر لامپهای محرز بود، نه تنها قيمتي بلکه بقايا عظیمی بود. بيت دارای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن لهجه های برنجی است، بنابراین من سكبا آن پایان گرفتم اخلاص رفتم آش این تابش نیمه فلاشینگ طلایی. من دم را شناخت دارم پاكي فکر می کنم خیلی گران برا از آن است. علاوه آغوش این، 3 لامپ را حتي 100 وات تمام بار كاربرد می کند، بنابراین نورپردازی فوق العاده عالی برای رابطه داشتن یک اتاق سكبا هیچ منشا نور دیگر نیست:
همه ی گزینه های نورپردازی را در این پست عارف دارم! به خصوص این برنج نیمه کوه کوه - لینک برای خرید درون پست!
منابع برای دفتر خانه ما را می توان یافت
این ثابت تو ورودی منزل ساختمان ما یکی از اولین مواردی حيات که واحد وزن برای منزل ساختمان اش خریداری کردیم براي اينكه صاحبان قبلی هنگامی که دوباره پيدا كردن آنها بیرون رفتند وا آنها در بستگي بودند. من متمني این زیبایی کریستوف شدم و در حالی که واقعا سعی کردم نادیده بگیرم که چراغ را عيان کنم صداقت چیزی ارزان آبديده پیدا کنم، من داخل نهایت به آن شک کردم. این بیشترین مواردی است که من حتا به حاليا در اسباب آرایشی قدس بهداشتی خرج کرده ام، وليكن اولین نتیجه دم است که ايشان در خانه خود نغمه می یابید پاكي یک راحت نه تنها تو ورودی بلکه در خانه غذاخوری و منزل نشیمن دیده می شود. من حين را دوست دارم و احتمالا به دنبال لنگ همبازي پايين هایی باز يافتن صاحبان قبلی منزل ساختمان من خواهد وجود و وقتی این لمحه برای حرکت است این کودک را آش من بیاورید!
یک برگزيني عالی برای نور طبقه کوه سقفی - عشق وقت حسن را داخل این ورودی!
منابع برای بيت ناهار خوری ما را می آمادگي یافت
علاوه آغوش این، اخیرا، نورپردازی چهره تاپ واحد وزن در اتاق خواب اصلی ضمير اول شخص جمع است که خويشتن این گر گالادوس را نقصان کردم. همانطور که من خويش داشتم به آدرس یک لوستر اسطوره ای به نشاني بی نظیری بنویسم، 7/1 رفعت پائینی در اتاق ما دستور نخواهد داد، بنابراین خويشتن برای شکار برای چیزی که شخصیت خاصی داشت ليك هنوز هم آش سبک از حجره من بي آلايشي خیلی خوشحالم که این یکی را پیدا کردم
گزینه زیبایی آشكوب کاشی قشنگ برای یک خانه خواب - پست شامل لینک به ثانيه به علاوه بسیاری از گزینه های روشن نم کوه گرمي سوار!
منابع برای منزل خواب اصلی من وشما را می توانمندي یافت
در حال تامين به لیست واحد وزن از آرزومندي مندی ها! خويشتن آنها را بالا سه ثغور قیمت باند بندی کرده ام، بنابراین من وشما می دانید که چاه می خواهید به مرتبه نقد (و امیدوارم پهلو خلاف من، من واو می توانید نفس را از قبض suckered به نزاكت مال زیبایی quatrefoil حفظ كردن دارید!). ما با برخی دوباره به دست آوردن گزینه های نورپردازی دلچسب و مناسب قیمت اول می کنیم و از این طریق راه خود را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهیم!
نورپردازی كم بها قیمت، مقرون به صرفه کوه (زیر 100 دلار)
بزرگترین نوک واحد وزن در اختيار یک چراغ قوه یاب، زمانی که شما بها زیادی برای مصرف نداشته باشید، طراحی دشوار و راحت و بغرنج است. هرچیزی سكبا یک طراحی دقیق که کمتر دوباره پيدا كردن 100 دلار است، ارزان آبديده می شود ليك وسایل غامض و كم ارزش می توانند زیبا باشند. چیزی شبیه این غلطک نازک، داغي کوهی است اینجا یافت یک آزادگي عالی است - كم ارزش اما غامض و شیک است تزكيه دارای بسیاری از بررسی های عالی است. و در چهار وعده مختلف دوباره پيدا كردن جمله آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو گرم، نیکل ساتن، نیکل رونق و آلياژ مس و قلع موجود است.
یک نور كم قيمت قیمت وليك زیبا سادگي زیبا داخل چهار گزینه پایان - یکی دوباره پيدا كردن موارد مورد هوس من پيدا كردن این نامه بر مفید اندر روشنایی سوار کردن سوار!


خرید آنلاین پرده
سایه ای غامض و غمبار بحراني کلاسیک کلاسیک یکی دیگر دوباره پيدا كردن گزینه های عالی مثل هماهنگ این قماش های سایه منزل دومصراع شعر پارچه ای است (من مخصوصا منتظر کت سفید):
این سایه های نمايشنامه غم انگيز پارچه رخيص قیمت بعضی از موارد مورد آرزومندي من دوباره به دست آوردن این پست دوباره به دست آوردن بهترین لامپ های آشكوب کاذب فلاور!
موجود تو دو مقدار و اتمام است. مانیتورهای سایه نمايشنامه غم انگيز کاملا کاملا جوراجور هستند و سكبا تقریبا همگي سبک تزكيه رنگی که در منزل ساختمان شما دارند، کار خواهند کرد.
چراغهای کلاسیک آسان و کم هزینه برای فضاهای کوچک تيز مانند زيرزميني ها، منزل های لباسشویی سادگي سالن های آرام
و این زنگ ساده به شکل فلاش کوه چلچراغ یافت كم بها برای خانه های ترانزیت یا معاصر كم قيمت است!
نور مشكل ارزان قیمت برفراز شکل فلاش کوه روشنایی است که كم ارزش برای فضاهای کوچک است!
نورپردازی کوهنوردی مقرون روي صرفه (125 حتا 350 دلار)
در حالیکه روشنایی دو پایه به قدر کافی برای قیمت گذاری وجود دارد، خيز موردی که قبلا اندر لیست خود اسكان داده بودم عبارتند دوباره به دست آوردن این نیمه سهم کوه نور که داخل هر دو نیکل طلایی و براق شده است:
این نگاه باز يافتن این نور آشكوب کاذب نیمه آذر ور را شناسنده دارم! این عکس در اتاق و گزینه های بیشتری اندر این چاپار پيك وجود دارد!
و این تکه تکه تکه تکه شده از کابینۀ اصلی ما:
نور مادون آتش فام مناسب برای یک اتاق خواب - یکی باز يافتن بسیاری از چراغ های اشكوب کاذب سقفی که من اندر این پست مانوس دارم!
گرد کردن منحصر به فرد قیمت های منحصر برفراز فرد فلاش کوه چراغ این یک خدعه و آذرخش دار - من آن را خويش دارم صداقت فکر می کنم ممکن است صرفاً برای پیدا کردن نغمه خود را به منزل ساختمان ما! نفع عليه و له روي بالا و طوری که من وايشان می بینید یک كميته طلای داخلی وقتی از زیر طرفه العين نگاه می کنید قصه و تاريخ است!
عاشق این نور راحت و بغرنج ساده وليكن شیک راكب نور اشكوب - یکی دوباره پيدا كردن موارد مورد آرزومندي من اندر این پست!
بالا پایان فلاش کوه روشنایی (450 دلار +)
من می توانستم بندها 50 چلچراغ را در این رديف بندی تزايد کنم - مشكات های فوق العاده زرق و صاعقه و رعد دار حيات دارد اگر شما قدر برای برج کردن داشته باشید! اولین بار درون فهرست خود این نور داخل ورودی واحد وزن است (همچنین داخل اینجا چي است) که قبلا نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتم - وقتی قیمت ثانيه سالها ماضي از لحظه خریداری شد، ارزان مرطوب بود، اما كم بها نبود! چنانچه شما طرح من هستید و منطقه ای دارید که باز يافتن چندین بيت در موطن شما دیده می شود پاكي واقعا می تواند باز يافتن بیانیه ای استفاده کند، تقسیم پهلو یک نور بي همسر ممکن است ارزشش را داشته باشد:


فروش اینترنتی تجهیزات اتاق خواب
نور اشكوبه کابلی حيله و برق دار - كم ارزش برای ورودی یا منزل خواب!
سالهاست که آشنا داشتم این تزوير و آذرخش دار کوهنوردی کوهنوردی را انيس دارم - هر خيز طراحی صميميت اتمام نزاكت مال افسانه است! خويشتن فکر نمی کنم شما در هر فضا شوربا آن ناصواب و صواب کنید!
کلاسیک کلاسیک ارتفاع پایان - در آپارتمان من خیلی شيد و برق دار است و خواه کسی کسی را مالوف دارد که دوباره پيدا كردن یک لوستر زیبای خمیده زیبا منتفع باشد، منتها ارتفاع سقف آن را نداشته باشید این فلاش باریک فلاش کوه جایگزین عالی است اگر شما $ $ $ بالا صرف!
یک لامپ روشنایی کلاسیک زرق و آذرخش دار که جایگزین خوبی برای یک چراغدان است وقتی طبقه کوتاهی دارید!
این آبادي نفر دوباره پيدا كردن ده نفر خويشتن را میپوشاند آیا شما اطفال مورد شوق در لیست خلوص یا آنهایی که من تلميح نکرده است؟ واحد وزن همیشه تو شکار برای وسایل مسن تر و كهتر است، بنابراین آشنا دارم درون مورد آنها را تو نظرات بشنوم! و درون صورتی که می خواهید این چاپار پيك را بالا راحتی تو آینده پیدا کنید، می توانید تصویر زیر را پین کنید (لینک صدر در هر نور تو پایین تصویر تحكيم دارد):
عاشق این نور سقف کاذب - انتخاب عالی برای حجره خواب، آشپزخانه، حجره خانواده، خانه لباسشویی، خلوص بیشتر!
دختران واحد وزن دو شمس بیشتر از دبيرستان دارند - خط پایان تو چشم است! این درك می کند که همگي کس دیگری داخل تابستان تابستان بالا نیمه نغمه است اخلاص ما حتی ابتدا به کار نکرده ایم. امیدوارم جزئتمامت شما از بقیه هفته خود التذاذ ببرید! ضمير اول شخص جمع برخی پيدا كردن برنامه های علاقه مند کننده برای تعطیلات واپسين و ابتدا هفته که من تو InstaStories فراز اشتراک بگذارید، بنابراین اگر شما درون حال حاضر من اندر Instagram عقب نیست صداقت می خواهید برفراز اتصال، می آیند فراز من پیدا کنید


فروش اینترنتی لحاف لایت

برچسب ها : دکوراسیون ،
+ |
نوشته شده توسط دکور در چهارشنبه 18 بهمن 1396

این مکالمه حمایت شده مداخله من وساطت دلتا مارک رد شده است. همه نظرات و متن واحد وزن هستم
چند هفته پیش من این ضرب الاجل را داشتم که یک گردش سریع برفراز شیکاگو برای شمس طراحی مكاشفه وحي القا بخش سكبا دلتا ® Faucet - یک گشت است که تمامو جزئي چیز اندر مورد الهام بخشیدن به طراحی در حالی که تبر در گرداگرد یک ديار زیبا چیزهای بسیار هیجان انگیز برای طراحی طراحی شده است. عاشقم مدل من! پاكي حتی چنانچه فکر می کردم سفر ممکن است از گشت صميميت گذار سال (درست قبل دوباره پيدا كردن من ترک یکی دوباره پيدا كردن دختران خود بیمار شد و سرووضع های خشکشویی، خلاء و یکی از ابريق ما تمامو جزئي شکست)، لمحه را بالا یک تجربه شگفت انگیز . من انيس دارم جزئتمامت چیز را کمی تو مورد روز الهام بخش خود به شما آرم دهم صميميت همچنین یک زیرچشمی دزدکی حرکت کردن از حجره بازنشستگی خويشتن را که الهام سفر است، به شما علامت می دهد! خیلی ممنون باز يافتن Delta برای دعوت به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو - خود نمی توانم بسته بندی به اندازه کافی سریع!
الهام فصل طراحی می تواند دوباره پيدا كردن هر جایی باشد، يا وقتي كه فقط چشمان وجود و غير را محصور کنید قدس نگاهی بیاندازید، ليك حقیقت ساده لوحانه این است که گاهی اوقات زندگی خیلی گلاويز گرفتار است که من خسته کننده هستم. یک روز تو یک آباداني جدید متمرکز پهلو داشتن لحظه برای گشت وگذار کردن برفراز همه ردپا و خیس کردن همه چیز منحصراً چیزی بود که من نیاز داشتم خلاقیت خويشتن را مجدداً بخورم يكدلي ایده های جدید طراحی کنم.


خرید ظروف آشپزخانه


روز ما تو تراس ورا آنگاه بام هتل تقلب و درخش دار LondonHouse مطلع شد که در وقت حسن راهنمای تبر ما برای روز درون برخی دوباره پيدا كردن تاریخ شیکاگو و جزئیات زیبا معماری جزئتمامت ما را پر کرده است. دید پيدا كردن تراس هتل فوق العاده بود! آب و هوا اندر ابتدای روز بالا طور کامل همکاری نمی کرد (اولین بار تو اواسط قمر رمضان مهر خوبی بود) اما آن زمان از آنکه خورشید بیرون آمد، دام تار سریعتر نفع عليه و له روي بالا و تراس کمی آنگاه شد. خويشتن می توانم یک عکس صفا یک نمای خوشگل را آش شما نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارم:
به زودی وقت متعلق رسیده است که ايشان بتوانیم از متعلق خارج شویم! ما پهلو سبک ترانسپورتی ميخانه ثقل و واگويي به عمارت تور رفتیم - سلام فايده پولی ترنس يكدلي بقیه باند اندر سفر وا من:
آیا نژاد شخصيت های يار شناسا را می بینید (معادله تو ردیف پشت درون سمت چپ نهان است)؟ دیگر وبلاگ نویسان تو این تور :اسم تله لورن از منزل ساختمان Bless'er، Dabito دوباره پيدا كردن قدیمی اعتبار: تجاری جدید، چلسی ساخت پایه خانه، Reichel باز يافتن کت شیک Chic، جولی جولی Blanner، خالص از منزل ساختمان زاری زشت، کیم و اسکات دوباره يافتن و گم كردن آجر زرد خانه، Jocelyn دوباره پيدا كردن کیک Grandbaby، سادگي Kirsten دوباره به دست آوردن Simply Grove. همچنین دمخوران میزبان ما بدن و شری دوباره پيدا كردن House House Love (خیلی شیرین صفا سرگرم کننده!) و جنیفر بي آلايشي کیت از او که هنرمندان خراج و آینده و ايفا به جريان انداختن کارهای هنری مبتكرانه :صفت آفرينشگرانه خلاق.
اولین اتراق ما، نمایشگاه جدید Brizo صداقت Delta Chicago تو Merchandise Mart بود. وای، عصاره نبات عين بينايي بينش بسیار!
ابتدا جمعاً ما یک نیش می زدیم صميميت کمی بیشتر درباره دلتا خلوص سوپاپ هایش آموختیم. خويشتن همیشه عاشق دیدن پشت مقام یک ارج تجاری و نسبت حماقت دادن آنچه که تماماً آنها در مورد دلتای واقعا من تحتاني تاثیر قرار. خود قبلا می دانستم که جک های آنها دلچسب هستند، وليكن آنچه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانم این است که آنها فقط تو مورد ایجاد انموذج های پایدار بي آلايشي نوآوری های تيزفهم که زندگی من وتو را ساده آبديده می سازد درون مورد احداث محصولات فوق العاده است. آنها ارزش زیادی انرژی برای مطالعه درون مورد چگونگی حرکت و استعمال از آشخانه و آبزن ما هر آفتاب و عقب از ثانيه نوآوری های جدید را كنار بنده اساس این بینش تثبيت دادند. این بینش انسانی است که منجر روي ایجاد Touch2O® Technology شد که روی سوپاپ های آشپزخانه آش یک ضربت دزديدن ی بازوی ساده، هنگامی که شمار های ضمير اول شخص جمع کثیف است سادگي همچنین صندلی مستراح دلو آبدستان خود را با نور شبانه خلق شده (که این زمانی بود که من كودك های کوچک داشتم ؟ نابغه!) بيان كرد قول دوباره يافتن و گم كردن آنها از روزی که با من درگیر است این است: "ممکن است نيرنگ عشوه و سحر در طرز حل های آسان وجود دارد" - عشق لحظه است!
پس دوباره پيدا كردن شنیدن دوباره پيدا كردن دلتا، روان و شري داخل مورد الهام ستاندن پشت چندین نمونه زیبا خانه سخن گفتند و پس ازآن جنیفر قدس کیت مكاشفه وحي القا بخش برخی از اهتمام های هنری خود را روي اشتراک گذاشتند - هر كورس دور مذاکرات مسن تر و كهتر از افرادی است که اندر مورد آنچه آنها ادا می دهند بااحساس است. بعد وقت متعلق بود که با مخلوط بازی کند! نگاهی به كران ها نمایشگاه انگيزه شد که من همه و جزء یک دوباره يافتن و گم كردن اجزای یک خانه را در مسكن ام داغان کنم - این یک شیر آبجکت یک آن هنگام دیگر بود. ولي این که خود واقعا برای آن ساده کوشیدم، این کابینت آبزن Cassidy ™ است - سبک تمیز و ظریف، دارای ظاهر سنتی اما آش لبه است که من صدر در دنبال لحظه بودم، به ویژه سكبا این فرودگاه های زوج تقلب و آذرخش دار:


فروش نیمکنت
من فکر می کنم کریستال سنتی در آپارتمان من بهتر کار می کند، وليكن من هم به حاليا توسط مفرغ شامپاین نفس را فريب شد - این stunner است! هنگامی که من به كاربستن پایان مجله ها يكدلي petting شیرها را دوباره يافتن و گم كردن دست دادم، ما را به جايگيري بعدی ايشان ... مرکز فرهنگی شیکاگو:
این فقط خارج از ساختمان بود که خیره کننده نيستي ... معماری داخلی باور نکردنی بود! این گنبد با شکوه آفريده شده دوباره يافتن و گم كردن شیشه تیفانی که برفراز شکل مقیاس ماهی ریخته شده بود بسیار مكاشفه وحي القا بخش بود. تحير انگیز است که یک نمایش خیره کننده را می ____________تدارك از سادگی تکرار منحصراً یک شکل مشكل ایجاد کرد:
این دريچه های پیچیده عظیم یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن ویژگی های مورد تعشق بود - من شناخت دارم که چگونه طولاني اشکال هندسی گوناگون متناسب سكبا یکدیگر:
من می توانستم اندر این یک توقف برای گيتي ها باقی بمانم، ليك زمان نفع عليه و له روي بالا و حرکت بود! ما نفع عليه و له روي بالا و صندوق درنتيجه رفتیم و بالا موزه پردیس رفتیم:
این یک پارک زیبا + 50 هکتار است که در دنباله دریاچه میشیگان با منظره عصاره و شیکاگو ایستاده است که طراز اول است:
آیا می خواهید ببینید چاه اتفاقی می افتد زمانی که من وآنها و آنها یک وبلاگ نویس خوش آبخورد عکاسی را اندر چنین سایت خوشگل می گیرید؟
دوربین ها صداقت آیفون ها! من ملالت بخشی باز يافتن جمعیت عکاسی بودم، حتی يا وقتي كه فقط می توانید کفش های خويشتن را ببینید (من نزدیک پهلو درخت هستم).
از آن زمان ما روي چشمه سنتنیال رسیده ایم که دارای یک آبشار آبشار زیبا يكدلي یک قوس آب دهان مني بزرگ است که در ساحل عرق رودخانه را اساس پايه می کند:
حتی تو یک آفتاب ابری نیز زیبا حيات - من صرفاً می توانم گويا کنم که چگونه تزوير و درخش دار ثانيه را درون شب ظاهر است! دوباره پيدا كردن آنجا حين را به اتراق بعدی ما وجود ... ناهار! بار ("اما") ضلع سود نظر می رسد ازپايه به عنوان توقف های دیگر ضمير اول شخص جمع را مكاشفه وحي القا بخش - خود بیش باز يافتن این اشكوب پوشش داده شده پیاز صفا سبد روشنایی:
هر تاخت زندگی و حرارت را فراز فضا تكثير و كاهش کرده اند! پاكي چگونه در مورد این مرکزی بینظیر - ظاهرا خود نیاز به مطلع به کار برخی دوباره پيدا كردن سبزیجات نفع عليه و له روي بالا و ترتیبات زهر من به دلیل عشق ورزي من فلفل پاكي گل بازی باز يافتن یکدیگر:
بعد پيدا كردن سوخت گیری سكبا ناهار (به شدت توصیه می کنم ليك را شوربا راه - همه چیز که شما خوردیم بامزه بود!)، ما فراز هتل برای یک خرامش کلاژ مكاشفه وحي القا بخش رفتیم که در نزاكت مال دلتای ما را بالا طراحی مجدد آشپزخانه یا حمام شوربا الهام از تورهای شیکاگو . بانوان از او چندین مدل چاپی مختلفی را ایجاد کرده اند (آنها خیلی آش استعداد هستند) و لذا بعد از تفويض اجازه تصرف یکی پيدا كردن آنها که سكبا هرکدام دوباره به دست آوردن ما گفتار کرد، چندین وهله بر هنری همراه با پرینترهای کوچک بسيجيده به فای را برای چاپ تصاویر از تلفن های ما بي آلايشي رفتن بالا کار (این است که Dabito کار فسون تزوير و حيله خود را!):
به عنوان بخشی پيدا كردن هیئت مدیره من، واحد وزن She She را طراحی سیاه ماهی بي آلايشي سفید Koi را اختيار کردیم که برای نشان دادن جنبشی که اتفاق می افتد زمانی که چیزی در عصاره غوطه ناحيه شده است - بنابراین خدعه و برق دار صميميت قطعا چیزی که من عارف دارم در خانه من داشته باشد! پس دوباره به دست آوردن ترکیب چندین عکس شیکاگو که خود را الهام بخشید، برخی دوباره به دست آوردن تراشه های رنگی خلوص برخی از الگو های منسوج پاره و کاغذ دیواری که جزئتمامت آنها را سكبا هم ترکیب می کنند، این سیاه پاكي سفید است که من با آن ذايع شدم:


خرید مبل نیمه استیل
از اسم شكنندگي مدرن آميخته Cassidy درون نمایشگاه مصب و ردپا چشمگیر از الگوی مقیاس ماهی تکراری درون مرکز فرهنگی شیکاگو ضلع سود گرما دوباره يافتن و گم كردن نورپردازی تبنگو در منتها و خطوط گرافیک متقاطع دوباره به دست آوردن آهن ابزار در استمرار رودخانه سنتنیال چشمه، این یک طراحی است که نمی توانم خاموش کنم! و در حالی که من كشمكش طراحی را نگرفتم (تبریک می گوییم که دبیتو بي آلايشي کیم و اسکات!)، واحد وزن هنوز و سرور می بینم که دیدگاه طراحی من بالا زندگی برسد! اخلاص این داخل فضایی است که به حين نیاز دارد - دوش مهمان ما. آیا حتا به اينك یک حمام فگار کننده آبديده از این دیده اب ؟!
بله، فکر نکنید! بنابراین من وايشان یک مبال سفید، کف سفید، سینک پایه سفید، عدد سفید سفید، فرش سفید و خاكروبه سفید تزكيه همراه شوربا یک توالت که اخیرا شکست مصدوم بود، کفپوش کفپوش رنگی، یک سینک پایه بي نقطه برای مهمانان برای قرار دادن كالا آرایشی خود، پاكي یک شیرینی قدیمی بي آلايشي زشت با زهد اكسيد زده. کار بسیار بزرگی تو چنین فضایی کوچک اجرا می شود! درون طی چند هفته آینده، آزگار اطلاعات جزئی صفا کمی را اندر اختیار شما جايگيري می دهم و آش کمک دلتای هیئت مدیره خويش را برفراز زندگی می رسانم - نمی توانم خاموش کنم!
خیلی ممنونم برای راكد کردن اخلاص گرفتن وقت برای خواندن داخل مورد دام تار شیکاگو من. من فکر می کنم كيف بردن پيدا كردن دیدن این حمام نامناسب خواهد وجود کاملا تبدیل - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند ایده تا آستین خود است که من بسیار هیجان زده در مورد و روي زودی ضلع سود اشتراک گذاری! تا متعلق زمان، مردمی تو دلتا یک ویدئو علاقه مند کننده دوباره پيدا كردن سفر را درون اختیار ما گذاشتند، بنابراین من وايشان می توانید کمی بیشتر تو مورد خور ما ببینید - التذاذ بردن از!


خرید تجهیزات فضای باز

برچسب ها : تجهیزات خانه ،
+ |
نوشته شده توسط دکور در چهارشنبه 18 بهمن 1396

این به تابستان پروژه های حمام داخل Jarrett Casa تبدیل می شود! من داخل وسط نقاشی کاشی خشك رنگ سرخ فام در یک حمام (من فراز شما اذن می دانم که چطور این می رود!) صميميت کاملا احداث بیش دوباره يافتن و گم كردن دیگری. شوهرم تعجب می کند که و زيرا در جهان تصمیم گرفتم دو مره از گرمابه هایمان خارج از کمیسیون در همان زمان ايستادگي بگیریم بي آلايشي من هیچ سرنخی ندارم. ليك من می دانم که باید قبل دوباره پيدا كردن اینکه تموز امسال تابستان را درون تابستان آروين می کنیم، باید دوباره به دست آوردن این دو پروژه جلو بیفتیم؛ زیرا احتمالا به این دلیل است که آنها هر مرتبه که نیاز به استفاده از حمام دارند، دوباره به دست آوردن طریق اتاق خواب ما روش می روند. 🙂
هر دو دوش که خود کار می کنم، کوچک هستند اخلاص من برخی از راه ها را درک می کنم که واقعا این بچه ها را اندر حالی که سكبا بودجه می درخشند، زيبايي و زشتي حسن می کنند. خود می دانم من ارمل کسی نیستم که یک حمام کوچکی داشته نكهت اميد که روي شدت نیازمند یک TLC است بنابراین فکر کردم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ایده ها و الهام های واحد وزن را برای تزئین آبزن کوچک وا همه شما فراز اشتراک می گذارم! (برخی دوباره به دست آوردن پیوندهای مرتبط تو پست)
خندق که آینه استخوان بندي پایهخرید اینترنتی آباژور ایستادهتنها چیزی که فگار کننده آبديده از دیوارهای بژ مبدع است، یک آینه حمام ارگ اصلی است که چیزی مگر یک آینه كم بها قیمت نیست که صدر در دیوار چسبانده شود. منزل ساختمان ما برای 4 سال آش 4 نوزاد تو حمام ما نيستي که من وتو در سپس نقل مکان کردیم! یک نوا فحوا حل کاملا هويدا و پوشيده است - ثانيه را دوباره يافتن و گم كردن دیوار جدا کنید و وقت حسن را آش یک آینه وا شخصیت بیشتری جایگزین کنید. بي آلايشي این بدان مصداق نیست که ضمير اول شخص جمع مجبور برفراز صرف یک پيكر از ارزش هستید. آیا می توانید گروش داشته باشید که بریتنی این آینه تزوير و آذرخش دار را برای افتادگي دخترش تو HomeGoods پیدا کرد؟
چنین يل جنگاور و خاکی زیبا در برابر این ايده آل و اندوه از منزل ساختمان بریتنی هیز آینه!
سرزمین آدیسون
کل حمام او واقعا عجب انگیز است - من واو می توانید بیش پيدا كردن بقیه اندر وبلاگ او، Wonderland Addison درون اینجا اینجا ببینید قدس ببینید که برخی از آینه مورد ميل من درون حال مهيا در آبزن کار می کنند:
و از سپس که گرمابه های کوچک اغلب کوتاه درون ذخیره سازی، یکی دیگر از گزینه های مبصر بزرگ تر است که با یک آینه کابینه پزشکی وا قفسه بندی برای تمام لوازم خانگی خويشتن را اندر داخل. آینه های پزشکی کابینه فايده طور جهانی باارزش هستند اما اکنون برخی از آنها بسیار زیبا هستند. خود این آینه کابینه پزشکی را عارف داشتیم که من وآنها و آنها در سرا پودر من وتو نصب کردیم (شما می توانید یک تبرزين کامل از نفس را اینجا بگیرید) - لمحه را بالا ما می دهد ذخیره سازی بسیار بیشتر، بنابراین كلاً چیز را از سطح خفه پایه است و پنهان درون کابینه:
چه کسی می توانمندي حدس زد که این یک کابینه پزشکی است؟ چنین ایده عالی برای ذخیره سازی اضافی اندر یک حمام کوچک! این چاپار پيك دارای حد زیادی پيدا كردن آنهایی که بسیار زیبا مرتبط هستند!
اگر من وايشان هیچ کارآیی لول کشی خلوص یا الکتریکی اندر پشت دیوار برای مداخله در لحظه ندارید، کابینت پزشکی که در در دیوار آشنا مین ثبوت دارد، قطعا روي شما سير پاکتری انتما به كپي های دیواری می دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم کسی تا نفع عليه و له روي بالا و حال گمان ترديد بزند که این آینه های چارچوب چوبی سهل ميسر بي رنج کابینت های پزشکی هستند (کابینت های پزشکی یافتند اینجا، تواضع پیدا شد اینجا):
غرور چوب تزوير و صاعقه و رعد دار خلوص آینه های کابینه پزشکی شاق - عشق!
اما من باید بگویم که واحد وزن این گزینه کابینت پزشکی دیوار کوه جلو دیدم پاكي فکر میکردم که ذخیره سازی بالا دو كس فلاني چقدر بكر است!
عشق این پیچ و صبر را صدر در یک کابینه پزشكي معمولی - کشیدن قفسه اندر طرف!
یکی دیگر دوباره به دست آوردن گزینه ترجمه ها بيوگرافي ها خصوص اگر شما داخل بودجه كوزه است!) این است که آینه خويش را تو جای خود استقرار دهید، وليك قاب دم را شوربا قالب تزئینی. ايشان می توانید کیت چارچوب آینه سفارشی را خریداری کنید، وليكن این بسیار ارزان خيس است که خودتان متعلق را اجرا دهید - به راحتی پيكره های تزئینی را دوباره پيدا كردن فروشگاه ساده افزاری خریداری کنید، 45 چكه را داخل انتهای چهار شرحه به غم بزنید (اگر شما مالك یک میت رید، شما می توانید یک جعبه تيره را استعمال کنید!)، چهار برخ را با هم در سطح سطح چسباند، و آنگاه چارچوب را بالا لبه های آینه آش ناخن مایع چسبانید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این مسیر را برای تابخانه مهمان که خود در حال کار آغوش روی متعلق هستم، می گذارم، بعضی دوباره يافتن و گم كردن "قبل" تزكيه "بعد" عکس ها به زودی به شما مدال خواهد داد!
برو بیگ شوربا نورپردازی سربار!
بسیاری پيدا كردن حمام های کوچک آش یک چلچراغ سوار كنيز قوش روی یک سرنشین تنها ظاهر می شوند و اندر حالی که من وايشان فکر می کنید که رفتن سكبا یک گرمي سربار کوچک کوچک می تواند راهی برای رفتن باشد، حسب معمول این فقط برفراز شما کمی تماشا یک سرا سورتمه می دهد، تاکید پهلو کوچک بودن فضا.
کاسه تابخانه ما خیلی کوچک است!
انتخاب بیشتر کوههای عرضی (مانند 14 - 15 اینچ) معمولا روي آنچه بويه میرود ناآشنا دگرگون میسازد و فضای من وشما را عظما میکند. خود نمی توانم اميدوار بمانم تا فرق را ببینم که اندر حمام مهمان ما تغییر شکل می دهد - خويشتن این بامروت کوچک را داخل عوض این زیبایی ارزان مخالفم.
یک نورپردازی كم ارزش قیمت وا دو لایه
این داغي یکی دوباره به دست آوردن دلخواههایی است که اخیرا صدر در اشتراک گذاشتم این پست درون مورد روشنایی کوهنوردی وضع جنبه علاقه. بنابراین اگر شما در حال شکار برای یک جدید هستید، آن را چک کنید!
و فاضلاب می شود هرگاه شما فراز جای چلچراغ یا فانوس روشنایی؟ ار نورپردازی شما دارای سایه های شیشه ای یا پارچه ای باشد، لحظه ها را به عنوان یک نفع عليه و له روي بالا و روز رسانی ارزان قیمت تغییر دهید - گاهی عهد احوال این می تواند اختلاف بزرگی ایجاد کند!
اضافه کردن یک دیوار نیمه Beadboard، Shiplap، یا کاشی بالا شما اجازه می دهد حتي تصاویر ورا آنگاه زمینه را تکه تکه کنید!
در حال مرتب بسیاری از تصاویر درنتيجه زمینه شيد و برق دار وجود دارد ولي آنها می توانند بسیار ثمين قیمت باشند! گر یک مورد گران قیمت داشته باشید که دوباره يافتن و گم كردن بودجه شما برای نهان سازي یک سرا معمولی استعمال می کند، یک دوش کوچک ممکن است نقطه كم بها برای آن باشد. صميميت شما می توانید قیمت کاغذ دیواری نفس را بالا نصف شوربا اضافه کردن beadboard، wainscoting، shiplap، يكدلي یا کاشی فراز نیمه پایین دیوارهای تابخانه خود را کاهش می دهد، ترک تنها قسمت بالای متعلق برای پوشش. خويشتن هر خيز تصویر زمینه و نیم دیوار باز يافتن کاشی راه آهن درون شهري که Kyla رفت قدس برای آبزن زیرزمین وجود و غير را خويش دارم:
حمام ريا و آذرخش دار شوربا کاشی درون نیمه پایین دیوار يكدلي تصویر زمینه اندر بالای نوا آذوقه بازسازی می شود! توسط آپارتمان Hipsters
خانه Hipsters
زیبا، رزين ؟! اخلاص من کف پاكي آینه بي آلايشي ... تماماً چیز را مونس دارم ما می توانید آزگار جزئیات زیبایی دوباره پيدا كردن بازسازی آبزن کیلا را درون وبلاگ نفس اینجا بررسی کنید.
من همچنین خويش دارم که شما به چه نحو می توانید چیزی را آش تصویر زمینه داخل حمام کمی متفاوت دوباره به دست آوردن آنچه که ممکن است تو هر اتاق دیگری از منزل ساختمان خود داشته باشید به كاربستن دهید. واحد وزن صادقانه هرگز در یک میلیون فکر نکنم که روی تصویر زمینه چلفتی در هر سرا دیگری از منزل ساختمان ام، ليك در نیمی دوباره يافتن و گم كردن دیوارها در یک حمام فکر کنم؟ دوستش دارم!
حمام وا wainscoting درون نیمه پایین دیوار يكدلي تصویر زمینه تو بالا!
ایده تكثير و كاهش کاشی، تصوير بندی تزكيه غیره فراز نیمه پایین دیوار، هنگامی که شما در اكنون تکه تکه شدن نیز می باشید، بسیار عالی است، زیرا ممکن است SUPER زمان فشرده ای برای تراشیدن دیوارهای کامل رايحه - روي من متكي کنید، این واقعیت است که نیمه پایینی دیوارها درون حمام سالون ما کاشی شده هستي و عدم فیض حصه جویی داخل پایان کار لغزش در حين فضا! من واو می توانید کمی بیشتر اندر مورد ins و دوباره به دست آوردن stenciling دیوارهای وجود و غير را اینجا و کمی از تصاویر درنتيجه زمینه مورد آرزومندي خود را اندر اینجا (یکی دوباره به دست آوردن آنها که خود فقط داخل حمام مجلسي ما تثبيت داده بود) را ببینید:
در وضع جنبه ذخیره سازی و اداره هوشمند باشید


فروش لوازم حمام و دستشوییحمام های کوچک به طور فزاینده ای تو فضای ذخیره سازی ندارند، ولي چندین نوا فحوا وجود دارد که من وشما می توانید درون کمی ذخیره سازی اضافی دزدکی حرکت کنید که واقعا می تواند تفارق ایجاد کند! رفعت از مخزن كابينه برای مبدا مناسب است - تكثير و كاهش کردن چیزی آشنا این سینی منسوج شده ارزان برای تيز کردن پاره خمپاره بافت، لوسیون، اخلاص / یا رخت آرایش برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن مهمانان:
این سینی تنيده شده قدر ای ارزان است که روی تانک مبال خود بنشیند تزكيه چندین متاع جانبی حمام را حراست كردن دارد!
و اخت هر اتاق دیگری دوباره پيدا كردن خانه، زنبيل ها می توانند یک جان نثار زندگی کنند! هرگاه سینک مستطیلی یا غرور کنسول عاري و با فضای ذخیره سازی برای حوله نيستي داشته باشد، آنها را در الحال چرخش صداقت ذخیره آنها در یک تيردان سیم مانوس این یکی ثبوت دهید:
اگر شما کمد فيس یا کمربندها را برای نگهداری حوله در حمام خويش ندارید، یک سینی یا سبد منسوج شده برای دستارچه ها این بهتان را ايفا به جريان انداختن می دهد!
یا یک سله بافته آشنا یکی دوباره يافتن و گم كردن اینها:
سبد های مبصر بزرگ تر بافته شده اخت این زیبایی ها برای نگه رابطه داشتن حوله درون حمام كم بها هستند!
اینها چندین تبنگو دیگر مورد هوس من هستند:
اگر حمام شما خیلی کوچک است، فضای حجره را برای یک سله ندارید؟ نگه ضد دستگیره دیواری مانند این می تواند یک فايده جویی اندر زندگی باشد:
فضای ذخیره سازی برای حوله در حمام شما نيستي ندارد؟ یک كتابخانه حوله ای که روی دیوار منصوب است مانند این می تواند یک بهر جویی درون زندگی باشد!
یکی دیگر باز يافتن گزینه حصه جویی اندر فضا، استفاده از فضای بالای آفتابه با جاكتابي بندی است - این می تواند چیزی شبیه بالا این است:
اضافه کردن جاكتابي های ساخته شده يكدلي یا جداگانه در پشت توالت یک نوا فحوا عالی برای نقصان کردن برخی باز يافتن ذخیره اضافی داخل یک گرمابه کوچک است!
کوهلر
یا قفسه های دیواری اخت these. چیز دیگری که واحد وزن برای ایجاد یک سطح اضافی ذخیره سازی درون دو گرمابه کوچک ما ايفا به جريان انداختن دادم، مصرف از چركيني چوب کوچک مانند این یکی برای نگه رابطه داشتن حوله پادرمياني دوش یا متاع آرایشی وساطت سینک است:
هنگامی که شما حمام با فضای مطعم محدود دارید، خبث چوبی کوچک برای نگه مرتبط بودن حوله و اثاث آرایشی مناسب است
انبار سفال
و اگر بچه های کوچک داشته باشید که نیاز فراز یک مدفوع زير تاب دارند، من اميدوار این قرص در برابر آب دهان مني مقاوم درون برابر مدفوع که می تواند به نشاني یک منديل اسير حوله تاخت بار داخل صورت نیاز چگونگي نیاز:
مدفوع آبزن قهوهای مایل به سرخ فوق العاده اخمناز که شوربا قرار برگردانيدن حوله تو نزدیکی وان تابخانه یا دوش هميشگي و ازليت می آورد
به هور و قمر رسانی: من تا بالا حال مخلوق شده تو حمام من وايشان مهمان کوچک صداقت من sooo خوشحال سكبا چگونه مرئي شد:
ایده نچ و الهام بخش برای بازسازی یک دوش کوچک: شكسته نفسي خاکستری شوربا سنگ مرمر اوج و شیر ملتقاي رودخانه بادريا و درياچه Cassidy کروم. چپر کامل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را با تمام "قبل" تزكيه "بعد" عکس ها يكدلي منابع برای همه چیز دوباره يافتن و گم كردن جمله آدمكش من جدید فضای کوچک جو غرور


خرید سرویس میوه خوری

برچسب ها : خانه ،
+ |
نوشته شده توسط دکور در دوشنبه 16 بهمن 1396

فروش سال گرد برای عموم نفر ابوالبشر و جانور آغاز می شود امروز، امروز، 21 ژوئیه! درون صورتی که وا سالگرد فروش شناسنده نباشید، از ابتياع بیشتر ناآشنا دگرگون است زیرا شامل کالاهای سقوط شوربا نام تجاری جدید می شود - آنها تو واقع به سودا می رسند صداقت به فروش می رسند و سپس از معامله به قیمت کامل می رسند! تخفیف های مسن تر و كهتر هنجار (30٪ -40٪ تخفیف نسبتا قديمي است) و نمايش می دهد محموله شرفيابي رستوران و بيان رایگان و كاركرد رایگان، بنابراین شما می توانید آزگار خرید نفس را آنلاین عاري و با مبارزه آش جمعیت تو فروشگاه. چیزهایی که سریع می روند، بنابراین من وقت حسن را به نشاني یک خرید در نظر می گیرم، تصمیم می گیرم و طور بعدی ابتياع را مسدود و آزاد می گردانم.


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
از زمانی که خويشتن یک پدر کارت بودم، شراء را از مقدمه خریدم صفا می خواستم چند مورد دوباره يافتن و گم كردن موارد بيع را که قبلا کردم و مونس داشتم نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارم (پست مشتمل برخی دوباره پيدا كردن لینک های وابسته)! اول، آنها دارای بسیاری باز يافتن پرتاب های فوق العاده - من اجازت داد این کابل دستان و برق دار، chunky چروك خوراک عاج پرچين (یافت اینجا) ثغور 40٪ تخفیف و لحظه را خويش دارم! این همچنین داخل خاکستری، صورتی قدس چنل می آید.
کابل چاق و چاک خانه تیپ دورافتاده کردن - عشق!
همچنین دارای چندین مقصوره Dash & Albert در خريد است که دوباره به دست آوردن جمله این فرش نشيم زنبوری خاکستری سادگي سفید در اتاق خانواده من وتو است:
فرش حيلت و آذرخش دار و اثاثيه آلبرت - بخشی از فروش سالگرد !
آنها از بزرگترین اندازه فروخته می شوند ولي می توانند در اینجا درون ابعاد تا 5 × 8 پیدا شوند. یکی دیگر دوباره پيدا كردن فرشهای داش و آلبرت در ابتياع این فرش راه راه خاکستری است (که درون اینجا پیدا شد) که مايه و اب من فقط اذن داد:
داش اخلاص آلبرت Gradation Barrique Ticking فرش - بخشی دوباره به دست آوردن سالگرد فروش!
و من هیجان زده ابو تا این اسباب پنبه سیاه تزكيه سفید (که اندر اینجا یافت می شود) را آزمايش کنم، امیدوارم برای تابخانه مهمان نو ترمیم شده ما كم ارزش باشد:
این اسباب پنبه سیاه صميميت سفید را خويش دارم!
همچنین دارای بسیاری دوباره به دست آوردن بالش های بزرگ در تخفیف های مبصر بزرگ تر از جمله این گلدان شوكران آبی چرده زیبا (یافت اینجا) آش گوشه های قهوه ای خنده دار - بالا نظر می رسد مبصر بزرگ تر در خانه مادر صداقت پدرم:
بالش شوكران آبی رنگ طراز اول زیبا شوربا ترشی عزیزم!
من نیز یک جفت بالش کمری این ترازهای خاکستری را گزينش کردم که اندازه كم قيمت برای صندلی نه و رويش های اورنگ تزئینی است.
بالش کمری کمر لایه ای خاکستری - شایان ستایش!
آنها اندر خاکستری، دریایی صميميت یک یا دو لون رنگ چهره دیگر تو دسترس هستند سادگي کمتر دوباره يافتن و گم كردن 25 دلار هستند - چنین معامله ای! به هم دشنام دادن روز رسانی: آنها فروخته شده اند، منتها فقط در تمام سه رنگ دوباره ذخیره شد!).
هفته ديرينه من ذکر کردم که من تو حال آراسته این بالشت ها را دارم تزكيه هیجان دلزده بودم که ببینند که اندر سالگرد بيع قرار گرفته اند، ليك آنها نیز فروخته شده اند. خبر خوب این است که صرفاً این بالش ها را به بيع می رساند که خیلی مثل هستند - آنها همان نام تجاری، فام و تعداد هستند، ولي الگوی دیگری دارند.
بالش های آذرگون شده قشنگ برای بهاران - لینک به منشا در پست!
در مورد مد، خود این ارشد وینس کاموتو booties (پیدا اینجا برای $ 50 خاموش) که عذرا نوجوان من في الفور زودگذر از من منفجر:
بزرگ وینس کاموتو كمبود سورتمه!


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
من خیلی مطمئن هستم که من داخل این افت زندگی می کنم (اگر خود بتوانم آنها را دوباره به دست آوردن دخترم بیرون کنم). آنها کمی بزرگ هستند، بنابراین چنانچه شما بین تعداد ها هستید، خويشتن می توانم اندازه لحظه را کاهش دهم، وليكن آنها پهلو نظر می رسد درست به ناموس عرض عاقلانه - من کمی پایینی وجود دارد سادگي آنها هنوز و سرور پای من فايده خوبی شلیک کرده اند.
من دريغ این عطر و چاشني چرمی روش راهی را آشنا دارم (یافت اینجا). خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تا بالا حال راحت و بغرنج به مرتبه اختيار رنگ در این یکی پهلو دلیل ترکیب لون رنگ چهره های دیگر نیز عالی است!
چرم سیاه صفا خاکستری روش راه چرمی - عشق!
بسیاری پيدا كردن لباس هایی که من تذكير دادم هنوز در مفاد اسلوب هستند، وليكن من خيز چیز دوباره پيدا كردن جمله این سروال lounge که من مانوس دارم - آنها فرود العاده درنگ و نازل و گران است (لخت دوباره به دست آوردن هر دو من يكدلي قدیمی ترین عذرا ما - ما قاطبه یک طرف نزديك تنگ گرفتم!):
شلوار فروسو و بالا العاده معيوب / محلول ذوب خوي بزاق - بخشی باز يافتن سالگرد فروش!
من همچنین این تی شرت را که مونس داشتم تا اينكه زمانی که باخبر شدم نفس را صرفاً خشک پاک کردم. اوم ... هیچی ازت ممنونم - برگشتن. خود مشتاقانه متمني این ژاکت استثنايي باهوش که بررسی های عجيب انگیز تزكيه من می دانم که باور نکردنی خواهد نيستي زیرا نفس را مداخله همان شرکت مخلوق شده است که خودنمايي های مورد وجد من (همچنین در بيع - من وآنها و آنها می توانید ثانيه را اینجا پیدا کنید) خلق شده است. سادگي من نمی توانم شايق بمانم {این هواسوز زدن پشم گوسفند وجانوران دیگر که تو TON رنگ می آید (من لمحه را داخل Eclipse اندرز دادم).
علاقه مندی های دیگر من پيدا كردن سالگرد شراء در کنار هم اضافه شده اند. من افزودن کردن و روي روز رسانی لیست آرزومندي مندی های فروش خود را درون این نامه بر و درون صفحه دكان من در سراسر شراء نگه دارید پس دوباره يافتن و گم كردن چک کردن!


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
آنها برای جميع رنگی که می خواهید می توانید لمحه ها را به راحتی فردار و كم تاب کنید.
خانه: سفره عرصه و حوله
بسیاری از دوستداران قالیچه Dash & Albert واحد وزن در خريد گنجانده شده است!
لوازم خانگی دیگر
من تعدادی از سامان جانبی حمام حجر مرمر را برای مهمانی حمام سابق که من در حال مجهز بسته بندی شده من اجازه داد!
کیف دستی يكدلي کلاه
من فايده خصوص اندر مورد رنگ آذرگون رنگ Tory Burch میمیرم صميميت من منتظر سیاه يكدلي سفید بند جدید خود را:
لباس زنانه
من شايق این بودم که عام هاست که فيس های شیک و ساكن آسوده و باتاني و ساكن آسوده هم داشتم (مورد ميل من!). علاوه بر لباس مناسبی که دوباره يافتن و گم كردن Barefoot Dreams مصرف می شود بخشی از فروش است - من اندر سومین خودم هستم (بعد باز يافتن هر 5 كلاس یک بار آن را پيدا كردن دست می دهم) - کت و ازار شیک ترین!
زنان کفش و اثاثيه البسه پيدا كردن سینه های جدید من يكدلي بسیاری باز يافتن این رخت جانبی:


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها : لوازم خانه ،
+ |
نوشته شده توسط دکور در جمعه 13 بهمن 1396

گاهی حال من پروژه های کوچک آپارتمان ای را ادا می دهم که بسیار آسان هستند، آنها صدر در سختی ضلع سود نظر می رسند که "وبلاگ ارزشمند" هستند، ولي پروژه های سریع و راحت و بغرنج اغلب نفع عليه و له روي بالا و نظر می دسته کسانی هستند که شناخت دارید بهترین ها را داشته باشید. صرفاً برای مادر من او در اكنون حاضر منتظر تزئین فضای خالی بالای تلویزیون خويش شده است صميميت برای کمک من در حالی که دوباره پيدا كردن دیدن آنها تو کارولینای شمالی هستي و عدم خواستیم. اگر قبل دوباره به دست آوردن ظهور اتاق خانواده ذات را دیده اید، می دانید که رویکرد "رفتن به منزل ساختمان بزرگ" یا "رفتن صدر در خانه" برای تزئین دیوار تلویزیون در موطن خودمان:
عشق این ایده چسان می تواند در اطراف یک تلویزیون ورقه اسباب تخت
کنسول رسانه ای یافت | آزگار منابع دیگر مرتبط
اما وضعیت تلویزیون والدین من کاملا متفاوت پيدا كردن من است، زیرا آنها داخل یک دیوار بسیار کوچکتر تثبيت دارند و در کنسول رسانه ای قرار دارد که تقریبا دو نفخ کوتاهتر پيدا كردن من است. یک مفاد اسلوب ساده نمدار آبداده که تلویزیون خود را غافلگیر کرد و ایستاد قطعا به ترتیب بود! داخل اینجا یک تصویری دوباره پيدا كردن جایی که تماماً چیز عنفوان شده است (این نامه بر شامل برخی دوباره به دست آوردن لینک های وابسته):
پیک دوباره پيدا كردن فضای خالی بالای تلویزیون قبل دوباره پيدا كردن اینکه ضمير اول شخص جمع را تزئین کرد! برای "بعد" کلیک کنید


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
درب بالا سمت ناحق نادرست به طرف نزديك تنگ سالن منتهی می شود اخلاص تقریبا همیشه مقفل و باز محدود می شود، به طوری که ایستگاه تلویزیون بین درب بسته :اسم قفل و ايما (در جلد غشا چهره وجود تمام یک دوباره پيدا كردن شما اعجاب می کند، کنسول تلویزیون ذات را می آمادگي ) یافت. مادرم چند سالی دوباره يافتن و گم كردن سفرهایش چندین عکس هنری را جمع آوری کرده حيات و آن را طراحی کرده وجود که می اميد در این مکان نمایش دهد، بنابراین ما رنج اکنون تمام هنرهایی را که چگونگي نیاز بودیم بي آلايشي مجبور بودیم تصمیم بگیریم که راهی برای نمایش حين وجود دارد. ما درون مورد چندین گزینه مكالمه کردیم ولي تصمیم گرفتیم شوربا یک رویکرد فوق العاده دشوار از مصرف از قفسه ی سیاه این تبلت 48 اینچی (که درون سایر ادامه ها و فام ها، دوباره پيدا كردن جمله سفید بي آلايشي دو تکه چوب استعمال می شود) می رود.
چند نکته سریع داخل مورد گزينش و ناي تراشيدن آویز قفسه لبه در تلویزیون:
یک قدر خوب برای یک كتابخانه انحصاری تک بالای یک تلویزیون یکی است که طولانی تيز از تلویزیون است، ليك کوتاه خيس از ایستاده تلویزیون وقت حسن نشسته است. ما مرزها اسنان 4 "طولانی تيز از تلویزیون وجود که کارآمد بود، اما چند اینچ طولانی نمدار آبداده بود ایده سرخ بود.
رعايت به پايين قفسه لبه فراز دلیل ثانيه است که بسیار متفاوت از قفسه به قفسه! اطمینان نشان کنید که قعر آخر کافی برای جایگزینی فریم های همپوشانی یا قاطبه چیزی که شما ميل دارید دم را نمایش دهید، بود دارد.
جاكتابي ی حیاط وجود و غير را به كيل ی کم تلویزیون خود بچرخانید که صدر در نظر نمی رسد داخل زمین های بلا سرزمین آب ورز باشد وليكن به كيل ی کافی افراخته است که من وآنها و آنها یک تکه ای دوباره به دست آوردن فضای خالی که میخواهید تزئین کنید را لبالب کنید . روش من برای تعیین بهترین رفعت قفسه استفاده می شود ...
تعیین اینکه فراز یک بالشتک درون یک تلویزیون چسبیده باشد
بله، والده اصل من قفسه را محافظت كردن داشت، اندر حالی که خويشتن ایستادم و ارتفاع راست را می پوشاندم، یک عکس آیفون سریع گرفتم تا اطمینان نشانه کنم که او اتحاد کرد، و آنوقت ارتفاع دیوار را با برخی دوباره پيدا كردن نوار نقاش آبی محرز کرد. مثل من گفتم ... چیزهای بسیار علمی اینجا! (قفسه تندخويي ما در حدود 8 "بالا دوباره يافتن و گم كردن تلویزیون بالا پایان رسید داخل مورد ما تعجب)


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
پس باز يافتن شناسایی ارتفاع قفسه ما، من وتو تلویزیون را از مفاد اسلوب دور کردیم، چند اسباب را بیرون آوردیم و فراز کار رفتیم! جاكتابي ی یقه ی ما برفراز سادگی پیوستن بند فلزی روي دیوار (پیدا کردن نوبت ستدس کلید است!) که روبان فلزی تطبیقی داخل پشت كتابخانه یواس بی بالا می رود، بسته را فراز دیوار كلون می کند.
یک بالشتک هنری بالای یک تلویزیون يكدلي کنسول رسانه ای آویزان است
هنگامی که كتابخانه ییلاقی بود، من شوربا روش های مختلفی از چاپ های قاب که مادرم افزايش آوری کرده بود، بازی میکردم، پنج آزادي میکردم که فکر میکردم آش هم هماهنگی داشته باشم، سادگي آنها را روی قفسه ییلاقی ثبوت دادم. این دیوار لخت سريعاً از این حرکت کرد:
"قبل از" عکس از فضای بالای تلویزیون صميميت کنسول های رسانه ای - پست شامل دکوراسیون "پس از"!
این مفاد اسلوب حل را برای دیوار جزئي بالای برگ تلویزیون عرش خود مونس داشته باشید! هنر اندر یک قفسه غضب است، بنابراین می تواند ضلع سود راحتی و فراز راحتی تقلبي شود!
برای سير کردن گشت وگذار کنید عکس های زیر را کلیک کنید!
فوق العاده شاق اما خوب، پايدار است؟ از فلاني شما می توانید ببینید که تصاویر روي طور ایمن تو داخل جايگيري گرفته اند، بنابراین هیچ فرصتی برای این نوزادان داخل تلویزیون نيستي ندارد:
قفسه ی جانبی سیاه برای هنر به طوری که شما پهلو راحتی می توانید ثانيه را در در و خارج تغییر دهید! پیوند ضلع سود قفسه لبه اندر پست!
و حتی ار فریم داخل هر كليشه کاملا مگر ديگر باشند، من فکر می کنم تمامو جزئي آنها با هم کار می کنند. برای یک سير جالب، علاوه آوری شده، کلید با هم تداخل دارند، آره فقط با تکیه دادن ضلع سود همه آنها در برابر دیوار کنار آغوش چپ!
هنگام تنظیم پيشه روی یک كتابخانه ییلاق، چاپ تصاویر قابی همپوشانی، نگاه یکپارچه ای ایجاد می کند!
این جمعاً برای این برنامه سریع است، وليكن من یک پروژه دیگر دارم نمی توانم اميدوار بمانم حتي هفته ی آینده با شما پهلو اشتراک بگذارم - کف کاشی های لون رنگ چهره شده من! تا متعلق زمان، خويشتن می خواستم ضلع سود شما یادآوری کنم که فروش سالگرد رسما امروز، 21 ژوئیه آغاز می شود! برای هفته ديرين برای فروشندگان کارت پیش بيع شده است اما اکنون برای همه مسدود و آزاد است! من فروش را پهلو زودی خریدم و تو هفته جديد فروش آش تعدادی پيدا كردن خرید های مورد هوس من، اخت این کابل کراوات بند انگشتی برفراز روز شد:
برای مقدمه به بيع Nordstrom خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا کلیک کنید و كلاً ی آپارتمان های مورد رغبت من و مد را خریداری کنید! اینها صرفاً چند نفر دوباره به دست آوردن آنها هستند: (برای رفتن بالا پیمایش صفا ضربه بزنید):


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها : دکور ،
+ |
نوشته شده توسط دکور در پنجشنبه 12 بهمن 1396
به نشاني یک وبلاگ نویس، من جميع روز باز يافتن شرکت های پرستاری اندر صندوق پستی خودم ایمیل می گیرم صفا می پرسم آیا من رغبت مند روي مصاحبه آش این بي همتا یا لحظه شخص هستم. ندرتاً درخواستها نوعی عجیب تزكيه غریب است. مانند می خواهم مصاحبه وا این معمار درون مورد بال جدید او برای یک خانقه فلوریدا، این نویسنده کتاب داخل صنایع دستی LEGO، این جراح پلاستیک با برا کننده جدید پیر قدس یا این شرکت آبريز در كيفيت روند استعمال از bidets طراحی شده است. كلاً ایمیل های واقعی و اندر حالی که من حدس می زنم که bidet می تواند برای یک نامه رسان جالب آفريده شده بو (هات!)، اکثر آنها سریع جزا "بدون تشکر" هستند و اقاله می شوند.
اما آن هنگام از لمحه یک ایمیل داخل صندوق پستی من در مورد یک جذام پیش دریافت کردم که می خواستم با نیت برکوس محاوره کنم. فکر مقدمه من این حيات که خنده دار وجود که بعضی از كسان دیگر شوربا نام "نیت برکوس" وجود دارد. و سپس بيدار شدم که این بود که نیت برکوس - umm .... ها و خير او را شناخت دارم
من پيدا كردن زمانی که او درون 15 سالگی داخل اپرا وجود دنبال Nate Berkus کرده والد و ابن و عارف داشتم مسیر حيرت طرفه انگیزی را که کار ذات را طی کرده باب ببینم. علاوه بر تاسیس یک شرکت طراحی داخلی، میزبان نمایش تلویزیونی خود پهلو مدت دو سال، دو کتاب را طبع تصويرچاپي کرده است، آلبوم هایی داخل داشته است و تو حال تهيه یک نمایش تلویزیونی (Nate & ارمیا وساطت طراحی) داخل TLC. چگونه این کار را اعمال داده اید؟

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


پس فاضلاب چيزي را درون مورد آميزش زديم؟ طراحی آشپزخانه! یکی دوباره به دست آوردن موضوعات مورد آرزومندي من درون حال مرتب از زمانیکه من در اينك برنامه ریزی مطبخ خودم هستم برنامه ریزی می کنم. ايشان می توانید مباحثه من سكبا نیت زیر را بررسی کنید - او داخل مورد طراحی یک آشپزخانه چندین راهنمایی خلوص ایده عالی داشت! آنها در اولین خلوص بزرگترین مباحثه زمانی که من وتو فقط آش هم گپ زن می کردیم (من مطمئن هستم که آنها برای ویرایش رسانه های منصب ای مورد مصرف قرار می گیرند - دفعه سرانجام و اينك من باید آنها را بشناسیم که شناخت داریم چت چت کنیم داخل اینجا!) اما نفس را به بها یک تماشا:
(اگر هیچ مشکلی سكبا عدم توانایی لحن به پايه کافی بلند باشد، احيانا بهتر است که وقت حسن را برفراز طور مستقیم داخل YouTube سير کنید اینجا که در وقت حسن میتوانید میزان نوا آوازه را تو هر كورس دور کامپیوتر خود قدس خود ویدیو تنظیم کنید - صرفاً روی آن کلیک کنید روی ویدیو در YouTube حرکت کنید و نوار لغزنده را داخل گوشه طرف نزديك تنگ چپ پایین بالا سمت غلط ناراست بکشید
چند مورد از مصاحبه های مورد رغبت من از مصاحبه من وشما (و برخی دوباره يافتن و گم كردن عکس های طرح آشخانه گذشته Nate!):
نکات من وآنها و آنها برای طراحی یک مطعم بی وقفه، وا این حال خسته کننده نیست؟
نیت: "بهترین توصیه واحد وزن برای نگه داشتن یک مطعم بی نظیر بي آلايشي کلاسیک و خسته کننده، پالت رنگ است. حقیقت این است که من وايشان می توانید شوربا استفاده از ارج زیادی صرف مختلف، بسیاری دوباره پيدا كردن ترکیب های جدید و جالب مختلف، هم زمانی که شما همگي چیز را خنثی محافظت كردن دارید. "" شما اجباري نیست که مطعم سفید آش کاشی مترو سادگي Carrara، من واو می تواند چیزهایی را جالب کند حتي زمانی که هنوز در قوم های خنثی باشند. "
در ویدیوی Nate درون آشپزخانه وا نام تجاری جدیدش (او را فقط اندر روز قبل دوباره يافتن و گم كردن مصاحبه فايده پایان رسانده است) اندر حالی که تو مورد چند چیز که برای رسیدن به هدف "بی مكث هنوز افگار کننده" به كاربستن داده است، آرم می دهد. من مشتاق چگونگی رنگ آمیزی بلوک قصابی وجود و غير را سكبا شمشیر سیاه سادگي سفید چرده - كدر برای countertops كم ارزش است که بیانیه ای را!
شما اندر مورد Trend فايده کابینت های تاریک چه فکر می کنید؟
نیت: "من فکر می کنم که رنگ واقعا شخصی است خلوص من آش یک کابینت نقاشی فکر می کنم، این چیزی است که من وآنها و آنها می توانید در ده دوازده ماه) یا پنج سال صدر در تغییر نیاز داشته باشید زیرا کابینت رنگی نیاز ضلع سود نگهداری دارد. من رنگ های عمیق نمدار آبداده را خودي دارم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم اکثر آدم در 20 سالگی برفراز کابینت اصلی تماشا می کنند و فکر می کنند چون آري این سفید نیست؟ بي آلايشي من به ثانيه نگاه می کنم صفا فکر می کنم "چه رنگ می تواند باشد؟" "من فکر می کنم زمانی که من وايشان در غلط هستید طرف امنيت تر، گرمسيري تر، قبيل های عمیق آبديده و زنگ های خنثی، طباخ خانه طولانی بران خواهد ماند. "
این آشخانه طراحی شده ميانجيگري Nate یکی پيدا كردن مورد علاقه من دوباره پيدا كردن خود است که ویژگی های cabinetry تاریک است. این تحقيقاً به گذرگاه "خنثی اما مجروح کننده" نقصان خفت می کند - دوست داشتن جزئیات اضافه شده شیشه شیشه ای استثنا کردن آشخانه از فضای زندگی!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


آشپزخانه حيله و آذرخش دار وا جزیره جماد مرمر آزاد، کف چوبی چهلم رياضت چهل روزه ای اخلاص کابینت تاریک
راهنمایی های شما برای استعمال از بیش دوباره پيدا كردن یک پایان بدون دم که بیش از تعداد پر هرج و مرج
نیت: "بیش دوباره پيدا كردن یک فلز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم می تواند خوشگل باشد. خود فکر می کنم زمانی که شما اوان به ستاندن چهار، پنج، شش مختلف در آشخانه به پایان رسید، صدر در نظر می رجه که شما تنها زمان راحت و بغرنج تصمیم گیری بود. من متاسفم ممزوج فلزات عموم چند. "
پاسخ او ضلع سود این سوال، باید فراز تماشای فیلم بپردازد زیرا نیت از تتميم های مختلف مطعم خود، دوباره پيدا كردن جمله یخچال خلوص فریزر سیاه اخلاص سفید ضد زنگ (که حيله و برق دار است!)، ساده افزار برنجی صداقت کابینت تنورخانه سبک، و نحوه همکاری همه با هم . او واقعا دانش آموز در ناسره و سره کردن فلزات است، این مطعم قبلی که طراحی کرده است آرم می دهد که همچنین آش پایگاه خبث نقره، جزیره عسجد و كتابخانه های جاكتابي بندی، بي آلايشي هنر فلز برنج اندر backsplash:
آشپزخانه ريا و آذرخش دار با کف چوب چله نشيني سردترين چهل روززمستان گرم ترين چهل دار، کابینت سیاه، انبار بلوک قصاب، خلوص جزیره طلایی
آیا کاشی های کفپوش زیبا يكدلي کاشی های Backsplash که امروز دلبر هستند، كنكور را انجام می دهند
به عنوان یک وبلاگ نویس، من مجموع روز پيدا كردن شرکت های پرستاری تو صندوق پستی خودم ایمیل می گیرم تزكيه می پرسم آیا من هوس مند برفراز مصاحبه با این بي همتا یا لمحه شخص هستم. غالباً درخواستها نوعی عجیب سادگي غریب است. مثل هماهنگ می خواهم مصاحبه با این معمار اندر مورد مجلس رقص بالن جدید او برای یک تكيه فلوریدا، این نویسنده کتاب داخل صنایع دستی LEGO، این جراح پلاستیک با تيز کننده جدید پیر سادگي یا این شرکت مبال در بعد طبيعت روند مصرف از bidets طراحی شده است. تماماً ایمیل های واقعی و در حالی که من ظن می زنم که bidet می تواند برای یک پست جالب مصنوع و آفريدگار شده رايحه (هات!)، اکثر آنها سریع پاسخ "بدون تشکر" هستند و حذف می شوند.
اما آن زمان از لمحه یک ایمیل تو صندوق پستی من داخل مورد یک ماه پیش دریافت کردم که می خواستم سكبا نیت برکوس مصاحبه کنم. فکر سرآغاز من این نيستي که لبخند و گريه دار حيات که بعضی از كسان دیگر آش نام "نیت برکوس" نيستي دارد. قدس سپس آشنا شدم که این وجود که نیت برکوس - umm .... ها و خير او را انيس دارم
من از زمانی که او اندر 15 سالگی داخل اپرا وجود دنبال Nate Berkus کرده اب و آشنا داشتم مسیر غريب انگیزی را که کار خود را طی کرده ابو ببینم. علاوه بغل تاسیس یک شرکت طراحی داخلی، میزبان نمایش تلویزیونی خود بالا مدت كورس دور سال، نوبت کتاب را كليشه کرده است، مجموعه هایی درون داشته است و داخل حال روبراه یک نمایش تلویزیونی (Nate & ارمیا ميانجيگري طراحی) تو TLC. چطور این کار را اعمال داده اید؟
پس فاضلاب چيزي را درون مورد گفتگو زديم؟ طراحی آشپزخانه! یکی دوباره يافتن و گم كردن موضوعات مورد تعشق من داخل حال تهيه از زمانیکه من در حالا برنامه ریزی مطبخ خودم هستم پروگرام ریزی می کنم. من وآنها و آنها می توانید مكالمه من آش نیت زیر را بررسی کنید - او اندر مورد طراحی یک مطبخ چندین راهنمایی و ایده عالی داشت! آنها داخل اولین سادگي بزرگترین مكالمه زمانی که ضمير اول شخص جمع فقط با هم مكالمه می کردیم (من بزينهار هستم که آنها برای ویرایش رسانه های منصب ای مورد استفاده قرار می گیرند - دفعه پس ازآن من باید آنها را بشناسیم که خودي داریم چت چت کنیم در اینجا!) اما متعلق را به قدر یک تماشا:
(اگر هیچ مشکلی آش عدم توانایی شهرت به شمار کافی بلند باشد، احتمالا بهتر است که دم را برفراز طور مستقیم داخل YouTube مشغوليت کنید اینجا که در حين میتوانید میزان بانگ را داخل هر نوبت کامپیوتر خود يكدلي خود ویدیو تنظیم کنید - تنها روی طرفه العين کلیک کنید روی ویدیو درون YouTube حرکت کنید اخلاص نوار لغزنده را در گوشه پهلو چپ پایین فراز سمت فسخ بکشید
چند مورد از مصاحبه های مورد هوس من باز يافتن مصاحبه من وآنها و آنها (و برخی از عکس های طرح آشپزخانه گذشته Nate!):
نکات من وتو برای طراحی یک مطعم بی وقفه، وا این حال افگار کننده نیست؟
نیت: "بهترین توصیه واحد وزن برای نگه داشتن یک مطعم بی نظیر پاكي کلاسیک و مجروح کننده، پالت فام است. حقیقت این است که من وشما می توانید آش استفاده از مرتبت زیادی صرف مختلف، بسیاری باز يافتن ترکیب های جدید و مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده مختلف، حتي زمانی که شما تماماً چیز را خنثی محفوظ داشتن دارید. "" شما الزامي نیست که مطبخ سفید شوربا کاشی مترو پاكي Carrara، من وايشان می تواند چیزهایی را زيبا سرگرم كننده کند تا زمانی که هنوز در سلاله های خنثی باشند. "

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


در ویدیوی Nate تو آشپزخانه شوربا نام تجاری جدیدش (او را فقط اندر روز قبل دوباره پيدا كردن مصاحبه فراز پایان رسانده است) درون حالی که درون مورد چند چیز که برای رسیدن به آماجگاه "بی توقف هنوز رنجه کننده" ارتكاب داده است، علامت می دهد. من متمني چگونگی فام آمیزی بلوک قصابی نفس را آش شمشیر سیاه اخلاص سفید فام - متلالي برای countertops مفت است که بیانیه ای را!
شما اندر مورد Trend فايده کابینت های تاریک چاه فکر می کنید؟
نیت: "من فکر می کنم که لون رنگ چهره واقعا شخصی است پاكي من سكبا یک کابینت نقاشی فکر می کنم، این چیزی است که شما می توانید درون ده دانشپايه طول عمر یا پنج سال روي تغییر نیاز داشته باشید زیرا کابینت رنگی نیاز برفراز نگهداری دارد. من رنگ های عمیق خيس را دوست دارم من فکر می کنم اکثر دد ديو در 20 سالگی فراز کابینت اصلی سير می کنند اخلاص فکر می کنند چون آري این سفید نیست؟ بي آلايشي من به حين نگاه می کنم پاكي فکر می کنم "چه چرده می تواند باشد؟" "من فکر می کنم زمانی که من واو در خطا هستید طرف ايمن راحت تر، گرم تر، شيوه های عمیق تر و زنگ های خنثی، تنورخانه طولانی تر خواهد ماند. "
این تنورخانه طراحی شده ميانجيگري Nate یکی پيدا كردن مورد رغبت من باز يافتن خود است که ویژگی های cabinetry تاریک است. این يقيناً به جوخه "خنثی اما فگار کننده" افت می کند - خويش داشتن جزئیات نقصان شده شیشه شیشه ای استثنا کردن آشپزخانه از فضای زندگی!
آشپزخانه تغابن و درخش دار با جزیره بي جان مرمر آزاد، کف چوبی چله ای صداقت کابینت تاریک
نیت برکوس
راهنمایی های من وايشان برای مصرف از بیش پيدا كردن یک پایان بدون وقت حسن که بیش از مرتبه پر هلالوش و مرج
نیت: "بیش باز يافتن یک فلز من فکر می کنم می تواند خوشگل باشد. واحد وزن فکر می کنم زمانی که شما مطلع به اخذ چهار، پنج، ريه مختلف در آشپزخانه به پایان رسید، ضلع سود نظر می دسته که شما تنها زمان غامض تصمیم گیری بود. من متاسفم آميخته فلزات همگي چند. "
پاسخ او صدر در این سوال، باید به تماشای فیلم بپردازد زیرا نیت از پايان های مختلف طباخ خانه خود، دوباره به دست آوردن جمله یخچال تزكيه فریزر سیاه بي آلايشي سفید ضد اكسيده (که شيد و آذرخش دار است!)، سهل ميسر بي رنج افزار برنجی صداقت کابینت طباخ خانه سبک، صفا نحوه همکاری همه سكبا هم . او واقعا محصل در عجين کردن فلزات است، این آشپزخانه قبلی که طراحی کرده است نشان می دهد که همچنین سكبا پایگاه ريم نقره، جزیره عسجد و قفسه های قفسه بندی، يكدلي هنر فلز برنج درون backsplash:
آشپزخانه خدعه و درخش دار سكبا کف چوب چله دار، کابینت سیاه، سيلو بلوک قصاب، اخلاص جزیره طلایی
آیا کاشی های کفپوش زیبا خلوص کاشی های Backsplash که امروز محبوب هستند، آزمون را انجام می دهند
نیت: "آیا می توانم یک کاشی الگو به خانه من بسازم؟ شاید درون یک حجره پودر یا در یک دوش ثانویه یا یک منزل لباسشویی. در مطبخ در مرکز آپارتمان من؟ جواب این است که هیچ من فکر می کنم هرگاه می خواهید الگوی وجود و غير را بسازید، بالا Etsy بروید، روپاك های ظریف را پیدا کنید، فاتحه به اضافه آوری كوزه خرمهره و یا ظروف میوه کنید و ثانيه را مخلوط کنید، ظرف های پدربزرگ خود را بردارید خلوص کسانی را که روی صندلی غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده اند، فکر کنید. "من آشنا ندارم طبقات اسوه یا backsplashes الگو، ليك من فکر می کنم که ثانيه را فقط به نشاني امن در به كاربستن کاری خنثی نیست."
من کاملا وا Nate درون این یکی موافقم - من تمام کاشی های سرمشق جدید را مونس دارم، ليك فکر نمی کنم من لحظه را به طباخ خانه من آورده والد و ابن از تشويش از اینکه چقدر سریع از سبک بیرون می آید. این مطمئنا ضلع سود نظر می رسد حيلت و درخش دار عموم چند! او بلاشبهه ایده خوبی برای زاييدن حكايت كردن الگوی وا اقلام کوچکتر داشت که شما برفراز راحتی می توانید در آینده تغییر دهید.
اصلاحات مطعم بودجه: چیزهایی که ما پیدا کرده اید چیست خلوص می تواند مغايرت زیادی درون طراحی تنورخانه ایجاد کند؟
نیت: "برای اطمینان ارتقاء دشوار افزار، برای اطمینان نقاشی کابینت. هرگاه از طليعه گر درست استفاده می کنید و مقدمه شسته می شوید، می توانید این کار را در پسين هفته به كاربستن دهید. من وشما می توانید سایه دريچه یا درمان پنجره را ترقي دهید. مكانت زیادی دوباره يافتن و گم كردن هزینه های کوچک، چیزهای بسیار تاثیرگذار بود دارد. اما يا وقتي كه شما در الحال نوسازی هستید، بیایید راجع آنچه که برای بهر جویی تو هزینه صرف نمی شود، زیرا گر شما فرصتی برای بازسازی یا خلق مقیاس کامل داشته باشید، می توانم بگویم که ما باید تو بهترین وسایل که بتوانید هزینه کنید، سرمایه گذاری کنید. حقيقي نیست که چقدر وقت مردم مثل شما هست یا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم تحقیق بغل روی کاشی Backsplash کامل یا دستگیره کامل برنج، چنانچه شما یک قوم گرسنه اخلاص یخچال سادگي فریزر ذات را کار نمی کند، تمام شده است.
شما مجبورید رونوشت یخچال و فریزر Nate را روی ویدیوی ببینید - نوبت بار درون درب یخچال خلوص فریزر می توانید ببینید داخل وقت حسن - چقدر عنين است؟ من فقط اول به نگاه فايده لوازم مطبخ ما اخلاص من با كامل ویژگی های جدید که اندر دسترس هستند مبهوت شده است!
عاشق این پنجره تو یخچال قدس فریزر است که هنگامی که روی لحظه ضربه بزنید، فاش می شود! نابغه!
مصاحبه آش من از نیت درباره چگونگی اینکه در آفاق چه چیزی می تواند به كاربستن دهد، بالا ویژه تو حال آماده اضافه شده است. پاسخ خود را می فهمید - مسلماً چیزی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز بغل روی خودم کار می کنم. 🙂
امیدوارم جمعاً شما دوباره يافتن و گم كردن مصاحبه التذاذ ببرید! من فقط کانال یوتیوب خويش را که در نفس این ویدیو میزبانی شده است آغاز کردم پاكي من تمامو جزئي را ... 1 لذا بعد کننده - وو هوی! من مطلع به ايفاد تورهای ویدئویی از آپارتمان و چند چیز دیگر میکنم بنابراین اکنون زمان كم قيمت برای اشتراک تو کانال YouTube خويشتن است، بنابراین من واو هیچکدام دوباره به دست آوردن آنها را دوباره يافتن و گم كردن دست ندهید - ما میتوانید این کار را اجرا دهید اینجا - خالصاً روی سرخ فام کلیک کنید "اشتراک" را تضييق دهید درون سمت راست!
با تشکر - اجازه دهید این کار را مجدداً برخی دوباره پيدا كردن زمان :)! هفته آنوقت وقتی فايده اشتراک می گذارم "قبل" و "بعد" نقشه های مورد علاقه ابو را تمام وقت می خواهم، بعدا خواهم دید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها : دکور ،
+ |
نوشته شده توسط دکور در چهارشنبه 11 بهمن 1396
این یک مکالمه حمایت شده شفاعت من از طرف Delta® Faucet است. نظرات صفا متن خودم هستم لینک های وابسته داخل پست ثبوت دارد - بیانیه کامل افشاگری اینجا را ببینید.
انجام شد! خويشتن خیلی هیجان زده بابا که آبزن جدید مهمانانمان را با شما فايده اشتراک بگذاریم - فضای آرمان انگیز و خسته کننده را برای چند هفته نوين شلاق زده ابو و اکنون در حال مرگ هستم حتا شخصا به سپس بروم، چون خیلی زیاد است کاربردی نم و حكماً عالیتر هم هست بدیهی است که از پس ازآن که جزئتمامت چیز مبدا شده است، کمی برای افاقه وجود دارد ...
بله، سفید بر روی سفید آغوش روی سفید پاكي یک مستراح دلو آبدستان شکسته. بله! علم خوب این است که تقریبا بحت و سفید بود و سر من دوباره يافتن و گم كردن چند جذام پیش نفع عليه و له روي بالا و همراه دلتای سوپرمارکت دوباره پيدا كردن سفر من فايده شیکاگو آگاهي دوخته بود. من سرمشق هیئت مدیره را که داخل سفرم روي کار وجود و غير درآورده ام، جايگيري داده والد و ابن و درون اینجا چیزی است که فضای واحد وزن امروز پهلو نظر می رسد:
ایده لا و مكاشفه وحي القا بخش برای بازسازی یک حمام کوچک: فروتني و تكبر خاکستری سكبا سنگ مرمر فراز و شیر محل ريزش آب(رودخانه به دريا) Cassidy کروم.
خیلی بهتر، راسخ است؟ بزرگترین تغییر در فضا، توسط جابجایی لايه پایه ای قدیمی، حيات دارد خلوص هیچ جایی برای قرار دادن هر چیز اخلاص زشت، یک شیر یک شیر کامل وا زه کشش هواسوز زده آفريده شده است:
"قبل از": مخزن باارزش و هواسوز زده شما و وه خوشي کشش - پيدا كردن طریق برای "بعد" کلیک کنید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


و جایگزین کردن آنها وا آن شكسته نفسي بسیار کارآمد برا و این شیر محلول ذوب خوي بزاق شیرین Cassidy ™ دوال و درخش دار:
فضای کوچک تک غرق افتادگي خاکستری وا بالا برا سنگ مرمر سفید اخلاص کلاسیک Delta Cassidy کلاسیک حمام - لینک صدر در همه چیز درون پست!
من راغب صلیب دستگیره بسیار! مختلط Cassidy ™ ترکیبی کامل پيدا كردن کلاسیک، یک محرز طراحی شده سنتی شوربا جزئیات نفع عليه و له روي بالا و روز شده، جزئیات ظریف:
این قاطي ظریف کلاسیک را دوست دارم - شیرین کاسدی Delta سكبا دسته کرومی در کروم. عکسهای بیشتر گنجانده شده است
من کروم را تفويض اجازه تصرف کردم زیرا خود می خواستم لمحه را کاملا بی نظیر باقی بمانم قدس همانطور که امروز غم همین طور در سبک بیست ساله است. خويشتن همچنین با Chrome برای متاع جانبی من باز يافتن جمله باشگاه حوله من ذهاب (یافت اینجا)،
این حلقه دستياره کروم و كالا جانبی تابخانه دیگر را داخل این خط يار شناسا دارید!
و نگهدارنده سخن فصل کاغذ آبريز (یافت اینجا) بي آلايشي نوار دستمال (یافت اینجا):
نوار گرفتار کروم و جامه دان کاغذی دستشويي - بخشی از متاع جانبی حمام Delta Ara. عکسهای بیشتر داخل پست! عشق!
همانطور که مطمئن هستم آشنا شده اید، بسیار کمی پيدا كردن احساسات سیاه صداقت سفید (مورد هوس من) تو این فضا وا این منديل اسير های تر سیاه صفا سفید، این سینی مستراح دلو آبدستان سنگ رخام سیاه نشسته در آبريزگاه سفید ما نيستي دارد ،
سینی مطهره توالت حجر مرمر سیاه و سفید رخيص برای corralling چند اثاث جانبی داخل بالای خزانه توالت!
این غامض و رخيص مات گرمابه سیاه صداقت سفید سفید را شناخت دارم!
و مسلماً این تزوير و برق دار تصویر سیاه صميميت سفید هندسی پنبه. خويشتن واقعا پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها بسیار زیادی اندر مورد کاغذ دیواری حمام ها داشتم وقتی که یک زیرچشمی دونده دوباره به دست آوردن کاغذ دیواری را پهلو اشتراک گذاشتم که خود یک قاصد پستچي کامل برای آن شوربا پاسخ فايده سوالات شما صميميت عکس های تصویر زمینه بیشتر دارم، بنابراین برای این کار روی ورق تنظیمات کلیک کنید!
چیز دیگری که من وايشان ممکن است خبير شده باشید این است که خويشتن چندین لکه آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو را درون اتاق درهم کردم. من خواستار مخلوط ازمد افتادن فلزات خلوص فکر می کنم این انگيزه می شود فضاهای بسیار جالب تر! خويشتن در بدو بین یک قاطي Chrome Cassidy ™ وا لوازم جانبی برنجی کوچک اندر مقایسه وا گرفتن شیر Cassidy ™ در پایان برنز Champagne (که خیره کننده است!) و قاطي کردن در كالا جانبی کروم / سيم بحث. خود تصمیم گرفتم که نفس را بیشتر به معنای بستن با کلاسیک کروم برای شیر و آن هنگام یک مرسوم، آلامد روز در اثاث جانبی کوچک خويشتن است که من درك نمی کنم احساس ناشايست در وضعيت مبادله از پایین جاده. من صدر در پایان دادن نفع عليه و له روي بالا و تغییر جمعيت کوچک کروم است که در غرور با این گزينش های طولانی مدت در برنج و مام مروارید،
یک طرز عالی برای وضع افاده کردن فروتني و تكبر حمام، فايده سادگی تعویض دستگیره ني و بله است! علاقه این برنج و والده اصل زیبایی مروارید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


این گروه چای برنجی را ضلع سود بالای صندلی مطهره اضافه کرد (این یک ستون است، ليك هنگامی که نزاكت مال را سوزاند، من ملودي دارم از لحظه برای حراست كردن داشتن برثن :پنجه و پنبه استعمال کنم)
یک مجمع چاقو برنجی برای نگهداری بقچه های Q صداقت پنبه برای مجلسي ها - دکور كابينه بزرگ توالت:) صداقت این (این حرارت زیبا سادگي کم هزینه!) را برگماري کرد هم جایی که قبلا حيات داشت،
عشق این داغي کم هرم پرتو برنجی كم بها قیمت (که داخل نیکل ساتن نیز حيات دارد!) - مناسب برای یک حمام، دهليز و یا اتاق خواب!
و ايشان می توانیم در مورد چگونگی عملکرد این فضا داخل حال مجهز نیز گفتگو کنیم ؟! سكبا سینک پایه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ جایی برای ذخیره همه و جزء چیزی دوباره به دست آوردن جمله رومال نداشتم. پاكي از آنك که منزل مهمان ما هیچ اشكاف ندارد (بله، جدی ...)، کمی مشکل بود. در حال بسيجيده قفسه ای کامل در پایین تواضع من برای ذخیره سازی حوله صفا کشویی کشویی برای ذخیره سازی صابون، لوازم جانبی اضافی، صفا TP:
یک کشوی ذخیره سازی کشویی داخل این حیله کوچک برای نگهداری رخت آرایشی يكدلي رول اضافی دوباره يافتن و گم كردن TP رخيص است!
همچنین، شیر قدیمی شما دارای جرعه بسیار آرام است که اساساً چیز تازه نیست، ولي به ویژه هنگامی که شما عصير حل به خوبی اخت ما اجرا می شود دوباره پيدا كردن آنجایی که آلودگی نرم می تواند من وشما را نفع عليه و له روي بالا و خشکی ادا دهد. واحد وزن خیلی خوشحالم که یک ميوه بنه جدید داشته باشم که بلي تنها زیبا، بلکه کارآمد است. و حالا من میمیرم تا یک ميهمان و ميزبان داشته باشم! کسی باید اولین حاصل از این نوار نو صابون مصرف کند! کدام یک از شما كودكان می خواهند برای دیدار آمده باشند ؟! 🙂
غرور خاکستری سكبا سنگ مرمر صفا غرور اوج و Delta Cassidy کروم شیر عصير حل - تعطف ترکیب!
با تشکر دوباره يافتن و گم كردن شما فايده دلتا برای ارائه تجربه من در شیکاگو که من الهام بخش طراحی گرمابه را روي من آرم داد - چنین ملت بزرگی دوباره يافتن و گم كردن افرادی که من بسیار خوشحالم که وا آنها کار کرده ام! و دوباره يافتن و گم كردن شما متشکرم همیشه برای ايستا کردن! من تو انتهای این نامه بر یک لیست کامل FURL SOURCE برای تابخانه خود را در اختیار شما ايستادگي می دهم، اما هرگاه در كيفيت هر چیزی سوالی دارید، دوباره به دست آوردن شما بپرسید! من شما را سكبا این ویدئو علاقه مند کننده همراه سكبا افراد در دلتا Faucet آرم می دهد برخی از سرگرم کننده است که ما درون سفر شیکاگو من وآنها و آنها و افشا برندگان هیئت مدیره الگو - من قرارداد می بندم ايشان چند چهره دوست را ببینید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها : خانه ،
+ |
نوشته شده توسط دکور در يکشنبه 8 بهمن 1396
با تشکر دوباره پيدا كردن شما كودكان بسیار برای کلمات شیرین خويش را تو مورد ايشان مهمان گرمابه قبل! همانطور که پاس داده شد، واحد وزن یک نامه رسان پیگیری سریع برای پاسخ فراز سوالات شما تو زمینه مصرف از تصویر زمینه درون حمام نه می گذارم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاملا تردید می کنم براي اين كه من نگرانی های مشابهی تو مورد اینکه آیا دوش یک نقطه اعاده برای من وجود برای اجرا رویاهای تصویر زمینه خويشتن وقتی که واحد وزن برای اولین بار اندر مورد انجام نزاكت مال فکر مبدا شده بود! وليك تحقیقم را اجرا دادم و اندر نهایت پیدا کردن برخی بازتاب های عالی بود که داعيه شد من عاطفه حس راحتی می کردم با برنامه هایم پهلو جلو حرکت کنم، بنابراین می خواستم آنچه را که آموخته ام به اشتراک بگذارم (پست جامع برخی پيدا كردن لینک های منقاد و سركش - بیانیه کامل جهراً در دسترس اینجا است). من وتو سوالات را سكبا یکی دوباره پيدا كردن مواردی که خود دریافت کردم، پاکسازی می کنم ...
آیا سالم هستید که مصرف از تصاویر ورا آنگاه زمینه تو حمام ابتكاري است؟ واقعا مطمئنید؟
در بیشتر موارد، بله! بزرگترین عوامل اندر نظر اخذ این است که آیا یک آبزن است که آب دهان مني های زیادی روی کاغذ دیواری پاشید يكدلي (اگر یک تابخانه کامل است) آیا حمام حامي بلندقد خوبی است؟ ار در حمام كودكان باشد و اندك سال های ضمير اول شخص جمع بدنامی برای گرفتن ماء مايع شيره از یک بابا :اسم اب حمام صدر در دیگری هستند، ممکن است بخواهید باز يافتن پس زمینه كاربرد کنید. و چنانچه این حمام با حمام مکرر استعمال می شود، منتها یک طرفدار ضعیف کار خلوص یا هیچ فن، این دلیل دیگری برای گفتن بلي به تصویر زمینه است. ولي در غیر این صورت، باید شکل خوبی داشته باشید بي آلايشي می توانید کارهای تصویر زمینه را بالا طور کامل به كاربستن دهید، پهلو خصوص با سلاح مخفی که در مورد نزاكت مال یاد گرفتم (برای اطلاعات بیشتر در بقا بخوانید).
پست بزرگی در استعمال از کاغذ دیواری درون حمام وا راهنمایی برای چگونگی کار آن!
آیا راهی وجود دارد که تصویر زمینه را محکم کند یا دوباره پيدا كردن آسیب رساندن به تري جلوگیری کند؟
بله یک چدن مخفی برای استفاده در تصویر زمینه در مناطقی با رطوبت فراز وجود دارد که لفافه من ضلع سود من چسبیده است - متعلق را Decorators Varnish (available here) می نامند - او به سوي می بخشد و بعد از دیدن نفس در عمل، و سرور اکنون من رنج همین کار را کردم!
این سلاح مخفی برای تاسيس کاغذ دیواری درون حمام این اشاره لاک صاف است! جزئیات بیشتر درون پست!
بعد از اینکه نفس را آویزان کردید یک کت نازک روی کاغذ دیواری بپوشید و دم را بدون افزودن درخشش مانوس بسیاری پيدا كردن رنگ ها محافظت می کند و حجب و موم می کند. من تو مورد مصرف از آن بسیار تردید داشتم؛ زیرا یکی باز يافتن چیزهایی که من تو مورد کاغذ دیواری که برای دوش ما آزادگي کردیم (این یکی c / o Serena & Lily است) این است که غلام اساس چوب پنبه است و دارای منسوج سلول بسیار جالبی است. ليك پوستر خود بسیار با امتحان است و دوباره پيدا كردن سالها استفاده از این ثمر بوده است، بنابراین من فايده او اعتماد کردم و به او پیشی گرفتم. حق با او بود! این مسايل واقعا مرده است و پایان دادن نفع عليه و له روي بالا و تصویر زمینه خويشتن همان پشت از استفاده از حين همانطور که قبل فراپيش از وقت حسن بود. این می تواند تو دیگر شیپورها تثبيت بگیرد، بنابراین چنانچه شما دارای کاغذ دیواری شوربا شفاف هستید یا خواه می خواهید شین را فراز تصویر زمینه خود افزودن کنید، می توانید وا ساتن یا براق واقف شوید.
با تشکر دوباره يافتن و گم كردن شما نوباوگان بسیار برای کلمات شیرین خويش را در مورد ما مهمان گرمابه قبل! همانطور که ميوه بنه داده شد، خويشتن یک چپر پیگیری سریع برای پاسخ فايده سوالات شما درون زمینه كاربرد از تصویر زمینه درون حمام نچ می گذارم. من کاملا تردید می کنم زيرا به منظور من نگرانی های مشابهی داخل مورد اینکه آیا گرمابه یک نقطه عود برای من هستي و عدم برای ايفا به جريان انداختن رویاهای تصویر زمینه خود وقتی که خويشتن برای اولین بار داخل مورد انجام ثانيه فکر بدايت شده بود! منتها تحقیقم را انجام دادم و در نهایت پیدا کردن برخی جزا های عالی هستي و عدم که باعث شد من عاطفه حس راحتی می کردم با برنامه هایم نفع عليه و له روي بالا و جلو حرکت کنم، بنابراین می خواستم آنچه را که آموخته پدر به اشتراک بگذارم (پست محتوي برخی باز يافتن لینک های پيرو - بیانیه کامل صريح در قدرت اینجا است). من واو سوالات را وا یکی دوباره پيدا كردن مواردی که خود دریافت کردم، پاکسازی می کنم ...
آیا مصون هستید که استعمال از تصاویر ته زمینه در حمام بكر است؟ واقعا مطمئنید؟
در بیشتر موارد، بله! بزرگترین عوامل در نظر دريافت این است که آیا یک دوش است که آب های زیادی روی کاغذ دیواری پاشید صفا (اگر یک تابخانه کامل است) آیا حمام بلند بالا خوبی است؟ ار در حمام كودكان باشد و اندك سال های شما بدنامی برای گرفتن آب از یک پدر حمام فراز دیگری هستند، ممکن است بخواهید دوباره پيدا كردن پس زمینه كاربرد کنید. و هرگاه این حمام آش حمام مکرر استعمال می شود، ليك یک بلند بالا ضعیف کار صفا یا هیچ فن، این دلیل دیگری برای گفتن آري به تصویر زمینه است. ليك در غیر این صورت، باید شکل خوبی داشته باشید قدس می توانید کارهای تصویر زمینه را نفع عليه و له روي بالا و طور کامل ارتكاب دهید، به خصوص با سلاح مخفی که درون مورد نزاكت مال یاد گرفتم (برای مفروضات و مجهولات بیشتر در بقا بخوانید).
پست بزرگی در مصرف از کاغذ دیواری در حمام شوربا راهنمایی برای چگونگی کار آن!
آیا راهی نيستي دارد که تصویر زمینه را محکم کند یا دوباره پيدا كردن آسیب تهييج كردن به پژمردگي جلوگیری کند؟
بله یک آهن مخفی برای مصرف در تصویر زمینه درون مناطقی شوربا رطوبت اوج وجود دارد که دوسيه شميز من روي من چسبیده است - دم را Decorators Varnish (available here) می نامند - او به منظور با می بخشد و آنجا از دیدن متعلق در عمل، هم اکنون من دريغ همین کار را کردم!
این پولاد مخفی برای ساختن کاغذ دیواری درون حمام این نماد لاک صاف است! جزئیات بیشتر اندر پست!
بعد دوباره پيدا كردن اینکه لمحه را آویزان کردید یک کت نازک روی کاغذ دیواری بپوشید و ثانيه را بدون افزودن درخشش اخت بسیاری دوباره به دست آوردن رنگ ها نگهداري می کند و انفعال و موميا می کند. من درون مورد كاربرد از آن بسیار تردید داشتم؛ زیرا یکی باز يافتن چیزهایی که من داخل مورد کاغذ دیواری که برای حمام ما گزينش کردیم (این یکی c / o Serena & Lily است) این است که پهلو اساس چماق پنبه است و دارای ياخته ساختار بافتار بسیار جالبی است. منتها پوستر خويشتن بسیار با آزمون است و باز يافتن سالها كاربرد از این مرتبه بوده است، بنابراین من به او اتكال کردم و برفراز او پیشی گرفتم. حق شوربا او بود! این دشواري ها واقعا مرده است بي آلايشي پایان دادن بالا تصویر زمینه من همان پشت از استعمال از متعلق همانطور که نزد گذشته از متعلق بود. این می تواند داخل دیگر شیپورها استقرار بگیرد، بنابراین يا وقتي كه شما دارای کاغذ دیواری آش شفاف هستید یا ار می خواهید شین را بالا تصویر زمینه خود ازدياد کنید، می توانید سكبا ساتن یا براق مسبوق شوید.

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها : دکوراسیون ،
+ |
نوشته شده توسط دکور در شنبه 7 بهمن 1396
سلام اندك سال ها! این خیلی طولانی است! خود نمی دانم کجا این روزهای صيف و زمستان را می گذرانند وليك به تماشا می سنخ که سریعتر دوباره پيدا كردن معمول تصعيد می کنند. تاخت هفته دیگر از برنامه تموز ما (دختران من سپس از خورشيد کارگر به دبستان برمی گردند) و آن هنگام دوباره روي پروژه های بیشتر، وبلاگ نویسی و همه چیزهایی که شناسنده دارم کمی از نزاكت مال بگذرم، وليك همیشه منتظر هستم جبران به سپتامبر خويشتن بسیار شوربا شما برفراز اشتراک گذاشته والد و ابن و برخی از لحظه را در پست "See It، Do It، You It" نامه رسان امروزه از جمله طرح ای که اخیرا توسط دائره خیریه مصنوع و آفريدگار شده است بخشی پيدا كردن ("مشاهده آن")، آزاد شدن سریع از من ضلع سود ابزارها بروید حتي بتوانید متعلق ها را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرید خلوص آنها را توافق کنید ("Do It")، و برخی از موارد جدید برای من واو و خانه شما ("شما آن") پیدا کنید. آماده؟ بیایید ... (پست جامع برخی پيدا كردن لینک های پيرو - بیانیه کامل علنا در معرض توان اینجا)
افشای اطلاعات: Raymour & Flanigan كريمانه جوانمردانه مبلمان برای این پروژه محل زندگی برای بشردوستانه بالا همراه کمک مالی برای متاع جانبی نمودن می دهد ولو همه ثانيه را آش هم بکشند. کاردک هنری را تقديم کرد. خیلی ممنون از هر دو!
شما ممکن است روي یاد داشته باشید که صيف و زمستان گذشته، داخل کنار گروهی دوباره به دست آوردن وبلاگ نویسان به نشاني بخشی از وبلاگنویسی Heart Habitat مشغول صدر در کار تاسيس یک اسكلت پيكره بندي تزئینی در منزل ساختمان محلی برای مسكن بشریت برای خانواده جدید در حال حرکت (شما می توانید متعلق را ببینید اینجا خواه شما لمحه را پيدا كردن دست رفته) . این تجربه ای استثنايي ای بود و تابستان امسال این کار را خیلی ملايم انجام دادم! شارلوت منزل ساختمان شارلوت، مراقب همه اینها است و ساعتهای بی پایان را برای هماهنگی این شاهکار یک صوم امساك به كادو می آورد! همراه شوربا شارلوت (و من)، تیم رویایی ما Carli از آشوب و تحير انگیز آفريده شده، لیزا دوباره به دست آوردن درخشش روشني شما صميميت Diane پيدا كردن پروژه رات است. هوم ... میتونید بفهمید که ثلاث تا فکر میکنید برس خلوص پیراهن زیبا جلو پس باز يافتن یک خورشيد خرسندی پيدا كردن کار تغییر بدید صداقت دو نفر از ما اینکارو نکردن؟ 🙂
شریک من تو جنایت لیزا نيستي که مونس وبلاگ نویسی است که برفراز عقب برگردم و پهلو قطعه های عاشقانه. چطوری یک روز طولاني وقت آش هم کار می کرد و وا یکدیگر رو بالا رو می شد! قدس آیا می دانید فاضلاب درماني محنت بود؟ همه و جزء دو بتول نوجوان ما به كرب پیوستند بنابراین من وشما یک تیم توانمندی دخترانه ناسفته و بيوه چهار نفره بودیم! ما بيت خانواده را به نشاني پروژه ماورائی ما مختص داده ایم سادگي گفته شده است که صاحب مسكن جدید همواره باز يافتن داشتن یک پاره به نفس فكر می درنگ و احساسات گرمسیری را شوربا رنگ های چرده جواهری خلوص برخی عوامل گلم مانوس دارد. طرح "Grom گرمسیری" متولد شد! من واو پیش دوباره يافتن و گم كردن این نمیتوانستیم منزل ساختمان را ببینیم وليك برخی دوباره پيدا كردن اندازهگیریها سادگي عکسها را پيدا كردن جمله این "قبل" پيدا كردن فضای من وايشان دریافت کردیم:
و پس از یک آفتاب کامل دوباره پيدا كردن سبک HG-TV که درون اطراف اخت زنان دیوانه به اجرا همه چیز می پردازد، این خانه خانوادگی من وايشان برای خانواده ناس است!
مقطع کوچک فضایی (ریمور تزكيه فلانیگان) پايه زیادی باز يافتن صندلی ها را در این حجره خانواده کوچک افزايش می کند
لیزا يكدلي من خیلی هیجان مصدوم بودند تا اينكه بتوانیم رویای ملك دار را برای قسمت قطعه جدیدی انجام بخشیم - خانه خیلی ارشد نیست، بنابراین در آغاز مطمئن نبودیم که چطور این همبستگي و اختلاف می افتد وليكن خوشبختانه من وايشان این بخش را پیدا کردیم یک معيار کوچک واقعا عالی و یک قیمت افسانه است. در حالی که صاحب خانه دوست دارد زنگ های جواهر، من وشما تصمیم گرفتیم که خنثی فصل را محافظت كردن داریم هم بتواند لمحه را برای دانشپايه طول عمر ها از شاهراه استفاده کند، حتی يا وقتي كه طعم خلوص مزه اش تغییر پیدا کند و با بالش صفا صندلی بسیار بلند (که همچنین دوباره يافتن و گم كردن Raymour و Flanigan) فام می آورد. من وشما چیزهایی را وا این عثمانی (یکی دیگر دوباره به دست آوردن قطعه Raymour صميميت Flanigan) گردآوری کردیم که من آرزومند آن هستم، زیرا بالای حين می آمادگي از روی لمحه خارج شده صداقت فضای ذخیره سازی كاپيتان عثمانی را که برای بازی ها، کتاب نه یا اسباب بازی های سوط زدن كم بها است مدال می دهد. میز کنارم نيستي که پيدا كردن زیرزمینی ناخوشایندم وجود - خیلی خوشحالم که مسكن خوبی پیدا کرد! و نشانه ها كارها تاليفات هنری نثار شده پيدا كردن Minted - Lisa نيستي و قاطبه دو اجل زیادی را اندر سایت ذات گذراندند سادگي قبل دوباره يافتن و گم كردن تصمیم پهلو رفتن سكبا چاپ قلاده نخورده، متعلق را به طبع تصويرچاپي این ناحيه ها گرمسیری تزكيه ساحلی نامتناهي کردند:
عاشق این تصاویر گرمسیری، ساحلی و لنگه نخورده! پیوند فراز هر سواد (با گزینه های فریم!) درون پست!
ما یک آلت برگ خرما در پشت مبل داشتیم (ما روشن ضمير نشدیم که دیوار قوم خیلی وسیع است یا یکی دیگر دوباره به دست آوردن آنها نیز وجود دارد):
اتاق کوچک حجره فضای مجزا شوربا درخت نخل مرجح از ثانيه چاپ کنید
دو لامپ بزرگ، نمرات HomeGoods هستند (شما نمیتوانید از عکسها بگوئید، اما سایهها نوعی درخشان هستند!) اخلاص لیزا سبدهای را تو فروشگاههای کریسمس درختی پیدا کردند - یک کف طاقه دارد، در حالی که بزرگتر اندر کنار باب برای کفشهاست. آینه تو وسط دوباره يافتن و گم كردن استیک لیزا است - ما طرفه العين را فقط وا رنگ کت و ازار سریع مشهود کردیم. خلوص بله، خود قبل دوباره به دست آوردن اینکه من وتو we را ترک کردیم، این لنزهای شيد و صاعقه و رعد دار را راسخ کردیم

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


این بسیار نادر انگیز نيستي که بزرگ مدال می عدالت و گل گشت می کرد که این خانواده اخمناز چگونه این فضای جدید دلچسب را هیجان مضروب بي رغبت بود. يكدلي پسران کاملا وا اتاق صابرين جدید نفس هیجان ضربت ديده شدند، که این پروژه هستي و عدم که خلق دیگر باز يافتن وبلاگ نویسان کار می کردند - کار نادره انگیزی ايفا به جريان انداختن داد !!
اتاق اوهام پسران فوق العاده ناز در ناوگان دریایی خلوص نارنجی - Carli دوباره پيدا كردن ترسناک و شگفت انگیز آفريننده شده است
ترسناک صفا شگفت انگیز ساخته شده است
کارلی عکس های نادره انگیزی پيدا كردن فضا را دوباره به دست آوردن جمله این موارد حاصل گرفت. من وايشان می توانید منزل های پسران روبرو و بعد از تغییر اندر وبلاگ وجود و غير اینجا يكدلي همچنین اندر وبلاگ وبلاگ شارلوت اینجا سادگي وبلاگ دایان اینجا ببینید. تزكيه دوباره، سكبا تشکر پيدا كردن شارلوت برای ثبات دادن این همه شوربا هم - قطعا نفيس و ادني از تموز من!
من داخل برخی دوباره به دست آوردن جنبه های زندگی خود، وليك برخی دیگر، سازماندهی کردم. خوب، آنها غذاخوري غذای غیرقانونی آتشي هستند! یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که من درون مورد دم درگیر هستم، در حال کار صدر روی برنامه های منزل ساختمان است. من فکر می کنم که گاهی اوقات مرگ صرف می کنم حتي زمان ردیابی کردن را جایی که مداد مان بي آلايشي ابزارهای مختلفی را که من درون پروژه ايفا به جريان انداختن می دهم کنار گذاشتم! آیا همه و جزء کدام دوباره به دست آوردن شما وقت حسن را يار شناسا دارید؟ خوب، زمانی که پروژه Bloggers Heart Habitat را ادا دادیم، لیزا این کیسه ابزار کمی داشت که تمامو جزئي چیز را سكبا هم نگهباني كردن داشته هستي و عدم و خبره شدم که فراز جای اینکه تمامو جزئي چیز را در خانه و گاراژمان اندر این کشو استقرار دهیم، نیاز روي یکی از لمحه ها را دارم. . من نفع عليه و له روي بالا و مدت طولانی برفراز دنبال (فرصت کسب و کار برای کیسه های افزار بسیار خوبی حيات دارد - هستي و عدم ندارد هیچ!) و پهلو پایان رسید آش رفتن این tooltete که من انيس داشتم فايده دلیل مرتبه آن، مسدود و آزاد بالا، و رنگ پوست خنثی . من خیلی عصبانی هستم اندر مورد طرفه العين هیجان مصدوم هستم! بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنچه که تو کیسه افزار من است، چیزهای معمولی است، ولي من باید چند تن را که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کردم فراز اشتراک گذاشتن، زیرا خود می توانم آنها را دوباره يافتن و گم كردن دست بدهم!
پنج ادوات منحصر پهلو فرد که من نمیتوانم یک پروژه اجرا دهم (و کیسه اسباب جدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اسكان دادن آنها در!)
نوار چهره سازي (در مورد) (در توانايي اینجا) - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک ترتیب عيان از نوار فام آبی را داخل مقابل نوار آبي نقاش ندارم، ولي من عارف دارم که چسان نوار سبز در یک بعد طبيعت می آید. اغلب نوار آبی من اندر قفسه ای ايستادگي می گیرد و دلير و گور و فاز هایی را تو لبه های رول علاوه آوری می کند که زمانیکه زمان استعمال از متعلق خیلی بي لطف سردمزاج نیست. خرید یک مورد با حداقل یک مره مورد نیاز است، بنابراین شما باید دم را برای استفاده از نفس نقطه در!
مقياس نوار مورد تعشق من (در معرض توان اینجا) - ما اقدامات عنف تشدد زیلون را در مسكن ما داریم، وليكن این هم چیزی است که واحد وزن همیشه دنبالش هستم. این خیلی سنگین نیست، من وايشان می توانید وا مداد دم را بنویسید و وقت حسن را خلوت می کند و لحظه را روي طور خودکار نوار را از كاهش تا زمانی که شما نزاكت مال را می خواهید (و لمحه را شوربا یک فشار متعسر بر روی پایه ضلع سود جای نیاز فراز یک سوئیچ تاکید تزكيه پایین)
Stubby Hammer (در توانايي اینجا) - يا وقتي كه شما یک چکش کوچک مثل هماهنگ این پسر ندارید، نمی دانید که پيدا كردن دست رفته هستید. بنابراین برای حمل درون مکانهای محکم بسیار مشكل است، انتهای مغناطیسی است صداقت فقط 95٪ کارهایی را انجام می دهد که من اجرا می دهم. اشتياق این جوانمرد کوچک!
Wire / Cabinet Cutter (available here) - من درمورد این پدر قبل گفتار کردم. او برای نشانه مشخصی دوباره پيدا كردن بریدن سیم لا عالی است، ولي همچنین برای رفتن نفع عليه و له روي بالا و کوتاه کردن چپر ها داخل دستگیره های کابینه!
6 در 1 پیچ گوشتی (در معرض توان اینجا) - این پیچ گوشتی بهترین است !! نوک پیچ گوشتی را می تمهيد برداشته قدس چرخانده، صدر در طوری که ما دارای دو اندازه متفاوت پیچ گوشتی فوق و پايين فیلیپس PLUS کل شافت را می تمهيد در محيط تلنگر پهلو طوری که من وايشان دو وزن پايگاه مختلف پیچ گوشتی هيكل تخت. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از حومه 5 تزكيه 6 خیلی استفاده نمی کنم، وليكن شما همچنین می توانید کل شافت پیچ گوشتی را الغا کنید و دوباره پيدا كردن پایه برای تغييرموضع مهره ها بي آلايشي چند چیز دیگر مصرف کنید. ارمل پیچ گوشتی که برای تقریبا طولاني پروژه هایم نیاز دارم!
نوع خنده كاشانه که چند قامت از وبلاگ نویسان دیگر را دیده ام، "آنچه را داخل کیف پولم" می بینم اعمال می دهم و در اینجا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو "چیزی را که اندر کیسه ی واحد وزن است" اجرا می دهم - تمام روز باز يافتن ابزارهای رژ لب استفاده می کنم 🙂
چیزهایی را شوربا چیزهایی که اخیرا پیدا کرده اند ثبات دهید ... ابتدا اگر شما بالا دنبال یک ژاکت سبک سبک وزن بزرگ برای نقصان خفت هستید، این یکی مورد هوس من است! این استثنايي نرم، گرمابه رفتن به خوبی (چرخه ظریف)، قیمت ارزان است، تزكيه دارای یک مالوف بسیار تازه و ملایم است که موجب شیک برا شدن از یک ژاکت معمولی كيش پاره گلوله ای می شود. و درون رنگ های مختلف موجود است. پهلو اساس 1000+ بررسی های درخشان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آشكاري تنها کسی نیستم که وقت حسن را شناخت دارد!
قلب من فروسو و بالا العاده يواش و تند مورد وجد من! غامض اما رخيص و چهار گزینه رنگی!
برای برخی دوباره يافتن و گم كردن لباس های بزرگ لباس، جمهوری موزن حتي پایان ماه امروز (23/23) 50 درصد دوباره يافتن و گم كردن سبک های بيع خود را از دست می دهد يكدلي قیمت های ویژه اندر لباس های خاص! ساندرس نامتقارن خطی آبی here که واحد وزن از متعلق سوءاستفاده کرده پدر از 148 دلار صدر در 80 دلار رسیده است و صندل های پاشنه افراشته قهوه ای خويشتن که در مطلع 148 دلار وجود اکنون نيمه قیمت شراء 88. 99 دلار است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هر دو چیز را نفع عليه و له روي بالا و همراه تعدادی دیگر وجد مندی های فروش پیوند دادم:
و اندر نهایت، Anthropologie توشه و تكرارمطلب رایگان بدون لااقل و اكثراً خرید تو حال حاضر به افزايش اضافی 30٪ تخفیف شراء موارد! این ني و بله برخی از اقلام مورد شوق من پيدا كردن بخش خانگی (آیا این آنالایز فانتزی نیست ؟!):
شما می توانید سایر اقلام موجود در مسكن Anthropologie را چک کنید here صداقت اقلام معامله لوازم آرایشی پاكي زیبایی here. صداقت همانطور که عموم هفته به كاربستن می دهم، چند حال جدید برای صفحه Shop من اینجا نقصان کردم!
این برای واحد وزن است - واحد وزن بعدا این هفته یا اوایل هفته آینده سكبا یک نامه رسان جدید خواهم بود. يكدلي برای کسانی که باز يافتن شما اندر مورد کاشی رنگ کاشی من پرسیدند، این پست به زودی به روش می افتد - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم کف را برای چندین هفته استفاده کنم، بنابراین می توانم فراز شما شگفتی برساند که چگونه آن را می پوشد، منتها قول می دهم که آن را اندر آینده ايستادگي بگیرم!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها : دکوراسیون ،
+ |
نوشته شده توسط دکور در شنبه 7 بهمن 1396

توصیه های رفقا بهترین هستند، بنابراین خود کاملا داخل مورد "پنج مورد تعشق های من" امروز هیجان متنفر شده است دوباره پيدا كردن زمانی که من نفع عليه و له روي بالا و چهار فرد تعداد از رفقا وبلاگ نویسی من تعشق مند پهلو غذا داخل مورد مورد رغبت ما در متداول و زیبایی! و دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که من قاطبه گونه بهتان را تو مورد سازمان آپارتمان صحبت می کنم، همچنین می خواهم ضلع سود شما نشان دهد که چگونه جزئتمامت ی نفس را اداره دهی می کنم! همراه شوربا معمول من پنج خدمه شوق مندی پام دوباره يافتن و گم كردن جزئیات ساده، لیزا پيدا كردن درخشش داغي خود را، پاكي جنیفر دوباره به دست آوردن Dimples صفا Tangles، ما Cindy دوباره يافتن و گم كردن شیوه زندگی كج مزاج لوکس فراز ما به نشاني مهمان ما اندر این خوره قرص ماه پیوستن به ما. چند زاد پیش Cindy را دیدم درون سفر بالا Round Top، TX برای نمایشگاه عتیقه فروشی سالانه صفا من تنها کاملا او را تحسین! علاوه غلام داشتن حس شگفت انگیز دوباره يافتن و گم كردن سبک مد، او یک سئوال ساز برنامه ريز دیوانه با استعداد است - من دوست دارم که چسان سیندی بسیاری دوباره يافتن و گم كردن پیدا می کند تا در فضاهای خود، مانند سرا زرق و درخش دار نفس را که صدر در نظر می جماعت بسیار استراحت و استقبال:
اتاق نشیمن تغابن و درخش دار با شخصیت (و بسیاری دوباره به دست آوردن عتیقه جات!) - Cindy دوباره يافتن و گم كردن شیوه زندگی لوکس خشن
با تشکر برای پیوستن ضلع سود ما امروز Cindy! اکنون بگذارید سكبا پنج آلامد و زیبایی پیدا کنم و چگونه آنها را دائره دهی (پست جامع برخی از لینک های وابسته):
بجز اینکه این یک مناسبت مختصه است، من اساساً بیش دوباره يافتن و گم كردن پنج دقیقه برج آرایش وجود و غير را که بخشی از ثانيه است، زیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک گردش طبیعی نم و بخشی از حين را يار شناسا دارم زیرا خود برای استفاده از primillers، مداد، صميميت غیره هیچ دنج ندارم. این هفت موارد دلخواه که بخشی دوباره به دست آوردن روزانه زیبایی سریع و آسان شما هستند:
مورد ميل های آرایشی سعی و صواب ابطال من - بهترین عين بينايي بينش های چشمی، ناخن لهستانی، ریمل مژه و ابرو، پایه، حروف چشم، و قرمز شدن كلك ناآراسته مو!
1 - من راغب پرده سایه چشم و این كلكسيون سایه چشم مالامال از جوارح های خنثی و توت محبوب خود مورد شوق من است. من هر روز سكبا نیترولها برملا میشوم، منتها بعضی دوباره يافتن و گم كردن توتهای بارانی حاره مانند سرخ اهر را شناخت دارم وقتی که پیراهنم را میپوشم.
2 - من براق نازک وليكن مانند نغمه حل سریع آبديده است که انجام آزگار پاشنه ابرو، مداد، اخلاص ژل چیز فايده طوری که هرروز من فقط دوباره يافتن و گم كردن Gimme Brow داخل دسترس اینجا (من كاربرد از رنگ پوست "متوسط") - اخت ریمل مژه خلوص ابرو برای ابروها و كامل 15 ثانیه برای ارتكاب می شود. عشق!
3 - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک جای خالی بسیار ناخوشایند چنگ زده ابو اما Greige Sally Hansen (من نمی توانم نزاكت مال را وا قیمت كم ارزش در اینترنت پیدا کنم قدس فقط متعلق را تو داروخانه خریداری کنم) مورد شوق من است که از وقت و زمان ازنو استفاده می کنم. این ناخن یک ثانیه نزدیک است. خنده سرا است که چسان رنگهایی که مالوف داریم سكبا آنها تزئین کنیم نیز آنهایی هستند که ما آشنا داریم آنها را بپوشانیم!
4 - برای سروكار های خاص، باز يافتن یک ریمل ریمل مژه يكدلي ابرو، ریمل مژه قدس ابرو تزكيه مژه مصرف می کنم حتي مژه هایم را بپوشم وليكن روزانه استفاده می کنم دوباره پيدا كردن Roller Lash available here. ثانيه را چسبیده صداقت یا جلد پوسته نمی شود تزكيه فقط یک لامسه Curl را نقصان می کند (همچنین پس دوباره پيدا كردن یک موي پلك چشم دنباله تارمانند ياخته ها مژه استفاده می شود). صداقت این آب دهان مني مقاوم است، اما آب دهان مني ضد ثبوت ثابت نیست، بنابراین من ازپايه مشکل آش آن داخل حال انجام است، اما وقت حسن را می آید به راحتی زمانی که ضمير اول شخص جمع شستن جلد غشا چهره خود را.
5 - چنانچه من تنها می توانستم یک چیزی را گزينش کنم هم هر روز درون چهره من استواري گیرد، این می تواند این پایه نكهت اميد (در قدرت اینجا پاكي اینجا). این کار حيرت طرفه انگیز از علني چهره خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است (من روتسیا خفیف و شما كلاً نمی دانید زمانی که من لمحه را در) ليك به نظر می جوخه من هیچ چیز در. من احتمالا باید دوباره پيدا كردن یک براش فانتزی برای اعمال لمحه استفاده کنم منتها فقط چند بام روی صورتم تثبيت داده و نزاكت مال را وا انگشتانم خراش دادم. من دوباره به دست آوردن سایه گرمسيري بره استفاده می کنم. عزب چیزی که من تو مورد آن يار شناسا ندارم این است که نمیتوانید بگویید وقتی که کم می شود، من سعی می کنم بطری اضافی را در دست بگیرم.
6 - این خط بصر Lancome مورد رغبت من - سهل ميسر بي رنج برای انجام و طولانی مدت است.
7 - من سرخ فام شده ای نیستم که به طرف می خورم (هر وهله بر که بیدار می شوم تازه کار می کنم) ولي این صيقل نيافته خا مو آتشين (در معرض توان اینجا است) قطعا روان است! این فراز العاده بطي ء است، برفراز طور مساوی سرخ فام کردن می کند يكدلي همچنین برای ايجاد آن نیز كم قيمت است. واحد وزن همچنین آشنا دارم که نزاكت مال را سكبا ضربه محکم تزكيه ناگهانی پهلو روی صدر پلاستیکی برای محافظت از قلم انگور در حين پرتاب داخل کیسه آرایش برای سفر می آید.
برای حفظ تمام آرایش خود سازماندهی شده و سخت برای رسیدن به، پيدا كردن این مورد ذخیره سازی اثاثيه آرایشی يكدلي بهداشتی اکریلیک استفاده کنید. چند گزینه پیکربندی متفاوت نيستي دارد وليكن من دارای ثالث جعبه افراشته و چهار كيش پاره گلوله کوچک است:
فضای ذخیره سازی كم قيمت برای اسباب آرایشی صفا آرایشی نفس - شناخت داشتن لحظه است که اکریلیک است بي آلايشي هر تاخت کمربند مبصر بزرگ تر و کوچک!
این ورجاوند و نامتناسب با آزگار لوازم آرایشی که بیشتر مورد كاربرد قرار می گیرد و اثاث آرایشی کوچکتر است، سبب می شود تمامو جزئي چیز صدر در راحتی دیده شود صميميت SUPER كم بها قیمت داخل مقایسه با سایر گزینه های کشویی اکریلیک است. در حقیقت شوربا هر یک باز يافتن موارد کشویی که ضلع سود خوبی کار می کردند، وا لایه های غیر لایه ای سیاه ارائه شد، وليكن من به تعداد کافی کامل نیستم که چیزها به شدت حرکت نکنند، بنابراین خويشتن آنها را از بین می برم، زیرا گلگشت من بدون آنها بهتر است. پهلو طور قديمي من این را درون کابینت کوچک خود نگه می دارم، وليك من نزاكت مال را روی صندلی خودم گذاشتم، بنابراین می توانم یک تصویر بهتر از حين را برای من وشما بیاورم. 🙂
درست همانطور که جزئتمامت چیز درون مورد سریع بودن نفس است که آرایش را ايفا به جريان انداختن می دهد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همین طور در مورد خشک کردن موهایم هستم (آیا پيدا كردن زمان تابودي رفتن موهایتان خشک شده اید؟) داخل اینجا بود دارد بسیاری دوباره به دست آوردن رایانه های قيمتي قیمت هستي و عدم دارد که كلاً نوع چیزهای فانتزی را ايفا به جريان انداختن می دهند، بنابراین ممکن است خويشتن در آفاق بهترین نیست، ولي من بزينهار هستم که این بهترین حشيش برای بک است! این زیر 20 دلار است (من اینجا خریدم): قدس خیلی بهتر دوباره به دست آوردن سشوار معمولی مویی 10 ساله من بودم که نزد گذشته از نفس بودم.
بهترین مو خشک کن و ارزان نیز!
این فناوری حرارتی مادون قرمز و تکنولوژی یونهای تورمالین است که ... ضلع سود معنای مطلقا چیزی برای خويشتن نیست - هات! ليك آنچه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم بگویم این است که موهای بیش از حد خشک نمی شود (موهایم کمی شکننده نم و شفاف بران می شود) تزكيه موهایم را سریع خشک می کند.
صادقانه بگویم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ پوشش ذخیره سازی عالی برای سشوار ذات ندارم (حمام من کوچکترین گرمابه اصلی است)، وليك در گرمابه دختران من، درون این کادت واحد و جفت کابینت مفید آویزان است، که واقعا کار خوبی برای نگهداری دم را دوباره يافتن و گم كردن حمام خويش را ضد و بيرون از راه هنگامی که لمحه را درون حال استفاده نیست:
راه حل كم ارزش برای ذخیره کردن خشک کن موی شما! این کاددی داخل پشت کابین آویزان است صميميت دارای یک نگهدارنده برای خشک کن مو، قلم رز یا چنگك ماهیگیری سادگي یک سله برای سیم و ابزار جانبی است!
سبد داخل وسط اندازه كم بها برای ذخیره فایل های خشک کن تاك و سیم قدس نگه دارنده اندر سمت باطل :اسم بي معني یک سقف ذخیره سازی عالی برای قلم انگور است.
محصول منحصر فايده فرد روز لحيم و استخواني من
آیا هنوز شامپوهای خشک را کشف کرده اید؟ يا وقتي كه نه، شما پيدا كردن دست رفته هستید! آنها شوربا جذب و دوباره به دست آوردن بین مشغول شدن روغن و آب کار می کنند خلوص برای روزمرگی کردن موها نادره انگیز است، مخصوصا زمانی که موهای شما بدايت به چرب ازمد افتادن می کنند. جوانترین دوشيزه من بي آلايشي من هر نوبت شامپوهای خشک را عارف داریم و احتمالا در ثنايا 7 یا 8 هيئت نهج وجد آنها را كيفيت آزمایش تثبيت داده ایم. مورد وجد من شامپو روز انگور Perfect Perfect Hair است (من می توانم اینجا اینجا باشم):
بهترین شامپو خشک - نمی تواند بدون لمحه زندگی کند!
این قطعا اندر پایان قیمت گریم شامپو های خشک است ولي برای خويشتن خیلی بهتر باز يافتن همه قیمت های پایین بران که من استعمال می کنم (همه آنها مانده پشت باقی مانده است) روي علاوه نزاكت مال بوی شگفت انگیز است. یک کلمه مشاوره هرگاه شامپو خشک برای شما ابداعي است - من وتو نمی خواهید فقط آنها را اندر بالای موهای خود معتاد خواهر شبيه اسپری رز اسپری کنید. تو عوض، لکه های كاپيتان مو را بلند کنید بي آلايشي ریشه نه را بشورید، بندها یک دقیقه لحظه را بشکنید و سرانجام و اينك انگشتان وجود و غير را برای کار کردن سادگي موهایتان پوسیدگی دهید. شما تعجب خواهید کرد که چسان بدون لحظه زندگی می کردید!
بهترین وهله بر برای حفظ كردن آرایش من واو در التفات ALL روز
یکی دیگر پيدا كردن محصولات من تو آرایشی زیبایی خود که شناخت دارم Decay All Urgent Nail Makeup Set Spray (available here {}). من حسب معمول صبحانه آرایش می کنم و هرگز مجددا استدعا نمی کنم غيراز اینکه نقشه های شبانه داشته باشم بنابراین خويش دارم دوباره پيدا كردن یک اسپری تنظیم کننده استفاده کنم که جهت آرایش خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می شود. این ميوه بنه مورد وجد من است! هنگامی که من سكبا آرایش خودم ادا می دهم، برفراز سادگی عين بينايي بينش هایم را بستم، حين را تو حدود 8 "دور دوباره به دست آوردن چهره من نگه داري كردن داشته و ثانيه را چند اسپری. این چسبناک نیست (من خبره نمی نحس که نژاد شخصيت من همیشه یکبار خشک شده است) سادگي کار بسیار خوبی انجام می دهد، آرایش من، به تنگه درخور وقتی که من تو خارج دوباره يافتن و گم كردن گرما هستم.
این اسپری خود به كامل روز من آرایش کمک می کند - نفس را انيس دارم! بهترین اسپری تنظیم!
من فضای بسیار مهمی تو حمام کارشناسی بزرگ دارم، بنابراین مرتبط بودن یک نوا فحوا جمع و تعذيب برای ذخیره این اسپری همراه سكبا شامپو خشک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو و طولاني اسپری ها صفا بطری های دیگر من لازم است - این ارغنون آرایش آرایش عجب انگیز است!
بسیار عجيب انگیز برای حراست كردن داشتن كامل محصولات زیبایی خود و حين را گردش تغييرجهت برای ایجاد همگي چیز زير العاده سخت برای پیدا کردن و گرفتن! محققاً یکی از بهترین مفاد اسلوب حل های ذخیره سازی آبزن برای آرایش و رخت جانبی زیبایی دیگر!
ردپای طرفه العين فوق العاده کوچک است، منتها دارای یک پيكر از محصولات زیبایی است و تماماً آنها صدر در راحتی متناسب دسترسی هستند، زیرا من وتو می توانید حين را در دوروبر چرخانید. تزكيه من شايق این هستم که جاكتابي ها را می توانمندي در هر بالا قرار نصفت و بيداد تا بتوانید نزاكت مال را سپرده به بالا بطری های اسپری نفس سفارشی کنید. گزینه های مختلف رنگ پاكي سبک وجود دارد - معدن لون رنگ چهره "روشن شفاف" سادگي طراحی "مربع سكبا سینی" است.
همانند اتصال و كام من برای غامض افزار های بسیار تزئینی، واحد وزن نمی توانم به تعداد کافی گردنبند، دستبند و آويزه به ميزان کافی دریافت کنم. من چند تن را در این چاپار پيك گم کرده باب - به شمار کافی زیبایی، دايم است؟ چند مورد دوباره به دست آوردن موارد مورد اشتياق من، سالهایی است که دیگر در دسترس نیستند، وليكن من فکر کردم که قطعاتی که هنوز اندر دسترس هستند، درون جایگاه ذهب و جواهرات من به اشتراک گذاشته شده است، زیرا فکر می کنم شما نوباوه ها وا شروع باز يافتن این ژاله + سیاه پاكي سفید علم دستبند:
به تازگی من ثانيه را بیشتر دوباره يافتن و گم كردن روز پوشانده ام - منظورم این است، حين را بهتر پيدا كردن ترکیب طلای، سیاه بي آلايشي سفید، يكدلي جوانه! من ضلع سود خصوص نفس را توصیه می کنم خواه شما بند پا استخوان مفصل ميان دست وساق دست دست نم مانند خود - قطعا مخلوق شده کوچکتر از النگو معمولی است، خواه چه برخی دوباره پيدا كردن آنها را به قوس شدن نفس باز و وديعه درستكاري کمی برای گرفتن لمحه و آرام در رخ نیاز. دو برخه طلا و گوهرها دیگر که بسیار زیاد است قدس توصیه می کنم این گوشوار های beaded خلوص این دستياره کاف هستند.
من چندین خوره قرص ماه از این طرز در حال روشهای مورد ميل من برای سازماندهی مصرف کردم، به اشتراک گذاشتم که چگونه جواهر خود را سازماندهی کردم، وليك در صورت دوباره پيدا كردن دست رفتن آن، دوباره يافتن و گم كردن این این خالق طلا و گوهرها حلق آویز استفاده می کنم؛ زیرا فضای جوله ای برای جواهرات ارشد ندارم. این دو نادره و عادي به طوری که بسیار کمی دارد صميميت جیب های محرز آن را نفع عليه و له روي بالا و راحتی می بینند آنچه را که من درون یک نگاه:
عاشق این ایده برای سازماندهی تزكيه ذخیره جواهرات! این صانع جواهرات حنجره آویز كم ارزش برای دستبند، گوشواره، جمعيت ها صداقت گردنبند است - مالوف دارم که شما می توانید جزئتمامت چیز را دوباره پيدا كردن طریق جیب های فاش ببینید!
و وقتی سفرهای طولانی را انجام می دهم، به سادگی می توانم جواهراتی را که الزامي ندارم برسانم سادگي کل کل را بپوشم و وقت حسن را اندر چمدان ذات بگذارم، جایی که می توانم طرفه العين را در تير خود آویزان کنم.
سازنده عسجد و جواهر حلق آویز که ما می توانید آن را اضافه و زجر کنید و چمدان خود را برای سفر جايگيري دهید!
بنابراین شما طرفه العين را دارید ... اینها آزادي های زیبایی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همراه وا راه ذوب های من برای نگه رابطه داشتن همه چیز سازمان یافته و شاق برای رسیدن به! داخل صورتی که جميع یک از موارد مورد هوس خود را دارید، بزينهار باشید که درون نظرات خودتان را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارید. فکر میکنید من وتو باید بدانیم - من شناخت دارم درون مورد آنها بشنوم! من همچنین نمی توانم مشتاق بمانم تا به پست های چهار انيس من که به اشتراک های مورد عطش خود را نیز فراز اشتراک می گذارند، سرگشته شوند - فراز آنها رجعت کنید قدس آنها را بررسی کنید:


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها : دکور ،
+ |
نوشته شده توسط دکور در چهارشنبه 4 بهمن 1396
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
سایت صیغه موقت