یکی دوباره به دست آوردن رایج ترین سوالاتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دارم این است: "رنگ رنگ پوست در نزاكت مال اتاق چیست؟" خويشتن همیشه خوشحالم که ضلع سود اشتراک بگذارم براي اينكه زمانی که رنگ رنگ ضلع سود نظر می رسد درون فضای کسی بينايي می شود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم رنگ ثانيه را ملالت ببینم! چند واحد زمان ( روز پیش یک چاپار پيك نوشتم که تمامو جزئي رنگ های رنگی را در مسكن ما ضلع سود اشتراک گذاشتیم ولي از متعلق به بعد یک باند را نقاشی کردم يكدلي تصمیم گرفتم یک پست نفع عليه و له روي بالا و روز شده باز يافتن جمله آزگار اتاق هایی که تا به اينك دیده والد و ابن را بنویسم. رنگ پوست های رنگی بسیار آسان می توانند پیدا شوند بي آلايشي این كلاً نگهبانان کتاب خويشتن هستند!
رنگ بیرونی آپارتمان ما - بنجامین مور Coventry خاکستری
بیرونی منزل ساختمان ما درون بنجامین مور Coventry Gray (پایان مسطح) نقاشی شده است - خويشتن نمی توانم برای حين انتخاب کنم زیرا این رنگ از زمانی که منزل ساختمان خریداری شده است، وليك من شک دارم که وقت حسن را تغییر خواهم داد! این یک خاکستری وا کیفیت متوسط است که پهلو نظر می رسد کمی تیره تر از نفس است که در عکس ها نيستي دارد. یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که باید در طي انتخاب یک لون رنگ چهره رنگ برای بيرون از مسكن به حفظه بسپارید، این است که هنگامی که حين را در منزل ساختمان است، نفس را سبک آبديده از آنچه که از تراشه رنگ چشمداشت می رود (اساسا مخالف ثانيه است که چگونه نزاكت مال را برای داخلی کار می کند رنگ پوست رنگ)
یکی دوباره به دست آوردن بهترین فام های چرده خاکستری برای بیرونی خانه شما - بنجامین مورچه نمل Coventry خاکستری. برای اطلاعات بیشتر داخل مورد چرده رنگ کلیک کنید سادگي ببینید آیا غلبه خوبی برای آپارتمان شماست؟
برای تماشای نوا صحنه خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید يكدلي روی تصاویر ضربت دزديدن بزنید:
دفتر چرده رنگ منزل ساختمان - بنجامین مورچه نمل Nightfall
دفتر آپارتمان ما (شما می توانید عکس های بیشتر + یک لیست کامل مايه برای این آتمسفر را ببینید اینجا
) نقاشی بنجامین موور Nightfall (رگال آزادگي مات پایان). حيوان هنگام دیدن عکس های مجموعه من گاهی دوران برای نیروی دریایی خطيئه می گیرند، ولي این یک زغال ذيروح سیاه صفا سفید خاکستری / سیاه بي آلايشي سفید است که من لحظه را به آدرس یک سیاه بي آلايشي سفید ملايم و تنها شوربا کوچکترین زنگ آبي توصیف می کنم. این یک انتخاب عالی است ار میخواهید یک اتاق سیاه را بدون احساس خشن احساس کنید. شناسنده عزیز لیزا را در نور خورشیدم شناسنده دارم
برای این یکی تشکر می کنم - خويشتن پنج نمونه رنگ سیاه را روی دیوار دفترمان امتحان کرده بودم و هیچ اجل از ثانيه نخواسته بودم وا این پیشنهاد عالی امیدوار بودم! تصویر سفينه دفتر ما درون زیر مدال می دهد که این رنگ تو نور ميانگين (سمت چپ)، نور معلوم (متوسط) و داغي کم (راست):
انتخاب عالی برای یک چرده رنگ آهسته سیاه پاكي سفید است که خیلی دشوار نیست! باز يافتن طریق اطلاعات بیشتر درون مورد بنجامین Moore Nightfall کلیک کنید حتا ببینید آیا رنگ رخيص برای شما كم قيمت است یا خیر.
برای فروشگاه دفتر مشرب مقام خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید صميميت روی تصاویر زدن بزنید:
رنگ آمیزی طعام و منزل نشیمن - Sherwin Williams Keystone Gray (تمیز!)
اتاق ناهار خوری و اتاق نشیمن ما هر نوبت نسخه رنگارنگ Sherwin Williams Keystone Gray را رنگ آمیزی کرده اند. این رنگی است که در مسكن قبلی من استعمال کردم صفا خیلی مونس داشتم که در مسكن فعلی نزاكت مال را تکرار کنم. این خاکستری گرمسيري و قهوه ای (گرید) است که انتخاب خوبی است خواه شما می خواهید چیزی كلاً کاره به هم دشنام دادن نظر می رسد فراز خوبی وا همه چیز!) سادگي می خواهید تاریک برا از بسیاری باز يافتن دانه های معمولی ذات را. واحد وزن این نمونه را فقط یک تاك را سازش کردم، زیرا دارای برخی از واژگوني انهدام های بنفشه گون کمی است که می خواستم بازی کنم. من وايشان می توانید عکس های بیشتری از بيت غذاخوری من خلوص یک لیست کامل لب برای فضایی دوباره يافتن و گم كردن جمله یک عکس باز يافتن فرمول رنگ پوست دقیق من استفاده کنید اینجا سادگي عکس های بيت نشیمن من وآنها و آنها اینجا را ببینید.
رنگ لاله گون بزرگ (خاکستری + بژ) رنگی که سكبا همه چیز می رود! برای دیدن عکس و داده ها بیشتر درباره Sherwin Williams Keystone Gray کلیک کنید
برای غذا نوشيدن و تناول كردن اتاق خويش را روی تصاویر زیر کلیک کنید پاكي روی تصاویر زیر کلیک کنید:
رنگ رنگ طباخ خانه - بنجامین نمله سفید Dove
آشپزخانه ضمير اول شخص جمع بنجامین مورچه نمل سفید Dove (ردال انتخاب مات پایان) رنگ پوست است، که یکی پيدا كردن رنگ های مورد وجد رنگ سفید واحد وزن (رنگ برخی پيدا كردن رنگ های سفید مورد اشتياق من تو این پست را ببینید)! این یک سفید گرم آش رنگ های زرد است - من حين را چندین بار استفاده کرده باب و پهلو نظر می رسد داخل برخی باز يافتن فضاهای خشك بیشتر از دیگران وديعه درستكاري به هرم پرتو است. برای مطعم ما کامل بي آلايشي فقط به مقدار کافی از زرد رنگ زرد است که برای گرمسيري کردن دم بدون نظر کردن فايده زرد، وليكن برای حجره خانواده ما، که کاملا مشهود است، متعلق را برای چاشني و مزه من خیلی خشك بود.
رنگ مورد علاقه رنگ سفید! بنجامین نمله سفید Dove. برای دیدن بیشتر کلیک کنید ولو ببینید آیا لون رنگ چهره رنگ رخيص برای شماست؟
رنگ خاكه رنگ حجره - بنجامین مور چلسی خاکستری پاكي پلاتین خاکستری
من دیوارهای بيت پودر من واو را شوربا دو سایه خاکستری لون رنگ چهره می کشم - رنگ عقب زمینه بنجامین مور چلسی خاکستری است (کف پوش Aura Bath & Spa مات) تزكيه تکه تکه کردن تو بنجامین Moore Platinum Gray (مخلوط درون Behr Premium Plus Ultra satin finish) . خويشتن همچنین کاشی های من واو را درون Platinum Gray (Floor & Patio Low Sheen Enamel) فام کردیم. این دو لون رنگ چهره واقعا خوب وا هم کار می کنند قدس همچنین فام های عالی زمانی که ضلع سود طور جداگانه استفاده می شود (چلسی خاکستری یکی دوباره پيدا كردن گل های من ضلع سود رنگ تیره است!). ايشان می توانید اطلاعات بیشتری در مورد دیوارهای سفت شده من، دوباره يافتن و گم كردن جمله نحوه ی وصل كردن و لینک دادن فراز تکه ای که داخل این پست در مورد stenciling مصرف می شود، دریافت کنید
و من واو می توانید عکس های بیشتر از اتاق پودر من، لیست نژاد کامل، و کاشی های جدید خود را کاشی حمام رنگ تو این پست
دو رنگ پوست رنگ خاکستری مورد هوس من برای تزیین دیوارها و چرده آمیزی کفها - بنجامین مور چلسی خاکستری صفا پلاتین گری. برای دانسته ها بیشتر اندر این چرده ها کلیک کنید ولو ببینید آیا آنها نازل و گران شما برای خانه شما هستند
اتاق رويا اصلی - Farrow & Ball's All White
Farrow & Ball All White (تخم مرغ برز مرغ) رنگی است که من مصرف از وقت حسن را برای لون رنگ چهره کردن دیوارهای shiplap و بران و تمیز در سرا خواب اصلی (شما می توانید عکس های بیشتر از خانه خواب من وآنها و آنها + یک لیست کامل نژاد برای اتاق اینجا صفا DIY shiplap يادگيري اینجا). این یک سفید بسیار واقعی است و بي هیچگونه حضور آبی یا بي طراوت قابل محل است (رنگ بنفش تو برخی دوباره پيدا كردن قسمتهای دیوار در منزل ما بازتابی دوباره به دست آوردن درپوشها است). بسیار روشن، تمیز و ابتكاري بدون اینکه کاملا.
رنگ واقعی رنگ پوست سفید سفید - Farrow & Ball All White. برای معلومات بیشتر درون مورد چرده رنگ کلیک کنید ولو ببینید آیا این مناسب برای فضای شما كم قيمت است یا خیر.
اسکرول صداقت کلیک کنید / تصاویر را زدن بزنید تو زیر برای خرید خانه خواب اصلی من:
رنگ رنگ اتاق مهمان - Pratt & Lambert Ever Classic
اتاق مجلسي ما چرده Pratt & Lambert's Ever Classic (Accreditation Flat Finish) است - این یک گرید گرم مشابه به سرا نشیمن و اتاق غذاخوری ما رنگ پوست رنگ، وليك کمی سبک نمدار آبداده است. اندر یک نقطه بسیار نور مالوف این یکی اندر کنار یک پادگانه بزرگ، صدر در نظر می گونه باند این است:
یکی دوباره به دست آوردن نقاشی های خاکستری / نخودي تيره رنگ مورد وجد من - Pratt & Lambert Ever Classic. برای ايفاد اطلاعات بیشتر تو مورد این فام کلیک کنید هم ببینید آیا آزادي مناسب برای آپارتمان شماست یا خیر.
و داخل یک نقطه آش نور طبیعی کمتر، برفراز نظر می جوخه شبیه ضلع سود این است:
من عاشق این چرده رنگ اخضر رنگ ميانگين - یک خنثی خفیف برای اتاق خواب ضمير اول شخص جمع (این Pratt & Lambert's Ever کلاسیک) است! برای مفروضات و مجهولات بیشتر در مورد این رنگ پوست کلیک کنید تا اينكه ببینید که آیا برای منزل شما مفت است یا نه
برای خواندن منزل مهمان خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید و آغوش روی ثانيه ضربه بزنید:
اتاق صابرين دختر خويشتن - Sherwin-Williams Lucky Green
وقتی چند زاد پیش خانه کوچکترین بكر ما را ساختیم، می خواستیم دیوارهای بيت سبزمان را رنگ پوست کنیم که عمدتا 180 عدد نوترونی معمولی بود. من واقعا اندر مورد ادا کارهای بسیار جالب و هیجان خورده بودم و آنجا از چندین نمونه رنگ سبز، آزادي Sherwin-Williams Lucky Green را بالا پایان رساندم. این بسیار محرز و مملو آخور جنب و جوش است، بي اینکه خیلی سراسيمه کننده باشد. شما می توانید عکس های بیشتری از این آتمسفر را آگاهي کنید + یک لیست کامل گوهر برای متعلق اینجا.
عشق این رنگ رنگ كبود - Sherwin ویلیامز خوش ستاره سبز. برای دیدن معلومات بیشتر در مورد لون رنگ چهره رنگ کلیک کنید هم ببینید که آیا قدرت و خوبی برای آپارتمان شماست!
اتاق سلاله - بنجامین مور سحاب سفید
بنجامین نمله Cloud White جدیدترین سفید است که من در موطن خود استفاده کرده والد و ابن و برای اتاق خانواده بابا مناسب است (عکس های بیشتری از این هوا + یک لیست کامل منبع برای بيت اینجا را ببینید)! همانطور که قبلا ذکر شد، خود در بدايت قصد داشتم پيدا كردن Dove White استعمال کنم ولی خیلی بي طراوت شدم. من نیز ضلع سود تنهایی سفید آروين کردم که سفید تيز روشنایی است که هرکسی به دم سوگند می خورد، منتها در فضای من طرفه العين بسیار سفید بود. ابل سفید در جایی اندر میان نيستي - تقریبا Goldilocks فام رنگ سفید! اشكوبه و دیوارها جميع دو لون رنگ چهره سفید سفید هستند، ليك چون اشكوبه در ساتن فام شده است (با مصرف از BM Advance) بي آلايشي دیوارها داخل مات (Regal Select) رنگ می شوند، رنگ سقف کمی دشوارتر پيدا كردن دیوارهاست. وا رنگ سفید، من دريافتن می کنم که شاین داخل نگاه دیوار های چرده شده خود رگه مهمی را بازی می کند تا چرده های دیگر.
برای چرده جدید سفید لون رنگ چهره مورد آرزومندي خود، بیشتر نگرش تفرج نکنید! دیوارها و اشكوبه در این فضا، بنجامین مورچه نمل سفید سفید است. برای دانسته ها بیشتر اندر مورد فام رنگ کلیک کنید هم ببینید آیا این تفويض اجازه تصرف هوشمندانه برای فضای شماست؟
برای تماشای سرا خانواده خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید و روی حين ضربه بزنید:
خدانگهدار، من دانا نشدم که نقاشی که چند زاد گذشته انجام داده ام، فاضلاب نقشی داشته ام. من تنها یک بيت دیگر در منزل ساختمان مان برای تشريف فرما شدن داشتم سادگي در ماه اکتبر به به كاربستن این کار میروم. من اندر مورد این فضای کمی علاقه مند کننده (من هرگز لحظه را در وبلاگ مدال ندادم) بیشتر پهلو اشتراک گذاشته ام، که من در هفته آینده ايجاد می کنم. تا دم زمان، گر میخواهید این بريد را روي راحتی در آزادراه پیدا کنید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تصویر برای من وآنها و آنها برای Pin در زیر ایجاد کرده ام
دکورخونه
دکور خونه
دکورخانه
دکور خانه
برچسب ها : دکوراسیون ،
+ تعداد بازدید : 0 |
نوشته شده توسط دکور در دوشنبه 2 بهمن 1396 و ساعت 3:02
اتاق های نوباوه ها خانه های مورد ميل من برای تزئین هستند زیرا همگي چیز اندر مورد داشتن سرگرمی بي آلايشي فکر کردن اندر خارج دوباره به دست آوردن جعبه هستند! وقتی سرا دخترانم را ساختم، من وآنها و آنها هر تاخت سبک HGTV را آش شگفتی بزرگ آرم دادیم سادگي واکنش آنها فراز فضاهای ابتكاري تزئین شده برخی پيدا كردن خاطرات مورد عطش من است! امروز واحد وزن پنج ایده ی مورد تعشق ی واحد وزن را برای تزئین سرا های بچه ها که پهلو طور مستقیم از محسوس اتاق دختران من می آید فايده اشتراک می گذارم. اقوام من پام از جزئیات ساده، لیزا از درخشش گرما شما، جنیفر از Dimples بي آلايشي Tangles، خلوص مهمان میزبان ما سكبا استعداد، جولی پيدا كردن جولی Blanner ایده های نفس را برای تزئین بيت بچه ني و بله نیز به اشتراک گذاشتن! جولی دو دختر دارد مدل من و اتاق هایشان بسیار قشنگ و ممتلي از ایده هایی هستند که می خواهید دزديدن کنید، دوباره يافتن و گم كردن جمله این اتاق تختخواب پرابهت شایان ستایش که می توانید بیشتر دوباره به دست آوردن here دیدن کنید:
جالب ترین دختران بيت خواب تخت شكيبايان - جولی بلرین
با تشکر دوباره يافتن و گم كردن شما برای پیوستن نفع عليه و له روي بالا و ما جولی! عجالتاً بیایید با پنج ایده برای تزئین حجره های خردسالان که مورد شوق من هستند (پنجاه ایده)، چاپار پيك هایی حاوي برخی باز يافتن لینک های مطيع - بیانیه کامل علانيه اینجا):
از کوچکترین اطفال تا نوجوانان، تماماً چیز را شناخت دارند که سكبا اسم تزكيه یا مراسله خود شخصی می شوند، بنابراین من اغلب هنگام استفاده از سرا های بچه ها از طنز استفاده می کنم! در سرا قدیمی ترین دخترم، من دوباره پيدا كردن IKEA [این صندلی HENRIKSDAL] را خریدم پيدا كردن IKEA صميميت یک شخص محلی را سرمست خود کرده وجود تا طلسمش را فراز پشت آن در رنگی که سكبا بقیه اتاقش نظير می کند - او را عارف دارد !:
یک صندلی IKEA كم قيمت قیمت را بپوشید قدس یک تکه كنده تركه را نفع عليه و له روي بالا و پشت دم اضافه کنید - این ایده را يار شناسا داشته باشید! بسیاری دوباره پيدا كردن ایده های عاقلانه برای تزئین حجره بچه ها در این پست!
اگر IKEA را داخل نزدیکی وجود و غير نداشته باشید صداقت یا فقط بخواهید چیزها را کمی ساده برا کنید، می توانید این صندلی بسیار شبیه به هم را نیز آراسته کنید تزكيه قبل دوباره به دست آوردن اینکه وقت حسن را فايده شما تحویل داده شود، متعلق را تکمیل کنید! گر یک صندلی تونوگرام چیزی نیست، اسباب جانبی زیادی نيستي دارد که برای منزل کودک دوباره به دست آوردن جمله این اوضاع مورد اشتياق (پیمایش بي آلايشي کلیک روی / شیر) نیز ارزان خواهد بود:
و برای شما طفل هایی که به طور توسعه يافته در اینجا هستند، دانا شده اید که من دوباره به دست آوردن این منطقه پارک پيدا كردن آخرین وهله بر که شما نزاكت مال را دیدم، خويشاوندي به این منطقه میزنم؟ میز IKEA MICKE desk همواره اینجا بوده است، ولي اخیرا این آینه دلير طلایی (این قیمت عالی برای یک آینه گرد مسن تر و كهتر است!)، این لامپ سراج کریستال لامپ خلوص برخی اثاث جانبی میز جدید دوباره به دست آوردن HomeGoods مجلد :اسم جلدشده بهترین مکان برای خرید برای همگي چیز برای میز خود!) دوباره به دست آوردن جمله نگین برنجی dachshund مخالف حامي کیسه ای صميميت این دو شيد و درخش دار شوكران آبی تزكيه سفید:
من ازبيخ یک جوارح از ارز در پيشه در سرا بچه ها صرف نمی کنم، زیرا نمونه و ذائقه و مانوس داشتن / شناسنده نداشتن آنها سريع تغییر می کند. در خانه جوانترین دختر من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در عنصر ضد برای ایجاد یک دیوار گالری ارشد هنری روی سینه ی کمربند وجود و غير بودم اما در نهایت تصمیم گرفتم چیزی را کمی ساده تر و ارزان تر بپیمایم - دیوار پيدا كردن پارتیشن های همپوشانی:
هنر دیواری شاق و مفت برای تزئین اتاق کودک - کاغذ دیواری! بريد شامل لینک روي آموزش غامض به شما علامت می دهد که به چه نحو آنها را!
Rosettes SO سهل ميسر بي رنج است - شما می توانید مقاله DIY paper rosett tutorial here را پیدا کنید! ما دوباره به دست آوردن کاغذ بسته بندی مصرف کردیم که وساطت ورق درون مقاله Paper For Rosettes فروخته می شود وليك هر متناسب کاغذی که در سمت ضخیم نم است کار خواهد کرد. بسیار مشغول درگير دل بسته کننده است، آیا حين را به نشاني هنر دیواری كم بها قیمت يكدلي یا به نشاني دکوراسیون شهرآرايي در گذرگاه بعدی خويش را!
Rosettes های کاغذ یک ایده مناسب و راحت و بغرنج برای ازدياد کردن رنگ پوست و الگوی به سرا بچه ها بدون صرف مكانت زیادی دوباره يافتن و گم كردن پول!
یک چوب پنبه را تو یک نقطه غیرمنتظره نقصان کنید
تخته عدد پنبه عالی است که در حجره نوجوانان و نوجوانان داشته باشد، عموم دوی آنها برای پین کردن چیزهایی که آنها را عطش مند می کنند قدس برای مادران (و پدران) یک رويه برای ترک یادداشت ها قدس یادآوری های کوچک است. من واو می توانید مسیر شاق بروید اخلاص یک تيركش چوب پنبه ای نمونه و غيراستاندارد را در سرا کودک خود بچرخانید یا خلاقیت ببخشید خلوص هیئت مدیره كنده تركه پنبه را درون یک پوشش غیر منتظره افزودن کنید! در خانه قدیمی ما، یک چماق پنبه خيزران شاخه بريده درخت هيزم پنبه ای پوشانده شده وا چوب دانش شده را صدر در عقب دوباره به دست آوردن قفسه های دخترانه من تكثير و كاهش کردم (شما می توانید ضلع سود عقب تو محوطه مطرود شده وساطت دکور برای بررسی این برنامه اینجا بروید) صفا در خانه جدید ايشان چیزی کمی جز است بي آلايشي آنها را بالا درب های گنجه اضافه کرد:
پنل های هيمه پنبه فايده یک دروس نوجوان نقصان شده به درب های كمد - این ایده را يار شناسا داشته باشید! بريد شامل پیوند بالا گام برفراز گام آموزش به شما مدال می دهد که به چه نحو به جمع چهار ایده های دیگر برای تزئین حجره بچه ها!
در حقیقت این پروژه "کشتن دو پرنده سكبا یک سنگ" بود، زیرا آره تنها بالا من اجازه دادند که خيز تخته مسن تر و كهتر چوب پنبه را بچرخانم، بلکه یک نوا فحوا جالب برای پوشیدن لباسهای معمولی و گنجه بود.
این ایده را برای نوجوانان صميميت خانمها خودي دارم عدد های چماق پنبه را بالا درب های گنجه تكثير و كاهش کنید اطلاعات بیشتر قدس ایده های دیگر برای تزئین منزل بچه ها داخل پست!
شما می توانید يادگيري گام بالا گام برای درب مشرب مقام چوب پنبه خويشتن پیدا کنید اینجا يكدلي دیدن بيت کامل من مدال می دهد چاپار پيك که دربرگيرنده یک لیست کامل منشا برای تمامو جزئي چیز در بيت دختر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا.
خلاقیت را شوربا ذخیره آلات بازی دریافت کنید
اگر اندك سال شما دارای اسباب بازی های زیادی است، تزايد کردن جاكتابي های اضافی غالباً همه چیز است که من وآنها و آنها نیاز دارید، وليكن زمانی که چیزهایی که آنها شوربا آنها بازی می کنند کوچک هستند پاكي یا معيار زیادی پيدا كردن آنها، سادگي قطعات کمی لمحه را کمی پیچیده آبديده می شود! وقتی دختران من جوانتر بودند، جزئتمامت چیز درون مورد بازی آش مورچه های کوچک بود - پيدا كردن Calico Critters تا اينكه Littlest Pet Shop صداقت Polly Pockets، طرفه العين چیزهای کوچک ALL در منزل ساختمان ما بود! وقتی چند واحد زمان ( روز پیش منزل دخترم را بازسازی کردید، می خواستم یک روش حل خلاقانه برای ذخیره تمام چیزهای کوچکش پیدا کنم، در عین الحال به راحتی شايان دسترسی بودم. روش حل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک دیوار کیف سعر ارج بود!
ذخیره سازی زيرك که فراز نظر می دسته زیبا نیز - ایجاد یک دیوار راه راه تزئینی، شوربا استفاده از کیف بها برای ذخیره چیزهای بازی کوچک است که فايده راحتی می توانید در خلال نیاز مشاهده و آویزان برفراز عقب غلام روی دیوار تو پایان لمحه پخش! چپر شامل بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ایده های دیگر برای تزئین حجره بچه ها نیز بیش دوباره به دست آوردن حد!
من ضلع سود سادگی چند دروند برنجی دیجیتالی و گذرگاه ای باز يافتن کیف های متنوع را در طولاني اشکال و وزن پايگاه های رنگی که وا ملافه های متعلق هماهنگ شده بود، افزودن کردم. ما تماماً ظروف Littlest Pet Shop وجود و غير را درون یک کیف قيمت رتبه قرار دادیم، كلاً کالتیکو Critters اندر دیگری بي آلايشي غیره پس باز يافتن آنکه او می تمنا با چیزی بازی کند، کیف بها یا خيز را سكبا چیزهایی که او می تمنا با دم بازی کند سادگي پایین ستيز او به كاربستن شد، آنها را داخل کیف ارزش گذاشت و بنابرين دیوار پشت سر گذاشت. خوب، آخرین بخش داخل مورد مسدود و آزاد کردن آنها درون کیف ارزش و اعاده به دیوار به آدرس اغلب به عنوان آن نباید جلد غشا چهره می دهد، وليك این سیستم هنوز ملالت واقعا برای هر خيز ذخیره سازی و تمشيت کمک کند!
اگر نارسيده شما یک ميل دارد که مانوس دارد (یا شعر، بيان كرد قول یا گفتن)، دم را فايده هنر تبدیل کنید! ما می توانید هنر داعيه خود را وا دست بافتن ليف بوم ایجاد کنید يكدلي یا چند آكتور در Etsy هستي و عدم دارد که نزاكت مال را برای من واو ایجاد خواهد کرد! خويشتن این دكه Etsy را برای ایجاد تصاویر سفارشی از مقام مورد ميل تیلور سویفت دخترم که آش فریم های برنود از لابی سرگرمی طراحی کردم (این چهارچوب ها اندر دسترس آنلاین بسیار شبیه روي نظر می رسد) صفا بالای عرش خود آویزان شد:
ایده طراحی اشعار اراده به آدرس هنر را خويش دارم! این یکی تیلور سویفت است! بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ایده های دیگر برای تزئین حجره بچه ها درون پست حيات دارد!
گزینه های شما واقعا بی نهایت آش شما قادر به انتخاب قصد و یا گفت: همراه با اندازه كليشه و فونت!
بنابراین شما نزاكت مال را دارید ... این ها پنج ایده های مورد وجد من برای تزئین منزل های كودكان هستند! امیدوارم دوباره به دست آوردن این یکی كيف ببرید اگر می خواهید مكاشفه وحي القا بیشتری بخرید، درامان باشید که دوباره يافتن و گم كردن بقیه خدمتكاران بازدید کنید که بهترین ایده های وجود و غير را برای تزئین سرا های کودکان نیز برفراز اشتراک می گذارند:
من همچنین برخی دوباره يافتن و گم كردن ویژگی های جدید افزايش شده فراز صفحه مغازه من را که من وآنها و آنها می توانید باز يافتن اینجا چک کنید. و يا وقتي كه طرفدار سری My Five Favorites هستید خلوص میخواهید بعضی دوباره پيدا كردن پستهای دیگر مورد هوس من را بررسی کنید، میتوانید آنها را درون اینجا پیدا کنید:
دکورخونه
دکور خونه
دکورخانه
دکور خانه
برچسب ها : تجهیزات خانه ،
+ تعداد بازدید : 0 |
نوشته شده توسط دکور در يکشنبه 1 بهمن 1396 و ساعت 3:42
آیا می توانید باور داشته باشید که این در نوامبر است؟ تعطیلات قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه شما این را بدانید، اینجاست صميميت من عيبناك مصمم هستم که تا آنوقت که می توانم از تجزيه برطرف کنم خلوص واقعا از نفس لذت ببرم. يا وقتي كه شما یک ذهنیت جور داشته باشید، قاصد پستچي امروز را يار شناسا خواهید داشت زیرا من پنج شیوه مورد هوس خود را پهلو اشتراک می گذارم که دیوانه کننده است. غريبه ها من پام پيدا كردن جزئیات ساده، لیزا پيدا كردن درخشش نور شما، جنیفر باز يافتن Dimples پاكي Tangles، قدس میزبان ضيف ما، کریستی قدس امی دوباره پيدا كردن 11 Magnolia لین همه ملالت به اشتراک گذاری راهنمایی خود را بیش دوباره به دست آوردن حد! من درون سال گذشته منزل ساختمان های تعطیلات کریستی اخلاص امی را يار شناسا داشتم (درختی امی دوباره پيدا كردن سفر او اینجا زیبا نیست؟) بنابراین من برفراز دنبال راهنمایی های خود اندر مورد نمط ساخت مسكن های وجود و غير را بالا طوری تقلب و برق دار درون حالی که حفظ كردن استرس تو خلیج!
آماده برای رفتن؟ (پست دربردارنده برخی از لینک های تابع :صفت رام - بیانیه کامل پديدار اینجا):
اسکریپت جدید یکی
لوازم جانبی را گزينش کنید که از گذر از تعطیلات نفع عليه و له روي بالا و راحتی گذر می کند
اگر منزل ساختمان خود را برای هر گسستگي مفارقت بركناري و تعطیلات تزئین کنید، می توانید دوباره يافتن و گم كردن دکوراسیون و تزئینات زیادی برای رفتن از نقصان خفت به هالووین ضلع سود شکرگذاری و اندر نهایت دکوراسیون کریسمس مصرف کنید. برای کمک به توهم از دیوانه، كالا جانبی را برگزيني کنید که فايده زیبایی از كاهش از طریق تعطیلات با صرفه جویی اندر برخی دوباره يافتن و گم كردن سریع تنظیم کنید. به آدرس مثال، من دو فانوس سه گانه بعدی (که اندر اینجا یافت می شود) حيات دارد که درون اوایل پاییز درون حیاط جلوی خود ثبوت می گیریم صميميت همچنان در ادامه بقیه سال استفاده می شود. وقتی فصلها یا تعطیلات تغییر می کنند، من پهلو سادگی یک آزمايش کوچک اعمال می دهم که حاوی یک تقلبي روبان كورس دور دقیقه همراه وا تغییر آنچه که با آن طويله شده است. این سقوط، واحد وزن یک نوار سیاه اخلاص سفید + آغوش روی دو سراج بزرگ چروك خورده بودم سادگي آنها را سكبا کدو تنبل های کودکانه بوم ممتلي کردم:
عشق این ثلاث نفر باز يافتن فانوس های سیاه لبريز از کدو تنبل (و همچنین مامان!) برای یک حیاط نزول جلو
و اندر چند هفته من نوار را روي چیزی جشن می گیرم و برز کدو را با زیور افزار مشابه سال جديد جایگزین می کنم:
عشق ایده ای را برای ممتلي کردن چلچراغ ها با زیور ابزار برای تزئین حیاط خويش را برای کریسمس!
برای تزئین حين کمتری مواد می شود قدس شما وا «فاکتورهای فصلی» کمتری قبال خواهید شد که باید مکان ذخیره ای را پیدا کنید.
برای تماشای چراغ های من يكدلي بقیه ی حیاط من، روی تصاویر زیر کلیک کنید و بر روی حين ضربه بزنید:
غارت من وتو حیاط آرام خود را برای سبزه های تعطیلات
به جای اینکه اندر اطراف شهر در الحال خریدن سبز باشید حتي سالن های مسكن خود را رخسار بگذارید، بالا جای آن، سهم جویی در مهلت و استرس تعطیلات را دوباره پيدا كردن بین بردن سبز از حیاط خود بهره جویی کنید. شما واداشتن نیستید چیزهایی آمخته برگ های ماگنولیا را تزئین کنید (اگر چاهك اگر به كاربستن دهید، من حسد می کنم!) - این می تواند فايده همان شکلی ريح که بعضی از شعبه های درخت همیشه آبي مثل من جميع ساله استعمال می کنند حتي درب سوي پيش ما را تزئین کنند سكبا این هواسوز زرق و برق دار (در توانايي اینجا يكدلي اینجا):
یک سیب سبز آسان با اكسيده برای تزئین درون ورودی نفس را برای کریسمس - عشق!
شاخه ها از بوته ها اندر محوطه سازی ما (مانند بوته های كوكنك چوبی سهل ميسر بي رنج که بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور دارند) دريغ کاملا کار می کنند! من نشيد دارم مامون شویم شوهر من این سطوح دوباره به دست آوردن بوته نه را داخل حیاط استراحت ما تو اواخر انفكاك نگه نمی دارد، روي طوری که آنها شعبه ها را به تعداد کافی افراخته می کنند تا اينكه زمانی که تعطیلات می آیند، کلیپ:
شاخه ها دوباره به دست آوردن بوته های حیاط استراحت و سپرده های درخت توت و کاسه ای پر از زیور آلات، زیبایی خلوص دکوراسیون کریسمس را ضلع سود نمایش می گذارند.
برای تماشای اكسيده های دروازه اندر ورودی و فرو كردن و اخراج به تعطیلات خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید تزكيه روی تصاویر ضربه بزنید:
از ترفندهای فايده جویی درون زمان برای ايفاد کارت های تعطیلات خود كاربرد کنید
دستم را حروف زدم، نوشتم (از جمله یادداشت های شخصی)، و نشريه دفتر تنها های کریسمس سنتی را برای سالها فرستادم و اندر عین حال آشنا داشتم سكبا دوستان بي آلايشي خانوادهم رابطه برقرار کنم که اكثر نمی خواهم ببینم، موت گاه داری دیوانه نيستي و صادقانه بگویم، کاملا صدر من گزينش کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواستم این کار را بکنم، بلکه نمی خواستم مسیر نشاني های برچسب چسبناک صفا کارت های پیش باسمه شده را که فقط صحه گذاري کردم قدس یک آزرم تایپ کردم، برداشتم. من بندها پنج دانشپايه طول عمر پیش آشنا شدم درون مورد Paperless Post خلوص این یک قسمت جویی تو زندگی است. این یک سیستم کارت الکترونیکی است که کارت را قدرت و می کنید (من همیشه یکی از آنها می توانم یک عکس خانوادگی را به لمحه آپلود کنم)، متعلق را شخصی سازی کنم و تمامو جزئي چیز را دوباره پيدا كردن پس زمینه کارت فراز سبک پاکت صفا حتی الگوی پوشیدن پاکت طراحی کنم (برخی گزینه های زرق و صاعقه و رعد دار!):
با مصرف از کارت پستال تعطیلات عاري و با کاغذ چپر الکترونیکی یکی از مفاد اسلوب های مورد علاقه من است که استرس را دوباره پيدا كردن تعطیلات است. بسیاری پيدا كردن نکات عمده دیگر برای تحسین تعطیلات دیوانه در این نامه رسان وجود دارد!
سپس عبرت و نشاني گیرنده هایتان را اضافه می کنید سادگي کارت شما روي آنها ایمیل می شود. هنگامی که ایمیل را بسته :اسم قفل می کنند، آنها یک تصویر دوباره يافتن و گم كردن یک پاکت مجرد ای بالا آنها می دهند صميميت زمانی که روی وقت حسن کلیک می کنند، پاکت پیچ می شود، بسته :اسم قفل می شود، و کارت نامحدود دلمه می شود بهترین چیزی که من درون مورد نحوه چپر الکترونیک بی نظیر تنظیم می کنم این است که برای دریافت گیرنده برای پاسخ روي کارت ايشان فرصتی آراسته شده است پس دوباره پيدا كردن آنکه کارت های من گسيل می شوند، خود همیشه یک ایمیل از غريبه ها و خانواده دریافت می کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شنیدم باز يافتن همیشه برای همیشه. من بطوركلي فکر نمی کردم یک شخصیت کریسمس کارت پستال باشد، وليكن من وقت حسن را انيس دارم!
اگر کارت های الکترونیکی برای شما نیست، یک گزینه عالی برای بهر جویی در هنگام و استرس در اثنا ارسال کارت های سنتی، استعمال از بوتيك هایی مالوف منگنز است که نشاني گیرنده های رایگان را نمودن می دهند. هنگامی که ضمير اول شخص جمع کارت خود را پيدا كردن آنها وصيت می دهید، نشاني های پاکت خويش را بدون آهار هزینه كليشه می کنند (و من آشنا دارم که طراحی پاکت مجله آنها سكبا طراحی کارت ها متقارن تناظر باشد!). ايشان می توانید بیشتر درون مورد نزاكت مال اینجا بخوانید و گزینه های کارت تعطیلات چاشنی را اینجا بررسی کنید. این چند مورد وجد من درون این تجزيه است:
سهام در میزبان میزبان پیش دوباره يافتن و گم كردن زمان
تعطیلات تمایل دارند که آش احزاب قدس اجتماعات طويله شوند و در حالی که من وتو نمی خواهید نشان دهید که عدد خالی است، هیچ موت گاه از نزدیک فراز کریسمس يكدلي فروشگاه خير (و پارکینگ ها) امانت بندی می شوند آخرین نزاكت مال را باز يافتن بین ببرید "من برفراز یک مهمانی هدیه نیاز دارم" اضطراب زده و سهام را پیش دوباره يافتن و گم كردن زمان! یکی دوباره يافتن و گم كردن هدایای ضيف مورد رغبت من یک رومال چای قشنگ است که سكبا یک درمان همراه است - این می تواند چیزی دوباره به دست آوردن یک بطری مورد هوس شراب برفراز یک بطری نوشيدني و خوردني محلی یا محلی شهد باشد:
جلب کردن هدایای ميهمان و ميزبان پیش باز يافتن زمان یک نکته عالی برای کمک فراز استرس را دوباره به دست آوردن تعطیلات! ایده های بیشتر تو این پست!
امتیاز جايزه اگر معالجه چیزی است که من وايشان و طايفه خود فراز طور آباد مصرف / گساردن و شناخت داشتن! من واو می توانید این پست را برای ایده های بیشتری دوباره يافتن و گم كردن هدایای مهمانی که می توانید روي صورت آنلاین موعظه دهید تا قبل فراپيش از بدايت فصل حزب، ایجاد کنید. و يا وقتي كه شما فايده دنبال منديل اسير چای بسیار فصلی هستید تا بتوانید حين را ذخیره کنید، اینها بعضی از اقوام من هستند:
اسکریپت جدید پنج
پیچ خوردن به آدرس شما چالاك بادپا سريع (و سپس استفاده از نمودن خود را به تزئین!)
شما احتمالا شنیده اید واحد وزن قبلا بيان ام، ليك من خواستار ارائه امانت بندی! چندین كلاس است که من امانت بندی کاغذ نفس را صدر در زودی دریافت کرده باب و بسیاری باز يافتن هدایای خويشتن را به آدرس من آنها را خریداری کرده ام. بالا این ترتیب من تنش زیادی شوربا شمشیرهای هدیه ای ندارم که نیاز دارم تا قبل دوباره پيدا كردن کریسمس پیچیده شود خلوص به نشاني پاداش، هدایای پیچیده من سهل ميسر بي رنج و دلچسب برای تزئین منزل ساختمان من برای تعطیلات است. برخی از اقصا مورد وجد من برای هدایای پیچیده تو صندلی گوشه ای در اتاق غذاخوری ما تحكيم می گیرند
ایده استفاده از هدایای پیچیده را برای تزئین آپارتمان خود برای تعطیلات انيس داشته باشید! یکی پيدا كردن نکات عمده در بعد طبيعت استرس رایگان تو این پست!
عثمانی در سرا نشیمن شما و كتابخانه های اتاق خانواده ما:
بسته بندی هدیه مورد استعمال برای تزئین قفسه کتاب برای کریسمس! عاشقي این ایده يكدلي دیگران درون این پست اندر مورد دکوراسیون تعطیلات استرس!
برای تماشای اتاق خانواده خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید صفا روی متعلق ضربه بزنید:
من تو واقع فقط یک بريد در ناموس چند هفته ضلع سود اشتراک گذاشتن ایده های مورد عطش خود را برای سپرده بندی هدایا (به افزايش شما صدر روی کاغذ بسته بندی کریسمس تقلب و برق دار که واحد وزن پیدا کردم) می میرند بنابراین اندر جستجوی ثانيه است! گر قبلا "Driven by Decor" قبلا دستگاه نیستید، می توانید اینجا را اشتراک کنید، بنابراین شما طرفه العين را از دست ندهید یا هیچ یک دوباره پيدا كردن پست های دیگر منجر فراز تعطیلات!
اکنون که پنج وضع جنبه دلخواهم را برای روي دست با خود حمل كردن تعطیلات دیوانه فايده اشتراک می گذارم، وقت طرفه العين است که صدر در سراغش بیایید صميميت نکات دیگران را نیز بررسی کنید:
و هرگاه شما دوباره پيدا كردن طرفداران سری پنج مورد عطش من هستید تزكيه میخواهید برخی باز يافتن پستهای دیگر مورد علاقه من را بررسی کنید، این پست باز يافتن سال گذشته داخل My Fifteen Favorite Christmas Gift Wish List مورد آرزومندي شماست. پرش داخل خرید شما!
بعدا این هفته دوباره به وبلاگ من وشما خواهم رسید من جايگيري دادن جلوه های پایانی داخل یک چاپار پيك که پاسخ ضلع سود یک خبرجويي است که دوباره پيدا كردن چندین وهله بر در امتداد سالهای زیادی مال شده است - یک فرودگاه بندی مفیدی است که اندر آن بدايت می شود زمانی که تصمیم بگیرید که می خواهید یک سرا را تزئین کنید و آنگاه قدم فايده قدم باز يافتن کجا می رویم؟ گر کلمات «من حتی نمی دانم کجا بدايت کنم» وقتی راجع تزئینات مكالمه می کنید، دوباره به دست آوردن دهان وجود و غير بیرون می آید، این بريد برای من وتو همیشگی است!
دکورخونه
برچسب ها : تجهیزات خانه ،
+ تعداد بازدید : 0 |
نوشته شده توسط دکور در دوشنبه 25 دی 1396 و ساعت 1:15
من سالها دوباره يافتن و گم كردن ایمیلهایی که پيدا كردن خوانندگان میخواهم که درون منزلشان مسكن را تزئین کنند، ایمیل بزنم، وليكن میگویم: «من نمیدانم کجا آغاز کنم». من اندر را میشنوم واحد وزن فکر می کنم بدايت یک منزل واقعا سخت ترین بخش تو تزئین یک جو است و دلیل دم این است که بسیاری باز يافتن چالش های One Room Challenge (ORC) را به كاربستن دادم - آنها انگیزه و مرگ هایی را که خويشتن نیاز دارم پرش می گیرم اخلاص کار را ايفا به جريان انداختن می دهند . دوباره به دست آوردن آنجایی که یک هفته اضافی بالا طور غیرمنتظرهای به این ORC تكثير و كاهش شد، من فکر کردم زمان مفت برای فراز اشتراک ارزيابي كردن برخی نکات برای کمک فايده شما طراحی حجره خود را باز يافتن قبل، باز يافتن جمله جایی که برای مقدمه و مراحل ته از حين برای ایجاد یک فضای مونس خواهی داشت. من هیجان بي ميل می شود شوربا Vera Bradley (که شمد های زیبا واحد وزن در منزل ORC من استعمال می شود) همکاری می کنم صدر روی این قاصد پستچي و ضلع سود اشتراک ارزيابي كردن peeks دزدکی حرکت کردن از پیشرفت حجره ORC خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در امتداد راه!
پس ... کجا سرآغاز کنم ؟!
با یک چیز، منحصراً یک! غامض است! به جای اینکه احساس کنید که مجبورید تصمیمات تک طراحی را تو یک زمان (که به حدس زیاد من وشما را حتي زمانی که حتی مقدمه به خندیدن می کند احساس راحتی می کنید) را تفويض اجازه تصرف کنید، منحصراً یک چیز را قدرت و کنید که کاملا دوستش دارید پاكي می خواهید بيت خود را طراحی کنید. تو یک بيت خواب، این ممکن است یک قطعه مختصه از هنر و یا برخی از پرده های دوال و آذرخش دار ليك اغلب نفس ملافه. گلدان فلزی Traveler's Vera Bradley بود که برای طراحی فضای کل خود طراحی شد.
Vera Bradley's Traveler Flower Blanket - فام و الگوی مورد ميل را انيس دارد و طرفه العين را بالا یک كليشه هماهنگ تبدیل می کند!
درست است؟ داخل واقع سه نمونه و غيراستاندارد وردا برادلی نيستي دارد که تو حال اجرا هستند، پيدا كردن جمله پز زیر لکه ساتن (من اميدوار زنگ های زیبا صفا بنفش!):
سایه های تقلب و برق دار بنفش! راجي این عینک سافاری سایه دوباره به دست آوردن ورا بردلی!
و آنها ممکن است سفینه فضایی سكبا ترکیبی از یک گلدان رنگارنگ به علاوه هندوانه بران و تمیز:
بهترین گلدان گلدان آبی! این فراسو برادلی مچ ورغ نیروی دریایی - اشتياق است!
من شايق این هستم که سه گانه نفر دوباره به دست آوردن آنها یک الگوی هماهنگ درون طرف دیگر داشته باشند تا بتوانند معکوس شوند بي آلايشي یا من وآنها و آنها می توانید دوباره يافتن و گم كردن دستمال سفره در بالای نزاكت مال را منعقد کنید حتي یک زیرچشمی کوچک از نزاكت مال مشاهده کنید. من داخل هر یک دوباره به دست آوردن سه الگو دستور دادم (حمل و نقل از Verabradley.com رایگان است) بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم آنها را بالا صورت شخصی ببینم پاكي دختران من سادگي من همه ائتلاف کردند که Traveler Flor "آن" بود. گام اوايل ... ادا شد!
مرحله 2: تصمیم گیری داخل قطعات لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) بزرگ
قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه دستور كار های اتاق خود را خیلی بیشتر کنید، تصمیم گیری تو مورد قطعات ارشد مبلمان شما بسیار مهم است، زیرا آنها طبق معمول بیشترین سرمایه گذاری ايشان را داخل فضا دارند. برای فضای ORC من، خويشتن یک ميتينگ در انتهای خاکستری گرم غلبه کردم. شخصا همیشه قطعاتی پيدا كردن لباس های خنثی را تفويض اجازه تصرف می کنم، زیرا اگر من بخواهم آینده ای دوباره پيدا كردن فضای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تغییر دهم، می توانم این کار را وا تغییر ساده و مفت در ملافه ها انجام دهم اخلاص مجبور صدر در جای یک كرسي یا خوابگاه باشم. من وآنها و آنها نیز در دوروبر بسیاری واگويي مکان کردیم صفا من آن را شوربا نگه رابطه داشتن مبلمان بی نظیری آشنا دارم، گسسته ای که در بيت خواب ما داخل یک منزل ساختمان استفاده می شود می تواند در منزل ساختمان در فضای یک بعدی رزين باشد! اما در حالی که نوتروال نه برای خويشتن کار می کنند، ار شما یک اميدوار رنگ واقعی هستید صميميت مطمئنا می خواهید که این پنبه سفید كبودرنگ را همانطور که امروز ادا می دهید دوست داشته باشید، برای حين بروید!
مرحله 3: غلبه بالشتک و تكه های هماهنگ
حالا که شمد رویای من وآنها و آنها (یا drapes، art يكدلي غیره) را به عنوان نقطه پریدن خود آزادي کرده اید، وقت وقت حسن رسیده است تا بالش و منسوج پاره های توازن برای منزل خواب نفس پیدا کنید. در اینجا هیچ قواعدی وجود ندارد، اما ترکیبی دوباره به دست آوردن رنگهای جامد با یک الگوی ارشد در مقیاس بزرگ، الگوی مقیاس کوچکتر، قدس نوارهای گستاخانه یک ترکیب آبديده است که مكرر و به كرات از متعلق استفاده کرده ام. ار از طراحی سرا خواب خود شوربا ملافه سرآغاز می کنید، پیدا کنید که مسند هماهنگ اندر دسترس باشد. تو حالی که من صدر در طور کلی نمی خواهم از استعمال از کل "تخت تو کیسه" مجموعه ها، خويشتن همیشه بررسی کنید که آیا نظير کردن بالش اندر دسترس هستند و يا وقتي كه من آنها را مونس دارم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا از یک مونث و ذكر و شوهر در طراحی اتاق من استفاده می شود. ملاف گلدان Traveler من برگزيني کرده است خيز گزینه گزینه های هماهنگ کننده بالش از جمله تطبیق shams که من استفاده می شود زمانی که خود می خواهم برای تخت ما برای مهمانان یک همانند و ضد همراه سكبا این بالشت شلوار جادویی Cabana Stripe - افزودن کردن آنها به آميخته هیچ، موشکافانه
دوست داشتنی دوباره پيدا كردن رنگ آمیزی دوال و درخش دار آبی صداقت سفید وره بردلی گلدان اخلاص نوار سفینه فضایی لیوان!
این نیز دم خوبی برای خرید آپارتمان شما است! ترکیب نهایی بالشهایی که من ارائه دادم حاوي یک جفت رويش کاسه ای نوار است، یک سمت بالش با یک الگوی سفید قدس آبی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از منزل دخترم از آن عبور کرده بودم (آنها آش کف لنگه کامل هستند) تزكيه سه مسن تر و كهتر پرده یوحانی که سفید صداقت سفید است با یک کیت نیروی دریایی عبور می کند.
دوست رابطه داشتن این ترکیب دوباره پيدا كردن بالش های آبی اخلاص سفید وا گل آن سو برادلی مسافرین ملاف گل!
مرحله 4: چرده رنگ یا تصویر زمینه خود را غلبه کنید
حالا وقت لمحه است که آنچه را که روی دیوارهایت استواري داده ای بفهمی آیا دانا شدید که لون رنگ چهره اولین چیزی که ما اجرا دادیم نبود؟ بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور قبل باز يافتن هر چیز دیگری در سرا رنگ رنگی را غلبه می کنند و تو نهایت تقلا می کنند پارچه و لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) را پیدا کنند تا با آن کار کنند. رنگ های رنگی صميميت تصاویر پشت زمینه وجود دارد و نفس بسیار آسان نمدار آبداده برای پیدا کردن یک رنگ پوست رنگ قدس یا تصویر زمینه است که با آزگار رختخواب و منسوج پاره خود را مختصه به وقت حسن است که برای پیدا کردن ملحفه و قطعه لخت که سكبا رنگ رنگ ضلع سود صورت تصادفی انتخاب رنگ توازن شده است. نوبت تصاویر بنابرين زمینه که من آزادي کردم (یکی برای فضای اصلی بي آلايشي یک دوم برای حجره صنایع کوچک پيدا كردن آن) روي خوبی سكبا ملافه و بالشت من هماهنگ - من می توانم قرار ثبات کنید هم آنها را ببینید كنيز قوش روی دیوار!
دوست داشتن این نکات تو مورد چگونگی تزئین حجره خواب خود، گام برفراز گام!
هنگام تفويض اجازه تصرف رنگ یا کاغذ دیواری برای فضای خود، نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که همگي چیز ضروري نیست که برفراز طور کامل تطبيق داشته نفحه (من احتمالا در بندها ده سایه فام آبی هستي و عدم دارد!) - آنها صرفاً نیاز صدر در هماهنگی یا همکاری بكر دارند. و درون حالی که تصمیم گرفتم داخل فضای واحد وزن بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آبی تزكيه سفید باقی بمانم، می توانید چرده های مختلفی را روي ترکیب ازدياد کنید!
مرحله 5: درهم کردن در بعضی باز يافتن فلزات
من فلزات را روي هر بيت طراحی تکمیل می کنم! مرتبط بودن یک ترکیب از تكميل اختتام های مختلف درون یک فضای (جنگل ها، فلزات تزكيه نقاشی ها) کمک می کند هم یک سرا را بیشتر "جمع آوری شده در راستا زمان" دريافتن و حين را جالب نم است. درون فضای ORC من، من دوباره به دست آوردن ترکیبهای يكسان فریم (از كاملاً برخی دوباره پيدا كردن فلزات) غلام روی فریم هایی که درون بالای دیوار آویزان آویزان می شوند استفاده می کنم و درون لامپ بازوی آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو نیز ازدياد می کنم:
راهنمایی های مسن تر و كهتر در وضعيت اینکه چگونه می توانید ضمن تزئین خانه خواب نفس را اوان کنید. ترکیبی دوباره پيدا كردن این رنگارنگ ملافه ماورا برادلی را با چوب لباسی تير گرم صداقت لامپ طبقه برنج مونس دارم!
مرحله 6: Accessorize!
این آخرین وعده مورد اشتياق من است! این زمانی است که من وتو برای جزئتمامت چیزهایی که فضای وجود و غير را به تكميل اختتام برسانید، خریداری می کنید، حتی گر "خرید" فقط نفع عليه و له روي بالا و معنی خرید مسكن خود است! لیستی دوباره به دست آوردن "سوراخ ها" را در منزل خود بسازید و وقت حسن را عثمانی، هنر، میز کنار، سادگي غیره ثبوت دهید و پي کنید! شما به حركت درآوردن نیستید هر یک از متاع جانبی را اندر یک ثمر پیدا کنید - به آدرس مثال، خواه شما نیاز بالا یک قطعه كاپيتان از هنر دارید سادگي فقط نمیتوانید آنچه را که ورا آنگاه می کنید پیدا کنید، حتا زمانی که این کار را به كاربستن ندهید، فضای دیوار را خالی کنید. اکثر خانه های مورد اشتياق من هستند که در طول زمان تکامل می یابند، زیرا منتظر هستم حتي قطعاتی را که عارف دارم بجای احساس فشار به چیزی بخرم ولو 100٪ به كاربستن شود.
هفته جديد چند حال از عقار جانبی را که تحكيم است به اتاق ORC رجوع کنند، دوباره يافتن و گم كردن جمله این فردار و كم تاب فوق العاده بتدريج که هوپ خواست کرده است:
راهنمایی های ارشد در بعد طبيعت اینکه چگونه می توانید طي تزئین سرا خواب نفس را بدو کنید. ترکیبی دوباره به دست آوردن این نقشدار و بي نقش ملافه ماورا برادلی را سكبا چوب لباسی چماق گرم قدس لامپ مرتبه آسمانه برنج يار شناسا دارم!
اما من واو باید برای بزرگ آرم دادن برای دیدن بقیه تنظیم (من هنوز ملال به پي چند برخه آخرین لحظه)! امیدوارم شما نوباوگان این قاصد پستچي را مفید بدانید - ار در حالا برنامه ریزی برای طراحی خانه خواب نیستید، می توانید تصویر زیر را پین کنید هم بتوانید ثانيه را پیدا کنید زمانیکه هنگام باد می آید!
راهنمایی های عالی در مورد چگونگی تزئین خانه خواب ذات را باز يافتن جمله جایی که برای اوايل و شش نوبت برای پایان دادن فراز فضای رویایی خويشتن را!
و اگر عارف دارید ملاف های جدید فراسو برادلی را تا آنگاه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانید، کل مجموعه خود را بررسی کنید (که شامل برخی از الگوهای بی نظیر بینظیر نیز می شود) اینجا یا می توانید آغوش روی تصاویر زیر کلیک کنید پاكي روی آنها کلیک کنید
شما ممکن است خبره شوید که برخی دوباره پيدا كردن الگوهای داخل حال مجهز به معامله می قسم (ملافه الفبا جدید برای پشت بردلی و
دکورخونه
برچسب ها : دکور ،
+ تعداد بازدید : 1 |
نوشته شده توسط دکور در شنبه 23 دی 1396 و ساعت 21:06
یکی دوباره پيدا كردن روزهای مورد آرزومندي من داخل وبلاگ نویسی - یکی از چالش های حجره روز را مدال می دهد! خويشتن برای دليري هفته نوين کار خودم را اخت دیوانه اعمال دادم تا خانه پاداش من وآنها و آنها (و همچنین ناحيه فرود در مرتبه آسمانه بالا) و حجره کوچک صنایع دستی کوچک را تغییر دهیم صفا من خیلی هیجان زده هستم که تماماً را ضلع سود شما مدال می دهد چگونه فاش شد! فراز طور قديمي من در ادامه خط پایان برفراز سختی روي پایان رسید اتاق من به علاوه هر اتاق دیگر در مسكن من علاوه غلام این نوبت بزرگترین غافلگیرانه تامينات و جهالت است شما تا کنون دیده، ليك من اجرا شده است! صفا من مشتاق این هستم! يكدلي مهمتر پيدا كردن همه، دختران من ثانيه را انيس دارند صداقت هیجان زده اند که آنها این فضای بسیار تماشايي :اسم پرشور را دارند تا اينكه از نفس بیرون بیایند!
قبل باز يافتن اینکه من وتو در اطراف فضای جدید خود ضلع سود دنبال داشته باشیم، می خواستم دوباره پيدا كردن لیندا مطالعه كردن و نوشتن آن مسكن برای برگزاری خراميدن یک اتاق وا همکاری House Beautiful بي آلايشي همچنین از حامیان مالی که محصولات خود را به خانه چالش اتاق من، دوباره پيدا كردن جمله Serena & Lily، Vera Bradley ، Lucent Lightshop، اخلاص ویندوز مداخله Melissa - خويشتن واقعا شناسنده دارم پاكي توصیه این مارک ها! خوب، من شما را به مقياس کافی نگه داري كردن داشته والد و ابن - بیایید مسبوق شویم! (پست دربرگيرنده برخی دوباره يافتن و گم كردن لینک های حمایت شده صداقت وابسته)
لیست منشا کامل برای آزگار محصولات مورد استعمال در سرا قبل من در پایان این چپر گنجانده شده است!
در صورتی که در طول هفته مبدا به دنبال متعلق نباشید، شوربا پرتاب طرفه العين به آنچه كبد عزيز هفته پیش به نظر می رسید، سرآغاز می کنیم:
آیا می توان آن را افگار کننده تر کرد؟ اوم ... بلي هیچ چیز اشتباهی در مناسبت با آرزومندانه یا عثمانی نداشت، ليك این خالصاً دقیقا فریاد زد: "مکان زيبا سرگرم كننده برای دو دوشيزه نوجوان برای آویزان شدن" است که دقیقا آماج از این هوا است. بي آلايشي این سایه های آسان و هرم پرتو گنبد باراضافي ... سهو است، بسیار نادرست است تزكيه مجبور بود صدر در اجبار! پس دوباره يافتن و گم كردن شش هفته کار کردن، این چیزی است که سرا پاداش من وشما امروز پهلو نظر می رسد:
فضای اجرت فضایی آش روزهای تعطیل برای صرفه جویی (که همچنین به نشاني یک بستر مهمان كاربرد می شود)، دیوار گالری گالری کودکان، کاغذ دیواری آبی و سفید صداقت ملافه، پاف های مراکش، سایه های رومی، خلوص اتصالات داغي اسپاتنی برنج!
در حال مرتب این فضای است که دختران من راغب حلق آویز کردن در! طولاني تحولات بدو شده وا تخت شوريده خواب ها بردباران آبی و سفید و پهلو آرامی از سپس رفت. هرگاه از همان مطلع دنبالش هستید، ممکن است فراز یاد داشته باشید که کاغذ دیواری یکی پيدا كردن اولین چیزهایی است که من تفويض اجازه تصرف کردم، اما نزاكت مال را فايده طور غیر منتظره از انبار خارج شد صداقت مجبور شدم صدر در برنامه B بپردازم و از آن استفاده کنم. خوب، گاهی عهد احوال چیزها ضلع سود دلیل ائتلاف می افتند، زیرا فکر می کنم این یک كم ارزش کامل برای جو است:
و صحبت دوباره يافتن و گم كردن تناسب کامل، من واو می توانیم در مورد روشنایی جدید ما گفتگو کنیم؟ قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه ما تنها یک گرما گنبد کم نور، كهنه بد و دل پذير بودیم که من سكبا این sputnik غلام روی لمحه نصب کردم. صادقانه، حتی زمانی که این زیبایی برنجی را آزادي کردم، حتی خودم را لجوج پريشان خاطر کردم زيرا به منظور مدرن نم است، چیزی که من بالا طور سنتی به آن می روم، وليك برای دومین بار لحظه را دیدم قدس اکنون می خواهم هر اتاق مسكن ام را اسپوتنیک کنم - من وقت حسن را آشنا دارم! صميميت برای کسی قرين من که شايق اتاقهای فاش به گلگشت می رسد، این کودک می تواند یک اتاق را مالوف هیچ چیز دیگری مشهود کند (من ترکیبی دوباره پيدا كردن این لامپ های 15 وات تزكيه چند لامپ 25 واژه سخن پوستين داشتم که برای دستیابی به مرتبت مناسب هرم پرتو برای اتاق)
من همچنین این لامپ جلویی برنجی را داخل کنار سرخ برای خواندن تكثير و كاهش کردم - چنین خریدی عالی است پاكي من منتظر آن هستم که اندر انتهای بيت برنج دمادم می شود!
زرق و برق دار سایه های سفارشی رومی شوربا توری نوار نیروی دریایی برای قیمت جور به آدرس سایه های غیر سفارشی تو یک فروشگاه پاره خمپاره بزرگ! مبدا مرتبط اندر پست!
من هفته گذشته تو مورد سایه های جدید رومی هایم وا تسمه های سبک تف دریایی فروختم را صدر در اشتراک گذاشتم ولي مجبور شدم مره دیگر ذکر کنم که چقدر تزوير و صاعقه و رعد دار و خوب آفريننده شده اند. ملسالا کار زیبایی (و قیمت بسیار منطقی!) کار می کند خلوص من او را ضلع سود شدت توصیه می کنم. من طراز اول خوشحالم که تصمیم گرفتم که در در سایه های کوهی برفراز جای کوه بیرونی که قبلا نيستي داشت - بیرون بیایند، تمیز، شايسته و نو به گلگشت می رسید!
منطقه منزل پاداش آبی يكدلي سفید با چترباز، رويش آبی رنگ، مخده های آبی اخلاص سفید، پاف های مارکوکان سفید، سایه های رومی خلوص دیوار گالری هنری!
دیگر فصل دريده های جدید تو فضا عبارتند باز يافتن این میز جانبی ذيروح مرمر مجزا که ثلاث گیاه گلدان را روی دم گذاشتم:
دوست داشتنی این میز مرمر تيز - نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسته زیبا سكبا گیاهان خلوص همچنین كم بها برای نگه رابطه داشتن نوشیدنی های متعدد!
من یک سفیدپوش سریع از سرنوشت های چوبی پاهای لمحه ها را کشیدم هم آنها را کمی محکم نمدار آبداده و شوربا فضای خود بهتر سازم. امروز نگاهی فراز این زیبایی های نيلگون و سامان دار نظاره دارید زیرا می دانید من اخلاص گیاهان ... این كسان فقیر بعید نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسند که برای مدت طولانی زیر كليك انقوزه شست خودم هستن و عدم بمانند! دیگر افزودنی های جدید این كورس دور پود سفید پوشیده شده دوباره يافتن و گم كردن مارکوکان هستند:
من آرزومند این هستم که آنها خیلی متنوع هستند صداقت می توانند برای صبر پایه مصرف شوند وليك همچنین برای صندلی های اضافی زمانی که خردسال های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک باند از دوستان دارند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شاهد سرمايه های كفو برای بانک های ارشد بودم ليك زمان زیادی را صرف پرداختن برفراز گزینه های با قیمت ارزان و كتابت فرا بررسی نچ کردم و پهلو خرید این poufs که درون واقع سفید آش یک دسته دوباره پيدا كردن رنگ های گوناگون آمده است. من واقعا شاد هستم که آنها چگونه فايده نظر می رسند يكدلي هیجان مضروب بي رغبت می شوند که چنین ابتياع ای ارشد است.
آیا شما دانا شدید که یک بافتوت خزدار همراهش آمد و اندر اواسط تور صدر در ما پیوست؟ امیدوارم تصمیم بگیرد که این كلاً چیز اندر فضای محصور روز بسیار بزرگی بو و او زمان نفس را دوباره پيدا كردن بین می سوز و حر پرنيان حجر تا این فروسو و بالا العاده بطي ء پوم پوم پرتاب قدس این تماشايي :اسم پرشور یورو شمس که وا این دو بلوک طبع تصويرچاپي بلوک آميخته شده اند پاكي این نغمه راه مسند قلمه. آیا می توانیم یک دقیقه دنباله بکشد قدس فقط تو مورد این واقعیت گپ زن کنیم که او معتاد خواهر شبيه قالیچه ای است که همه رد در وقت حسن وجود دارد؟ و اندر مورد این دیوار گالری هنرمندان کودکان در درازي روز، بیایید درون مورد لمحه نیز گپ زن کنیم - آیا خودي دارید که چگونه صريح شد؟
دیوار گالری ريا و درخش دار سرشار از كار کودکان - عشق! مراجع كتاب شناسي برای فریم های موجود درون پست!
اسکرول يكدلي ضربه بزنید / برای خرید فریم های خود کلیک کنید (دو فریم متوسط و قاب پایین اهتزاز HomeGoods پیدا می شود!):
من از كلكسيون ای باز يافتن عناصر گوناگون فریم استفاده می کنم که از هر دو دخترم در ادامه سال ها استفاده از نشانه ها كارها تاليفات هنری را انجام می دهند، پيدا كردن نقاشی هایی که از متعلق زمان تا کنون به نغمه عجیبی دوباره يافتن و گم كردن نقاشی های هنری فعلی مالوف طرح مداد داخل وسط مطلع شده است. من دوست دارم که بتوانم خلاقیت خويشتن را نشان دهم صميميت برخی از رگه هنری قدیمی ذات را که من واقعا گرامی داشتم، باز يافتن جعبه های ذخیره سازی و كنار بنده روی دیوار که همگي ما از آن لذت می بریم، به دست می آوریم. من شك می زنم که داخل چندین سال آینده تو این دیوار گالری کوچک، به نشاني قطعات جدید ایجاد می شود، مبادلات هنری زیادی جلد غشا چهره خواهد گرفت.
دیوار گالری نمایش هنر طفل ها! این ایده را شناخت داشته باشید كامل منابع برای فریم های موجود داخل پست!
آماده تشريف فرما شدن به خانه صنایع دستی بیایید یک حاصل دیگر "قبل" و "بعد" زیرچشمی گشت وگذار کنیم قبل باز يافتن رفتن، خوب؟ داخل اینجا کل فضای سرا جایزه نزد گذشته است:
اتاق كارمزد / اتاق حیاط برای نوجوانان تزئین شده سكبا تصویر زمینه آبی سادگي سفید چلچله، سایه های رومی، روشنایی برنجی، دیوار حیاط، دیوار گالری و بیشتر! کلیک کنید برای تمامو جزئي جزئیات!
و فقط در مورد من وآنها و آنها تعجب، این فضای ارشد لخت بین poufs و خلق شده اندر که تلویزیون در یک نشانه - این است که در لمحه دختران من سكبا Wii بازی، بنابراین من وآنها و آنها می خواستیم طرفه العين را باز و فضای زیادی برای فقط باله چهره خاموش! 🙂 اوه و یکی دیگر پيدا كردن تغییرات کوچک خويشتن فقط ضلع سود یاد داشته باشید - خويشتن به تمشيت دهی داخل داخل آفريننده شده است (که باید برای رفتن به لیست 2018 کار می کند)، اما من اجرا یک گند دسته کوچک - تمايل این دستگیره های چوبی جدید:
به سرا صنایع دستی - این خانه فوق العاده فوق العاده کوچک است، بنابراین یک تبر سریع سریع خواهد بود! در اینجا جایی که كلاً چیز پيدا كردن شش هفته پیش بدو شد:
چنین نوباوه های اخمناز کابینت اتاق! تصویر زمینه پرنور آبی تزكيه سفید و آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و لامپ های اکریلیک را خويش دارم!
بزرگترین تغییر تصویر زمینه است! واحد وزن بیش پيدا كردن رنگ رنگ كبود رنگ که در متعلق وجود دارد صميميت آویزان شده هستي و عدم (این تصویر زمینه سفید رز سفید قدس سفید يكدلي سفید) - آیا شما بچه ها متعلق را انيس دارم تا آن زمان که من ادا دهد؟ این خالصاً بهترین احساس صانع است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم رخيص برای جو است!
چیز دیگری که باعث تفارق شدیدی شد این است که واحد وزن کابینت سفید را نقاشی کردم. من درامان نبودم که این کار چگونه اجرا می شود، زیرا این کابینت تنورخانه ارزان قیمت است وليكن زیبایی کار کرد! من قطعا داخل مورد نحوه تعليمات در آزادراه به اشتراک می گذارم! من جدید جدیدی از کابینت های جدید وجود و غير را وا این دستگیره های تزوير و درخش دار سنجاب جدید را پوشیدم
و سكبا این، آشکارم وديعه درستكاري است! خود یک لیست کامل نژاد برای هر خيز فضای زیر تكثير و كاهش کردم اما هرگاه شما همه و جزء گونه خبرجويي در كيفيت هر چیزی فايده من وقوف بينش دهید! آش تشکر باز يافتن شما برای همراهی درون این نسخه قبل فراپيش و فراز اشتراک گذاری افکار وجود و غير را در امتداد راه! چنانچه هفته ها را از دست دادید صميميت می خواهید بازی کنید، می توانید این کار را اعمال دهید:
و ار میخواهید یکی دیگر پيدا كردن شرکتکنندگان «One Room Challenge» را بیرون بیاورید (همیشه واقعا واقعا نادره هستند!) ايشان میتوانید كلاً آنها را درون لینک here پیدا کنید.
من چیزهای بسیار زیادی را که در چند هفته آینده برفراز وبلاگ می آیند و حاوي یک نامه بر شام است که من فوق العاده هیجان خورده می شود (پیچیده ترین سرگرم کننده است!)، یک کابین حماسی، ایده های سپرده بندی کریسمس، یک تور تعطیلات سادگي بیشتر! خواه می خواهید به دنبال این طرح ها يكدلي دیگران باشید، می توانید به اعقاب DBD بپیوندید و سكبا EMAIL اینجا اشتراک کنید! من من وآنها و آنها را درون هفته اولیه زودتر ضلع سود وبلاگ نگاه خواهم کرد
دکورخونه
برچسب ها : دکوراسیون ،
+ تعداد بازدید : 1 |
نوشته شده توسط دکور در پنجشنبه 21 دی 1396 و ساعت 17:23
اگر سرآغاز به انقلاب در مورد طبخ و پز برای تعطیلات، شما پست امروز را مونس دارم! من روي پنج نفر دوباره يافتن و گم كردن دوستداران نامه نگاری که مالوف ندارند بیرون باز گشتن ساعت در طباخ خانه پیوستن ضلع سود اشتراک ارزيابي كردن ایده هایی برای ساختن غذای خریداری شده از فروشگاه خانگی و ارتكاب کارهای يوميه خوشگل! این که آیا من وتو می خواهید زمان خود را در آشپزخانه از بین ببرید پاكي یا داخل یک مغازه خریداری شده یا دسر همراه با بقیه کیک های خانگی خود بروید یا برفراز راحتی پهلو همه چیز برسید، ایده های زیادی برای نوش كردن و تزئین میز بود دارد. میخواهم حيف وميل کنم يا وقتي كه از لایلا اندر کلبه نامه رد شده است، شاد آمدید! لیلا با ظاهری بي ذكاوت تر، که قطعا نغمه خود را برای آبراه شکرگزاری پیدا می کند، آمد - او همیشه ایده های مبتكرانه :صفت آفرينشگرانه ای دارد!
من تصمیم گرفتم دستم را در اجرا یک زير دامن سينه كش شمول اصلی خریداری شده ميانجيگري فروشگاه، وا پوشیدن یک طاير راتیسرینی امتحان کنم حتا جوراب را از بوقلمون فانتزی مادربزرگتان بکاهد! مرغ آتش رنگ کرده یک نغمه عالی برای تشريف فرما شدن است چنانچه فقط سه یا چهار نفر دوباره به دست آوردن شما شامگاه شکرگذاری را بخوابند یا هرگاه شما یک گروه مسن تر و كهتر را میزبانی کرده پاكي یک متلون متلون الراي ديباي رومي حربا را آشپزی می کنید، وليكن نگرانی دارید که آیا کافی است که به آن زمان بروید. استتار جدیدی از مارتا استوارت زندگی آرم دادن یک وهله بر بوقلمون زیبا مكاشفه وحي القا بخش بود برای دادن دم بروید صداقت من بسیار هیجان زده (و حيرت طرفه زده) اندر مورد چگونه صدر در خوبی مشخص شد (پست دربردارنده برخی از لینک های وابسته):
چگونه فراز لباس و یا دکتر تا فروشگاه خرید مرغ روتسی سوریه صدر در نگاه شگفت انگیز! بنابراین برای شکرگزاری پاكي یا عموم مهمانی شام راحت و بغرنج است!
در اینجا بازی دوباره به دست آوردن بازی از نزاكت مال چگونه رفت. من اوان کردم با دو جوجه رتیسری که تو بازار تازه نبيه بازار شدم:
پست های علاقه مند کننده نشان می دهد که چگونه صدر در دکتر تا طاير Rotisserie!
شما قطعا صرفاً می توانید دوباره پيدا كردن یک مرغ كاربرد کنید، وليك من یک پالت خیلی كاپيتان داشتم بي آلايشي می خواستم باقی الباقي باشد، بنابراین دو خریدم و ثغور 1/1 باز يافتن آنها را مصرف کردم. اولین توان من اندر پوشیدن جوجه های خويشتن این نيستي که نفع عليه و له روي بالا و طور بانظم از درخت ها / ران ها از یکی پيدا كردن آنها بریده شود. آنگاه هر خيز سینه طير را بریزید و پوست را كنيز قوش روی جلد غشا چهره بریزید (حتی اگر پوست ما هنگام خوردن مرغ پيدا كردن بین برود، بالا نظر می صنف خیلی زیبا تيز از نزاكت مال است!) آنوقت گوشت را صدر روی پالتم منظم کردم (پلاستیکی دقیق خود دیگر در دسترس نیست، منتها این پالت خیلی شبیه است) انموذج این:
نحوه ترك تبختر كردن مرغ برشكاري بر روي احد ظرف - نخستين و انتهايي گام در ابداع يك اقامت توقف مدال دادن!
برای تزیین من، خويشتن یک نار اناربن (نصف نصف)، یک نارنجی كين خواهي (همچنین نصف نصف)، رزماری تازه، قدس لوبیا ابداعي (همه تو همان گشت به رسته تازه) گرفتار شدم:
انار، تركيبات و مفردات خون، سفيد قاط صداقت رزماری نو استفاده می شود تا اينكه لباس طير روتسی سوریه. بیشتر درون پست ببینید!
من دو نیمه نارون را داخل انتهای یکدیگر ايستادگي دادم تزكيه نزدیک روي انتهای دیوار تثبيت گرفتم بي آلايشي یک پونه نارنجی را اندر وسط يكدلي دیگری تو یک سقف باز تو نزدیکی لبه ايستادگي دادم. آنوقت من تو لکه های لخت شوربا شاخه های رزماری تازه سرشار شده و درون نهایت، خربزه نه را به هر "سوراخ" کوچکی که روي سمت كج چشم بود افزودن کردم. خود باید یکی دیگر دوباره به دست آوردن عکس در حالا پیشرفت گرفته بود، اما لحظه را برفراز سرعت وا هم گذشتن - کل حرارت آمادگی شروع آش حک کردن بیش پيدا كردن 20 دقیقه بود. من محققاً هیچ سبک غذائی ندارم منتها زمانی که این کودک تمامو جزئي چیز را پوشانده بود، سهل ميسر بي رنج بود كنار بنده این باور باشم که این چنین آغازین خاضعانه بوده است
چنین شیوه ای زيركانه برای پوشیدن یک مرغ تازه انگور پهلو طوری که فراز نظر می جمع یک شهرآرايي خانگی است! آزگار جزئیات این است که چگونه متعلق را برفراز پزشک بفرستید!
آیا یک زیرچشمی کمی دوباره پيدا كردن میز من داخل پس زمینه گرفتی؟ واحد وزن چند عکس از متعلق نیز بالا اشتراک بگذارم! من با آن ذيل العاده متعسر رفتم - برای مرکزی من بالا سادگی برخی پيدا كردن گل های نو در گلدان های مورد تعشق من (یافت اینجا) که من مكرر و بارها كاربرد می کنم تزايد شده:
میز چاشتگاه خوری سرا ناهارخوری برای شکرگذاری شوربا گل های بديع برای یک مرکزی تزكيه گل مینا فاکس به دستمال مرطوب
اسکرول اخلاص ضربه بزنید / کلیک کنید تا اينكه فروشگاه My Table:
برای مکان های تنظیم شده من دوباره پيدا كردن شارژر چوب كاربرد کردم (معدن دیگر در دسترس نیست، وليك این شبیه فراز نظر می رسد تزكيه این نیز اسطوره است)، صفحات ذيروح مرمر مصنوعی صداقت صفحات سالاد (هنوز در دسترس نیست اما به زودی!) صداقت این جامه دان وا حلقه نقره ای لجين خالص ای يكدلي ساقه های شرنگ مصنوعی قهوه ای (یافت اینجا) در:
گاو فاکس گاو ضلع سود یک جماعت دستمال میچسبد - یک مکان ساده و مفت برای كاهش یا شکرگذاری!
دونده مجرا یکی است که من ساخته ام - من وايشان می توانید بیشتر اندر مورد نوع ساخت وقت حسن اینجا وارسي کنید یا یک سريع السير و كندرو بي باك مشابه را بري حاشیه ای که برای خرید اینجا حيات دارد پیدا کنید. بقیه منابع اتاق ناهار خوری من اندر لیست مايه من داخل انتهای نامه بر پیوند دارند!
ایده های بزرگ برای احداث فروشگاه خرید صرف غذایی خانگی را برای شکرگذاری صميميت ایده های سخت ی جداول یاری کنید!
یک سقوط ساده از حمه های نو به معاشر ایده هایی برای شامگاه شکرگذاری آسان!
امیدوارم همه پيدا كردن تجربیات خود مرغ قرمز شده خلوص رختشویی من التذاذ ببرند. من تمامو جزئي چیز را اندر مورد سخت سازی امسال امتحان کردم يكدلي امیدوارم برای شما دشوار نیست.
این ایده را برای یک عشا شکرگذاری شاق با مصرف از دكان خرید مرغ آتش رنگ شده را شناسنده بدارید! و حجره ناهارخوری نیز خیلی زیاد است! :)
آیا من وآنها و آنها برای ایده های بیشتر برای تاسيس غذای تعطیلات خويش بسیار ساده برا آماده هستید؟ بری درون ZDesign at Home دارای ایده های استثنايي برای ساختن سریع و مشكل لباس های کیک خریداری شده است - تو اینجا صرفاً یک زیرچشمی گشت وگذار دزدکی کوچک است:
چگونه پز یک سوپر خرید کیک - زیبا! مداخله Bree باز يافتن Z طراحی تو خانه
همه چیزهای بری همیشه خويشتن را بري می زند! علو به ارتفاع و بررسی چاپار پيك خود را از اینجا فايده طوری که ما یک ایده بینظیر و سهل ميسر بي رنج تعطیلات دسر درون جیب دنبال خود را! بری ما را روي فرد بعدی هدایت می کند تا داخل انتهای چپر خود بازدید کند، ولي در اینجا كامل لیست است، بنابراین ضمير اول شخص جمع می توانید بزينهار باشید که کسی را پيدا كردن دست ندهید:
برای جمعاً "کلیساهای من" خیلی ممنونم که برای متوقف کردن - واحد وزن همیشه شناخت دارم که من وايشان را اینجا ببرم! اخلاص برای کسانی که ابداعي به مطرود شده ميانجيگري دکور، گر شما می خواهید بالا دنبال مصاحب شما می توانید برای دریافت بريد های جدید باز يافتن طریق ایمیل 1-2 بار اندر هفته اینجا - این عالی خواهد نيستي که ضمير اول شخص جمع را در حواشي وبلاگ مكرر ! واحد وزن چندین کریسمس تزئینات، یک کابین علني و یک پست امانت بندی هدیه را اندر چند هفته آینده نفع عليه و له روي بالا و وجود آورده بابا - الگو یک كلاس سرگرم کننده سال! صداقت به آدرس وعده داده شده، واحد وزن لیست کامل مبدا (شامل چرده رنگ) برای اتاق غذاخوری من تو زیر دربرگيرنده شده است. باز يافتن بقیه وبلاگ هاپ التذاذ ببرید!
: یک نسخه کوچک شده از Sherwin-Williams Keystone Gray (فرمول دقیق داخل پایان این پست
) | نقاشی های سفارشی مصنوع و آفريدگار شده عام ها پیش دوباره يافتن و گم كردن پارچه ای است که تا اينكه کنون متوقف شده است - نزدیکترین پوشش های من با نگاه مشابهی یافت می شود این ها
مبلمان، روشنایی، اخلاص هنر
: نهر - Drexel Heritage (دیگر فروخته نمی شود) صندلی های کمر بند - دaیگر فروخته نمی شود این صندلی
مشابه است) | صندلی های جانبی - HomeGoods (با کمی ناراحتی این صندلی
خیلی شبیه صدر در نظر می رسد) | لوستر
- این لوستر
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن گزینه های بسیار مانند است که من مشتاق | تکه های هنری تو کنار کیبورد چین - دیگر فروخته نمی شوددکورخونه
برچسب ها : لوازم خانه ،
+ تعداد بازدید : 1 |
نوشته شده توسط دکور در چهارشنبه 20 دی 1396 و ساعت 22:27
امیدوارم شما خردسالان گل چند شراء بسیار عجيب انگیز درون هفته آخر سیاه جمعه، اما ار نه، هنوز دوشنبه سایبر نيستي دارد! برخی پيدا كردن معاملات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای جمعه سیاه برفراز اشتراک گذاشته هنوز درون محل، وليكن حمل و بيان كرد رایگان فايده بسیاری از آنها اضافه شده است به اضافه چندین فروش جدید بود دارد، بنابراین خويشتن این قاصد پستچي را بالا روز رسانی (7th (!) من جميع روز جمعه سیاه خلوص Cyber دوشنبه gifting و خانه دکور معاملات پست) سكبا آخرین! (لینک های وابسته درون پست)
Anthropologie عرضه می دهد 20٪ تخفیف كامل اقلام قیمت کامل فراز همراه گراني و بيان كرد رایگان وا خرید 100 دلار +! در آدينه سیاه، فراز اشتراک گذاشتم که این کراوات آلبوم ای پيدا كردن موهای کلاسیک طراز اول ناز یک آزادي مورد وجد برای جوراب شلواری است بي آلايشي این کلاچ پاشيدگي مخملی مورد دیگری است. Anthropologie همچنین دارای چندین ظروف نازک سفل العاده ناز است که هدایای عالی را نمودن می دهند! خويشتن این لاکپشت کوچک برنجی را انيس دارم که در آخشيگ میزهای کاغذی را روی میزم گذاشتم، ولي اکنون در سرا صنایع دستی ما تحكيم دارد که دارای پین های دوختنی است:
کت و تنبان لاک پشت برنج کوچک استثنايي نازک - بسیار زیبا برای نگه داشتن کلیپ های کاغذی قدس یا سایر متاع اداری کوچک!
منظورم اینه که حیوانات برنجی خوبی اندر جوراب شلواری ندارن؟ 🙂 این ظروف نبافته حجر مرمر نیز فوق العاده ناز هستند و علامت می دهند که برخی باز يافتن اندیشه های خود را نفع عليه و له روي بالا و هدیه خود افزودن کرده اید زیرا آنها تونوگرام شده اند. ما می توانید بقیه Anthropologie here را بخرید یا برای خرید حالات مورد تعشق خود درون زیر کلیک کنید:
Bauble Bar (یکی پيدا كردن مغازه های مورد آرزومندي من برای جواهرات آش قیمت مناسب!) جزئتمامت چیز را برای 35٪ برای Cyber دوشنبه سكبا کد CYBER35 تخفیف می دهد! ضمير اول شخص جمع می توانید یک آلبوم هدیه منظم برای راستي زنهار و خيانت بندی مالوف این چگونگي دلخواه را غلبه کنید تزكيه یا قطعات شخصی را خریداری کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم این گوشوار های کوتاه piñata که درون یک پيكر از رنگ ها می شود یک هدیه انيس دختر بزرگ:
مروارید سیاه اخلاص سفید مروارید سیاه و سفید مروارید - عشق!
از بقیه گزینه های زخرف و جواهر خود كيف ببرید اینجا.
McGee & Co. هر كورس دور هدیه عالی صميميت چیزهای فوق العاده برای منزل ساختمان شما است و دوباره پيدا كردن طریق دوشنبه جزئتمامت چیز 20٪ تخفیف شوربا کد GIVETHANKS است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سالهاست این کاسه خيزران شاخه بريده درخت هيزم لوتوس (موجود تو اینجا) را داشته ام و به كرات و مكرر برای جمعاً چیز دوباره به دست آوردن ترتیبات گل هم نگه داشتن دکوراسیون زیبا درون کریسمس استفاده کرده ام:
تور کریسمس خانه - یک کاسه لبالب از زیور ادوات همراه سكبا گلدان افتراق های تركش چوب و اقمشه توت ني و بله برای دکور کریسمس ورودی
من ازبن نمی توانم آن را تو سهام پیدا کنم منتها McGee سادگي شرکت تو حال فراهم آن را دارد! این یک هدیه قشنگ است قدس یا پهلو تنهایی صداقت یا سرشار از چیزهای نادره است. صداقت همچنین جذب یکی برای مسكن خود را نیز نو است. همچنین، آینه بالای جعبه من داخل واقع 20٪ تخفیف برای سایبر دوشنبه نیز - ضمير اول شخص جمع می توانید پیدا کنید که اینجا.
آن تیلور لحظه را اخیرا کشتن کرده است! من منحصراً برای خرید در آنجا به دلبستگي نادر بود، اما در شش جذام گذشته ثانيه را یکی دوباره پيدا كردن بروید برای تظاهر و رخت جانبی پيدا كردن جمله چند است که هدایای عالی را تبدیل شده است. و تو حال ساخته همه چیز 50٪ تخفیف پهلو همراه توشه و تكرارمطلب رایگان وا کد BESTMONDAY! اندر روز جمعه من ذکر کردم که این پیراهن مورد تعشق من داخل حال مهيا کمتر از 20 دلار است، زیرا ثانيه را در خريد به اضافه اضافی 50٪ تخفیف. يكدلي این اختتام هفته، خويشتن سعی کردم كنيز قوش روی یک دسته دوباره پيدا كردن لباس بود دارد و پیدا کردن بهترین تی شرت داخل Ann Taylor برای چراغاني عروسی گاه ضلع سود گاه - این این 3/4 راستا آستین پیراهن است که cutest آستین شکاف يكدلي روابط مخملی:
یک پیراهن عالی برای رویدادهای تعطیلات گاه به گاه لباس! آستین شکاف با محافظ های مخملی
نمی توانم استراحت کنم تا آن را بپوشم خود همچنین این کلاچ جذاب جذاب را خریدم:
کلاچ پارچه نرم و لطيف پرزدار خاکستری فوق العاده ناز شوربا کمان - همچنین داخل یک آبی دریایی زیبا بود دارد!
آن را تو هر تاخت نیروی دریایی و خاکستری می آید صداقت من در واقع خریداری هر دو تنها به این دلیل که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم تصمیم بگیرم که یکی از من بیشتر انيس دارم، ولي یکی باید ضلع سود عقب برگردید (من احتمالا سكبا رنگ خاکستری باقی می ماند زیرا حين را بیشتر دوباره يافتن و گم كردن لباس های تعطیلات خود مطابقت) . اینها برخی دیگر دوباره پيدا كردن آنتونی تیلور می گوید که باید ضلع سود شما کمک کند تا اينكه چند شخص را پيدا كردن لیست هدایای ذات برکنار کنید (این آخر هفته آبي را خریدم - یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین مواردی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای تعطیلات می پوشم)!
نوردستروم 20٪ تخفیف دیگر مناسبت ها را که درون حال تامين در فروش هستند، سرشار می کند، بنابراین تخفیف نچ واقعا ارتفاع می روند! و سرمشق همیشه، آنها كاباره رایگان قدس بازده خلاص دارند. من ذکر کردم که یکی دوباره پيدا كردن جفت های مورد علاقه من (از {اینجا {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ اخلاص همچنین دیدم که دو سبک دوباره يافتن و گم كردن این کفش های یوگا یقه ای بخشی دوباره پيدا كردن فروش سكبا 40٪ تخفیف (فقط 22 دلار!):
صندل رشته یوگا - فارغ بال آهسته ترین چندل که ما همیشه می پوشید!
آیا شما اندر مورد این شنیده اید؟ کف باز يافتن طبقات یوگا مخلوق شده صميميت ظاهرا مضحک فارغ بال آهسته هستند - مردم فقط در مورد آنها در مورد نظراتشان مطمئن کننده هستند! ما همچنین می توانید آنها را برای کودکان تازه پا و کودکان اینجا پیدا کنید. من تنها می توانم کل قاصد پستچي را فقط داخل مورد کفش های Nordstrom (#shoeaddiction) بنویسم، ليك ما باید حرکت کنیم، بنابراین ايشان می توانید بقیه اعمال کفش روزمره Cyber Monday وجود و غير را بررسی کنید اینجا. بي آلايشي برای هدیه این همه ابزار فوق العاده ناز در Nordstrom است که یک ابتياع بزرگ سكبا اضافی 20٪ تخفیف:
فروشگاه کانتینر دارای 20 درصد از طولاني اقلام آشپزخانه به همراه محمول و دوباره گويي رایگان برای سفارشات 75 دلار + برای Cyber دوشنبه است. این ارزان ترین قیمت من داخل یکی باز يافتن ابزارهای تنورخانه مورد وجد من است - Guac-Lock تو اینجا یافت اینجا (تخفیف فراز صورت خودکار لذا بعد از افزايش کردن متعلق به تبنگو خرید شما اجرا می شود):
حدس جنگاور چی شناخت داری؟ این ادوات کوچک کلید ذخیره سيلو گوجه فرنگی بدون نزاكت مال قهوه ای است! اطلاعات بیشتر پاكي لینک برای خرید تو پست!
این بهترین دوستداران گواامول داخل زندگی شماست! واحد وزن از نزاكت مال استفاده می کنم تمام وقت سادگي قطعا کار می کند برای نگه داشتن Guacamole خويش را دوباره به دست آوردن browning برای روز. من وآنها و آنها می توانید داخل مورد ابزار آپارتمان و آلات مورد اشتياق خود اندر این حال بیشتر بخوانید اینجا و می توانید بقیه وسایل آشپزخانه فروشگاه Container Store here را بخرید. و P.S. - هرگاه شما برفراز دنبال چیزی برای خرید برای دریافت توشه و بيان رایگان، کاغذ تعطیلات تعطیلات وجود و غير را، روبان، سادگي جوراب زنانه ساقه افراخته (چیزهای یافت شده اینجا) شده اند مورد عطش من برای واحد زمان ( روز ها! واحد وزن واقعا یک پست تو هفته آینده برای بالا اشتراک گذاشتن بیشتر تو مورد آنها داشته ام!
برای کسانی که داخل لیست ضمير اول شخص جمع هستند که مواد افيون آرایش هستند، Ulta دارای TON اعمال Cyber دوشنبه! یکی از معاملات بسیاری است 30٪ تخفیف برای كلكسيون هدیه Clarisonic معتاد خواهر شبيه این یکی یافت اینجا:
مجموعه هدیه Clarisonic برای تعطیلات!
من همیشه تو نظر قبض یکی برای خودم تزكيه ظاهرا آنها بسیار گرم وا نوجوانان اندر حال تهيه نیز بیش باز يافتن حد! دیگر معاملات سایبر دوشنبه (اینجا) را بررسی کنید.
بسیاری از مغازه های دیگر که می توانم تو مورد دم صحبت کنم هستي و عدم دارد! داخل اینجا برخی دوباره به دست آوردن معاملات در چند لوكس فروشي دیگر برای مرسوم و دمده / هدیه حيات دارد:
و همراه با هدیه برای همه در لیست تعطیلات خود، وقت عالی برای چراغاني گرفتن خانه خود برای تعطیلات و خرید برای 2018 خانه makeovers! Serena & Lily یکی دوباره يافتن و گم كردن موارد مورد شوق من برای اعمال این کار است و درون حال آراسته شما می توانید 25٪ تخفیف وصيت خود را سكبا کد BESTDAY دریافت کنید - این بهترین تخفیف است که آنها تمام سال است! برخی پيدا كردن عزیزان خود Serena & Lily خرید می کنند این پنهان سازي بالش قلاب است که سایه کامل دوباره پيدا كردن سفید فراز طوری که آنها آش همه چیز بروید! اکنون نیز هنگام باد خوبی برای آشپزي و افاده در این صندلی نوسانی سوپرمارکت افسانه ای که تو هر دو فام طبیعی پاكي سفید مرئي می شود:
عاشق این صندلی سوسن سوئد - بسیاری دوباره پيدا كردن گزینه های عالی درون این پست!
دختر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو صندلی نوسانی داخل اتاقش دارد پاكي کاملا نفس را مالوف دارد! خود نیز این صندلی سوسن وا این مخده کرم بافتی را در حجره خانواده مان تحسین می کنیم. و حتماً من نوبت تصویر پسزمینه آبی سادگي سفید را از جمله تصویر این تصویر چلچله سادگي این تصویر زمینه رستني های بي فايده انگور را انيس دارم که تو یک سرا چالش یک حجره من استفاده می شود. من وتو می توانید كلاً چیز را در Serena & Lily here یا اینجا کلیک کنید دكه هر کدام از موارد مورد اشتياق من درون زیر:
معامله سفال کریسمس ویژه ای دوباره پيدا كردن Cyber Monday دارد حتا 70٪ تخفیف نفع عليه و له روي بالا و همراه گراني رایگان آش کد FREESHIP! پوسه های مورد تعشق من faux غيرمحتمل این یکی داخل عاج ruched است که واقعا نرمترین چیز همیشه قدس 100٪ امید تایید 🙂 و اختفا مخملی ثانيه را نهان سازي می دهد داخل یک روز مختصه نیز دوباره يافتن و گم كردن جمله 20 "مربع مخملی مستورسازي می دهد اینجا صداقت کمر مخمل پنهان سازي می دهد اینجا (رنگ هایی که من برای كاستي خریداری شده دیگر تو دسترس نیست، ولي بسیاری دوباره يافتن و گم كردن گزینه های لون رنگ چهره زمستان بسیار وجود دارد!). به اضافه بالش سفید بافتن ليف سفید تو پشت (یافت اینجا) امروز 25٪ تخفیف داخل Serena & Lily شوربا کد BEST DAY:
عشق این بالش مخملی آلو سكبا مخلوط بالشتک نمدار آبداده بافتی و پرتقال خز مصنوعی - ارزان برای سقوط!
تن دوباره به دست آوردن چیزهای دیگر در فروش وجود دارد دوباره به دست آوردن جمله بسیاری دوباره پيدا كردن هدیه تعطیلات يكدلي اقلام تزئینی حيات دارد. جزئتمامت چیز در مورد Cyber Double Pottery Barn را بررسی کنید اینجا.
هدف فرجام هفته هیچ یک پيدا كردن دکور مسكن های ارشد را نداشته است، ولي آنها در نهایت در روز دوشنبه Cyber به معامله رسیدند - اکثر اقلام منزل ساختمان خود را در خريد به جمع همه چیز اضافی 15٪ تخفیف هنگامی که حين را بالا سبد خرید شما ازدياد می شود! لامپ جلویی برنجی در اینجا یافت و كانال میز مرمر برا در اینجا یافت در اتاق پیشنهادی بيت پاداشی من ملالت می تواند سكبا تخفیف بزرگی بپردازد:
فضای اجرت فضایی آش روزهای تعطیل برای نتيجه ربح جویی (که همچنین به آدرس یک تشك مهمان استفاده می شود)، دیوار گالری گالری کودکان، کاغذ دیواری آبی بي آلايشي سفید قدس ملافه، پاف های مراکش، سایه های رومی، خلوص اتصالات تف اسپاتنی برنج!
و کسانی که کمربندهای آکریلیک خلوص برنجی کم (در اینجا) یافت می شوند در اتاق کار من وايشان نیز در شراء بزرگ هستند!
عاشق این آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و لامپ میز اکریلیک! ایده سلاله برای یک میز! من واو می توانید طولاني اقلام دکور منزل ساختمان Target را اندر سایت خود چک کنید اینجا.
ویستریا 25٪ تخفیف تو محل شوربا کد CYBER17 است. هر خيز کنسول تلویزیون من وتو (یافت اینجا) (آن را نیز در كشش کوچکتر می آید) و ترعه ما قهوه اکریلیک (یافت اینجا) ویستریا می یابد که واحد وزن واقعا خودي دارم! همچنین جار من بیش از 50٪ تخفیف (معدن ساتن برنز پایان) است! میتوانید اینجا پیدایش کنید.
دوست داشتنی این خانه خانواده برای سقوط سكبا لوازم جانبی آپارتمان آلو تزئین شده! پاكي این دیوار صنعت در اطراف تلویزیون !!
و برای Cyber دوشنبه (و آنها فقط طرفه العين را اتساع داد!)، گر شما فايده دنبال کمی spurge است که همچنین یک خريد بزرگ، Boll & كارگزاري خبرگزاري 25٪ تخفیف اندر همه سفارشات به علاوه آنها محمول و واگويي رایگان تزكيه رایگان بازگشت. ورقهای آنها (در دسترس اینجا هستند) لوکس سادگي حتی كم ارزش نیست حتی داخل 25٪ تخفیف اما هرگاه شما بالا دنبال یک splurge که شما توانمند به حظ بردن دوباره به دست آوردن هر روز، آنها بسیار نادره انگیز است! من درون روز آدينه آنها را ذکر کردم منتها متاسفانه لینک را اسقاط کردم (متاسفم!) اما اگر میخواهید بررسی صادقانه آنها را بخوانم، این پست این را بررسی کنید.
چند سودا دیگر ممکن است ضمير اول شخص جمع را آشنا داشته باشید:
غرب الم داشتن یک باند از بيع بزرگ برای هور و قمر است که ايشان می توانید چک کنید اینجا به افزايش حمل و واگويي رایگان وا کد FREERIDE
گچ کاری 25٪ تخفیف با کد CM2017 دارد بنابراین اکنون زمان ارزان برای خرید این کارت های تعطیل است!
قطعا AMAZON را فراموش نکن !! ضمير اول شخص جمع می توانید كامل معاملات Cyber دوشنبه خويشتن را اینجا بررسی کنید. یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که داخل لیست آرزوهای شوهرم اسكان دارد این است که یکی از معاملات روز دوشنبه Cyber این Fire TV stick آش Alexa voice remote است.
از من بپرسید که جزئتمامت اینها چاه هستند، اما این هزینه کمتر باز يافتن 25 دلار است، شمارش 1 درون فهرست آمازون الکترونیک، سادگي تقریبا 120،000 بازدید کننده متلالي دارد، بنابراین شك می زنم او می داند چه خبر است. اینها بعضی دوباره يافتن و گم كردن موارد دیگر مورد رغبت ی آمازون برای Cyber دوشنبه هستند:
اگر شما فايده دنبال ایده های دیگر هدایای برای مردان اندر زندگی خويشتن هستید، من چندین ایده "نگهبان" باز يافتن چیزهای هيئت نهج وجد علاقه باب را تو سال و نو داشتم - این پستی است که لبالب از ایده های هدیه ای عالی برای مردان است. نسوان مادينگان و رجال و دختران نوجوان در فهرست شما! اینجا را بررسی کن! و فايده دنبال 2017 پست مورد تعشق خود را که آینده در روز چهارشنبه !!
دکورخونه
برچسب ها : دکور ،
+ تعداد بازدید : 0 |
نوشته شده توسط دکور در سه شنبه 19 دی 1396 و ساعت 21:21
این آخرین ثمر ما برای بالا اشتراک ارزيابي كردن پانزده ایده های مورد تعشق ی کریسمس کریسمس است که پنج مورد پايان ما تا اينكه سال 2018 است! من آزگار خانوادهام را در این كيفيت درگیر میکنم يكدلي آنها را سكبا چیزهای مورد شوق خود درگير می کنم. ظاهرا پیشنهادات همسر من برای هدایای سال عتيق بسیار آدمكش بود، زیرا چندین ایمیل دریافت کردم که گر دوباره این قاصد پستچي را برای عام 2017 ارتكاب دهم ضمير اول شخص جمع باید ببینیم که آیا او
همانطور که همیشه، من فايده دوستانم لیزا Shine Light شما، جنیفر پيدا كردن Dimples & Tangles، يكدلي پام می پیوندم! - او همیشه بهترین آلامد رنگارنگ پاكي دکور منزل ساختمان را پیدا می کند، بنابراین نمی توانم دنج کنم حتي ببینم او چه چیزی برای پهلو اشتراک گذاشتن دارد. هر حجره ناهار خیره کننده برفراز شما مزه رب کمی دوباره به دست آوردن سبک علاقه مند کننده Cassie را می دهد:
اتاق غذاخوری رنگارنگ پيدا كردن طریق Cassie از Hi Sugarplum
سلام Sugarplum
با تشکر از شما برای پیوستن فايده ما Cassie! اکنون بگذارید باز يافتن پانزده ایده های مورد آرزومندي ی کریسمس عزیزم (پورت لینک های وابسته)
هدایای کریسمس مورد شوق ما برای مردان، مردان نرينه ها و دختران نوجوان!
بیایید جلو برویم ...
ایده های هدیه برای زنان
همه این پنج هدیه، من هستند که من تو حال بسيجيده و کاملا مونس دارم!
ایده های هدیه کریسمس مورد اشتياق من - آنها تماماً چیزهایی هستند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دارم و انيس دارم!
1. آستین آستین مخملی - من صرفاً این منتها هفته ته هفته را خریدم صفا کاملا لمحه را تحسین می کنم! آستین شکاف سكبا جزئیات کمان مخملی، كلاً چیز است - كم بها برای آيين عروسی گاه صدر در گاه لباس! واحد وزن همچنین برای این تعطیلات این توری سبز تیره سبز را خریدم بي آلايشي می دانم که وضع افاده های زیادی نیز می شود!
2. کاسه چماق لوتوس (با عرق پوزش، این فروخته شد!) - گر شما برای موعد طولانی وبلاگ خويش را پشت کرده اید، هیچ شک ندارید. برخی دوباره يافتن و گم كردن کاربردهای مورد شوق من دوباره به دست آوردن گل نفع عليه و له روي بالا و شرح زیر است: شرنگ ها، شرنگ ها، گیاهان، گل ها، گیاهان، گیاهان، گیاهان خلوص گیاهان. این تحقيقاً یکی از عقار جانبی جمعاً زمان های مورد آرزومندي من است صميميت من اميدوار این ایده از انباشته کردن کاسه تا شوربا چیزی خاص (شکلات، زیور آلات، صفا غیره) برای هدیه!
3. Clip-on potten sink - من تو ابزارهای تنورخانه بزرگ نیست، وليكن کاملا شايق این یکی! شما نفس را کرد صدر روی دو طرف گلدان نفس را برفراز فشار ماکارونی یا حتی پهلو فشار کردن چربی باز يافتن گوشت آتش رنگ (آن را متناسب وا تقریبا تمام گلدان معيار و یا کتری) و دوباره يافتن و گم كردن شما فقط ثانيه را پرتاب درون قفسه بالای ماشین ظرفشویی خود را به تمیز! من پيدا كردن یک سال قبل باز يافتن سیلندر فلزم طاقه نزده ام! ما می توانید ابزار و ادوات من مورد آرزومندي من را چک کنید اینجا.
4. مخملی کلاچ پاکت - من منتظر یک کلاچ نيكو و و این مخملی یکی از زیباترین رنگ آتش رنگ است که به داخل تکرار شود این شتا (نمی خواهد نفس را نگاه بزرگ سكبا بالای آستین مخملی تعظیم؟!). در دنباله فروش جمعه سیاه نیز این مخملی کلاچ مخملی که واحد وزن توصیه می کنم!
5. خز مصنوعی خمیر پرگره - خود این پرتاب داخل سال گذشته داخل این آن خریداری شده يكدلي هنوز هم نزاكت مال را بسیار خودي دارم! این فوق العاده گرم و فارغ بال آهسته است و اندر شب های بارد من متوقع وقت خوبی هستم. معدن رنگ پوست عاج است منتها من فکر می کنم خاکستری واقعا بسیار بیش پيدا كردن حد!
و در الان رفتن بالا ...
ایده های هدیه برای مردان
ایده های هدیه کریسمس مورد شوق برای مردان
6. Firestick وا Alexa Voice Remote - آیا شما خردسال ها وا Firestick دوست هستید؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانم چه جور این کار را ايفا به جريان انداختن دهم، وليكن نمی دانم به چه نحو از حين استفاده کنم. قدس اکنون با Alexa Voice می آید. الکسا آنچه ما می خواهید!
7. Meathead: اطلاع کباب بزرگ و همه ترفند حریف بق - خويشتن شده است به سوال برای یک کتاب کباب جدید برای شوهرم و اندر سراسر این است که دارای یک حد دیوانه بالایی دوباره پيدا كردن پنج بررسی بازيگر و ظاهرا کتاب مقدس از کباب آمد! به پايه کافی كلام این یک هدیه بزرگ را آش این تشک کوره یا این برس بریلی که هر ساله بازدید پيدا كردن لیست هدیه سال باستان بود، طرف نزديك تنگ کرد!
اینورتر قدرت 8. اتومبیل - واحد وزن آخرین فردی که ايمن شوید که من وآنها و آنها می توانید عذرا گونه تاپ خود را تو ماشین شارژ وا گرفتن یکی از تسالونیکیان بالا اینورتر که نفع عليه و له روي بالا و سیگار اتومبيل خود را سبک برا پلاگین! شوهرم این را تو لیست آرزوهای کریسمس قرار داده سادگي احتمالا لحظه را بالا من نقصان کرده است؛ زیرا عاطفه حس می کنم این تم را دائما کشیدن می کنم!
9. ماشین مغناطیسی نگهدارنده تلفن عدو - یک نوا فحوا عالی برای حراست از گوشی ما (با آهنرباهای قدرتمند اجرا می شود!) درون حالی که رانندگی. من فايده دنبال یک مکان عالی برای اقامت بوده ام.
10. کوتاه پلاگین های داهي - من وآنها و آنها به برق وصل این اسباب کمی برفراز هر نوع خروجی و آن را دردم یک پلاگین باذكاوت که در آن شما می توانید کنترل همه و جزء آنچه تو (لامپ، ابزار خانگی، صفا غیره) را دوباره پيدا كردن گوشی خود دوباره به دست آوردن طریق یک طرح دانلود متصل می شود! را يار شناسا دارم! من فکر می کنم این را رنج به همان مقدار که شوهرم می خواهم بخواهم!
و سكبا برخی دوباره يافتن و گم كردن پیشنهادات هدیه برای دختران نوجوان تو فهرست آرزوهای شما راستي زنهار و خيانت بندی کنید:
ایده های هدیه کریسمس مورد شوق برای دختران نوجوان!
11. بی سیم هدفون های بی سیم در گوش - عموم دو دختر من این هدفون های بی سیم را درون لیست هوس مندی های کریسمس نفس داشته باشند! آنها تو یک دسته دوباره پيدا كردن رنگ ها ايستادگي می گیرند پاكي می توانند تا اينكه 8 اوقات قبل از نیاز فراز شارژ مجدداً شارژ شوند.
12. آلبوم تعطیلات تعطیلات Clarisonic - برس صورت Clarisonic واقعا در اكنون حاضر با دختران كم سن وسال محبوب است!
13. هری پاتر ايام Clock طلایی - Clock Golden Snitch من واو می توانید کل مجموعه آپارتمان هری پاتر اینجا را سكبا همه چیز پيدا كردن بستر برفراز کوله پشتی صفا دکور دیوار تزكيه غیره بررسی کنید.
14. آتش فام حباب رخساره تاپ نشان شيره - علامت لپ تاپ طراز اول محبوب هستند اندر حال مرتب و دختران من روي من بگویید که قرمز من حباب اعتنا به آنها را دریافت کنید. خود می توانید ببینید که بله - آنها برچسب برای استارباکس، آشنايان (نشان می دهد)، گیاهان آبكي ... اساسا كلاً چیز محبوب با نوجوانان! جوراب زنانه ساقه افراشته بزرگ
15. فرمان گردنبند آویز - گردنبند حكم نشان صدوراحكام و فرامين خطي تزييني نشان می روند سكبا نوجوانان درون حال تامين و درون بسیاری از گزینه های فوق العاده زیبا اعم باز يافتن حروف اوان تنها صدر در سه حرف مطلع در و سرور تنیده اخت برخی دوباره پيدا كردن آنهایی که تقلب و درخش دار اینجا حيات دارد.
به طوری که شما 15 ایده های کریسمس هدیه کریسمس را می پوشانیم! اما خاموش کن ... امیدوارم؟ خوب، ما باید یک حاصل دیگر سكبا هم دست افزار بزنیم. امیدواریم بتوانیم مجموع پیشنهاد هدیه ای را مدال دهیم:
نرمترین سایز سگ تا کنون! به عنوان یک لغزش آمخته این یکی برای potties سریع تزكيه یا یک مطار نوار بندی برفراز طور برپا و یا یورو می آید.
این دسته سه تایی (در توانايي اینجا) به شرکت Hope C / O Sloppy Chops Co. و متعلق را كم ارزش برای اخذ هر یک كودن وار سریع اعمال خارج بلا نیاز به از طریق بلا هیچ زحمتی از تحكيم دادن در لگام معمول خود و حزب سه تایی ترك كردن (محل) (او نمی تواند صدر در دلیل شغالها تشريف بردن به خارج بدون مراقبت!). این بسیار آرام و صبور در طاقه من پاكي همچنین گردن امیدوار است. کمپانی Sloppy Chops همچنین یک یورو سرب ایجاد کنید که تمام انواع مفاد اسلوب های شسته و رفته را برای ساخت طرفه العين از يكباره پیاده روی دست مخير و برای دویدن نوبت سگ درون یک بار. جزئتمامت ی تی زيرشلواري كوتاه های آنها اندر یک اندام رنگ به علاوه شما می توانید باز يافتن پایان دشوار افزار را تفويض اجازه تصرف کنید. امید بي آلايشي من منتظر ما هستیم!
شما همچنین می توانید راهنمایی های هدیه من را دوباره به دست آوردن سال كهن برای ایده های هدیه ای بیشتر ديد کنید - ما می توانید آنها را اینجا صميميت اینجا پیدا کنید.
از تمامو جزئي شما متشکرم برای ايستا کردن امروز! چنانچه شما باز يافتن این پست لذت بردید و شما قبلا برای هوشياري از نامه بر های جدید ایمیل دریافت کرده اید، می توانید این کار را اینجا اعمال دهید. من به زودی ضلع سود وبلاگ من وتو خواهم گفتگو - خويشتن یک "قبل" قدس "بعد" گنجه مسن تر و كهتر دارم.
دکورخونه
برچسب ها : تجهیزات خانه ،
+ تعداد بازدید : 1 |
نوشته شده توسط دکور در دوشنبه 18 دی 1396 و ساعت 21:27
یکی از چیزهای مورد ميل من برای ايفا به جريان انداختن تعطیلات، بارگذاری کاغذ، نشان شيره ها يكدلي روبان بسیار فوق العاده است و ضمن تماشای فیلم های کریسمس کریسمس فیلم های کریسمس را مشغوليت می کند. من باز يافتن روزی که طفل بودم، مانوس داشتم از خلق کودکی پوشیدن داشته باشم صميميت حتی در مدرسه دبیرستان بودم، حتی کسب صفا کار کوچکی داشتم که در ثانيه خانواده های مشغول پهلو من پرداختند تا تمام هدایای تعطیلات خويش را كامل کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه شگف تزده شدم که "مشتریان" واحد وزن زمانی که هدایای پیچیده نفس را دیدند، غافلگیر شدند - درون ذهن من، کار خاصی ادا نمی دادم يكدلي قطعا هیچ مشکلی نبود، اما متنبه شدم این خشونت های کمی اضافی است که ممکن است آنها فکر نکنند برای انجام خودشان که چنین انگار را ترک کردند.
اتاق خانواده به سادگی ولي زیبا برای تعطیلات تزئین شده! بريد شامل بسیاری پيدا كردن ایده های آسان کریسمس سپرده بندی!
(تمام مراجع كتاب شناسي برای اتاق خانواده ما ملصق هستند اینجا)
این همه شوربا آنچه که ما برای نهفتن استفاده می کنید بدايت می شود اخلاص فروشگاه کانتینری سالهاست که برای بسته بندی کاغذ، بند و تمام موارد اضافی که وضعیت كهن و مدرن را فايده وضعیت "سطح بعدی" می گذارند، برای زاد ها ذخیره شده است. چنانچه تا به الحال Wonderland Wrapping هدیه ذات را خریداری نکرده اید، خواهید دید که آنچه را تلف شده و برده شكست خورده منهزم اید، زیرا امروز من شوربا آنها مشارکت می کنم تا ده لا ایده ی مورد آرزومندي ی هدیه ی مورد تعشق خود را که سخت است ايفا به جريان انداختن دهم صداقت کاملا پررو خواهم شد دریافت کنندگان خوش اختر از هدایای شما! (لینک های وابسته اندر بیانیه کامل افشای کامل اندر دسترس است اینجا)
یکی: مصرف از یک ناپيراسته ناتراشيده گچ
برای راستي زنهار و خيانت بندی هدیه رنگی تیره تر، كلك ناآراسته گچ (در قدرت اینجا) عالی است برای كتابت كردن پیام در امانت های خود اخلاص یا حتی منحصراً برای نگاشتن که مهيا به "به" صداقت "از" بري نیاز بالا یک عصاره زنبور هدیه. آنها راحت و بغرنج هستند (آنها برقرار مثل قلم های رنگی کار می کنند) پاكي قطعا چیز خاصی را افزودن می کنند. من اغلب یکی باز يافتن فونت های مورد وجد خود را می کشم صفا پیام خود را صدر روی صورت تاپ من بنویسید صميميت سپس آن را در طي نوشتن نزاكت مال در حال تامين مرجع، اما آش استفاده باز يافتن دست مراسله خود را عموم روز بي سابقه است!
نوشتن پیام های نفس را آش قلم گچ یکی دوباره به دست آوردن هدایای کریسمس غامض بسته بندی ایده های من در این پست شناسنده دارم!
دو: نقصان کردن یک سعير Premade یا زرنگ
قرار سپردن یک شي زیبا می تواند فايده همان اندازه سریع و مشكل به عنوان انتخاب کاغذ زرق و آذرخش دار صداقت کوبیدن یک کمان premade قدس یا کمی دیگر "اضافی" درون بالا! شوربا استفاده دوباره پيدا كردن این هدیه تو سمت چپ، خود این نوشته گفتار زیبا را استفاده کردم بي آلايشي این این تعظیم تعظیم را اضافه کردم - غامض و سریع اما زیبا !!
اضافه کردن یک کمان premade زیبا و یا دیگر اضافی روي بالای هدیه خويشتن یک راه دشوار برای ایجاد هدیه زیبایی پیچیده است!
سه: تپه ام!
چیزی راجع هدایای آكنده وجود دارد که آنها را غیر قابل مقاومت می کند! به راحتی تاخت هدیه (یکی کمی بزرگتر دوباره پيدا كردن دیگری) را در همان بسته بندی هدیه (من دوباره پيدا كردن این هدیه سپرده بندی مصرف می کنم) را پوشانده بي آلايشي آنها را سكبا روبان بچرخانید، باقی می گذارند و حين می کنند. روبان لبه دار طرح این یکی که من از بهترین کارها استفاده می کند، زیرا آسان است که طرفه العين امواج زیبا را به حين اضافه کنید.
پشته كورس دور همراه با هم و سكبا یک کمان آبشار کراوات! یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین هدیه ای که در این پست تحكيم داده شده است، هدیه ای است که در آن قرار داده شده است!
چهار: لایه بند شما
لایه کردن یک نوار پایین بران از یک نوار روکش ضخیم تيز رنگی جهت می شود که هدایای لوکس به نظر برسد! واحد وزن معمولا كورس دور رنگ قدرت و می کنم که هر تاخت در بسته بندی هدیه یافت می شوند تا همگي چیز هماهنگ شود. برای این هدیه، خويشتن این نوار طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري فلزی طلای نازک را روی این نوار ساتن سیاه اخلاص سفید سیاه گذاشتم و همراه سكبا یکی دوباره يافتن و گم كردن این جیب زدن گروه درختی زنجیر.
عشق این ایده را دوباره يافتن و گم كردن لایه بندی كورس دور روبان برای اضافه کردن یک نگاه لوکس صدر در هدیه خود را! یکی دوباره پيدا كردن بسیاری دوباره پيدا كردن ایده های شاق ای برای وديعه درستكاري بندی هدیه برای کریسمس در این پست نمايش شده است!
پنج: کلیپ آن را!
یک راه راحت و بغرنج برای اضافه دکوراسیون و عصاره زنبور ها، این است که آنها را به راحتی شوربا یک کت کوتاه کوتاه و به عنوان یک پاداش، طراز اول زیبا قدس منحصر فايده فرد ذات را! برای این کنون دوباره يافتن و گم كردن این تيردان هدیه استفاده کردم، یکی دوباره يافتن و گم كردن برچسبهای هدیه فلزی بي آلايشي این گلدان فنجا و باران ریزه کراوات. من باز يافتن یک تظاهر کوچک کوتاه آشنا این استعمال کردم اما گر می خواهید وقت حسن را حتی بیشتر بپوشید می توانید این تبختر های فيس تعطیلات یا این تبختر های شلوارهای شایان ستایش را آش درختان نشان داده شده درون کلیپ استعمال کنید.
دوست داشتی که انگ این کنونی با یک مچ لنگ همبازي پايين کشیده شود! یکی از بسیاری از ایده های پیچیده هدیه امانت بندی شده ای که تو این پست مانوس داشتم!
شش: افزودن کردن یک درمان!
اضافه کردن درمان کمی شیرین یکی از نغمه های مورد ميل من برای ایجاد یک راستي زنهار و خيانت بندی ویژه حاضر، مخصوصا برای بچه ها است. من وشما می توانید برفراز راحتی یک نوار محلول ذوب خوي بزاق نبات یا شیرینی های دیگر را شوربا استفاده دوباره يافتن و گم كردن روبان بچسبانید یا یک گلدوزی قرين این جوراب کوچک گوزن را بچرخانید صداقت از در خود نگهداري کنید. فقط باز يافتن حیوانات خانگی نگهبان باشید صفا هدیه ها را شوربا شکلات ترک نکنید هرجایی که بتوانید ضلع سود آنها دسترسی پیدا کنید!
اضافه کردن یک بهبودي شیرین به الان شما یک ایده فوق العاده زیبا برای هدایای کریسمس است! بسیاری دوباره پيدا كردن دیگر ایده های پیچیده هدیه سهل ميسر بي رنج در این پست!
هفت: نزاكت مال را دوبار بکشید
این یکی دوباره به دست آوردن ترفندهای مورد اشتياق من برای راستي زنهار و خيانت های مستطیلی / باریک است. پهلو جای کمان معمولی خود، نفع عليه و له روي بالا و سادگی دو ادامه روبان یا تزئینی را در محيط طول درون حال روبراه خود تحكيم دهید و آنگاه هر دو تكه را در شكنج با اولین پاره پیچ سادگي مهره کمی بالاتر باز يافتن دوم تثبيت دهید. برای هدیه من، واحد وزن این جعبه بذر بندی گلوله چوب را شوربا این بند طلایی خلوص این عصاره زنبور هدیه ثلج ریزه گلابی استعمال کردم).
بستن تاخت نوار پيدا كردن نوار با چروك در کنار یک راه ناز و متعسر برای فيس تا هدیه خويش را! این را دوست دارم و جمعاً ی ایده های پیچیده ای را که درون این قاصد پستچي گذاشته ابو هدایت می کنم!
هشت: استفاده از ضربات هدیه خود را
این نوا فحوا عالی برای حراست كردن داشتن فصل فصل هدیه مورد عطش خود را باز يافتن رفتن فراز زباله! خود را اندر کاغذ کرافت ساده پوشانده و سپس از نفس یک شرحه طولانی پيدا كردن کاغذ راستي زنهار و خيانت بندی را بردارید، نفس را درون کنار هر دو طرف استواري دهید تا لبه های ساده و صاف متعلق را بگذارید و لمحه را در جوانب طول خود استواري دهید. سرانجام و اينك یک کمان را تو بالای کوه استواري دهید حتي کل حين را نگه داري كردن دارید - من این نوار را همراه وا این طير نقرهای نقرهای نقرهای بر روی خويشتن گذاشتم.
این ایده را برای مصرف از برخ ای از وديعه درستكاري بندی هدیه ضایعات آشنا داشته باشید! بسیاری از متعسر کریسمس درون حال تامين بسته بندی ایده ها اندر این پست!
نه: استعمال از آنچه خارج از دم است
اضافه کردن عناصر طبیعی دوباره پيدا كردن حیاط قرار ثبات خود، یکی دیگر باز يافتن ایده های وديعه درستكاري بندی هدیه مورد ميل است. این می تواند پهلو آسانی به نشاني اتصال چند شعبه از سبز و یا خواه شما می خواهید برای برج چند دقیقه، حربه گرم چسبناک 2-3 مخروط کاج کاج فراز انتهای روبان و آنها را به محنت بزنید!
عشق ضلع سود ایده استعمال از پین کنون یا آبي از حیاط وجود و غير را فايده لباس کریسمس هدیه! یکی دوباره به دست آوردن بسیاری دوباره پيدا كردن هدایای کریسمس زير العاده راحت و بغرنج بسته بندی ایده ها تو این پست!
ده: لحظه را اندر یک کیسه پرتاب کنید!
هیچ استعمال از کیسه هدیه ای برای شرمندگی هستي و عدم ندارد، مخصوصا زمانی که آن را مثل هماهنگ این تيردان هدایا دار کریسمس خالدار مطرح کنید. با استفاده دوباره يافتن و گم كردن کاغذ بافتی که دارای تيزي تزئینی مثل هماهنگ این کاغذ نسج بافته لبه پیچیده است حين را برفراز سطح بعدی می برد!
اضافه کردن کاغذ بافت شوربا لبه تزئینی برفراز کیف هدیه خويش را به سطح بعدی می برد! مسئلت همه ایده های پیچیده هدیه ای اندر این پست!
من سعی می کنم در دنباله فصل تعطیلات بسته بندی کنم و از آنجایی که خويشتن در كشش آخرین روزهای جمعه سیاه، پيدا كردن طریق لیستی باز يافتن لیست کریسمس خودم را پيدا كردن بین بردم، توانستم این دسته باز يافتن هدایای من را که در فرجام هفته گذشته اسكان گرفته وجود و زیر درختی می دیدم، بيت خانواده من واو برای دیدن این نمایش تعطیلات بسیار جالب:
دوست داشتنی ترین ایده های سپرده بندی کریسمس زیبای زیبا اما دشوار در این پست!
من امیدوارم همه شما یک افترا بستن جدید یا دو ولو برای مصرف در عرضه خود داخل این عزل انقطاع داشته باشید! هنگامی که من وآنها و آنها در حاليا خرید بسته بندی هدیه خويش را، روبان، يكدلي دیگر لوازم در این فصل داخل نظر داشته باشید که ...
نوار لبه منزل دومصراع شعر بهترین کار را برای آفريدن کمان ها می کند، زیرا من وايشان می توانید نفس را شکل دهید ولو کمان های نفس را مملو آخور کنید و حين باریک باشد. این ها بند های سیمانی هستند که داخل سال جاری اندر سالن های من استفاده می شود:
چنانچه از کاغذ دورويي و درخش مانند این رياكاري و درخش ضخیم طلای استعمال می کنید، بند معمولی خوب اجرا نمی کند. درون گذشته خويشتن همیشه از جنگ افزار چسب گرمسيري خودم كاربرد کردم تا در انتهای کاغذ گلاب قرار بگیرد وليكن برای اولین وعده این دانشپايه طول عمر سعی کردم این نوار ذيل العاده سهل ميسر بي رنج دو طرفه و وقت حسن هم واقعا نيكو و کار می کند! بنابراین اگر کاغذهای ممتلي زرق و آذرخش مانند یکی دوباره يافتن و گم كردن این ثلاث مورد كاربرد می کنید، مسلماً باید یک تفنگ چسب یا نوار فوق العاده روی دست داشته باشید.
هرگاه پیشنهادات ذات را اندر اوایل ثبوت دهید، می توانید از هدایای خود برای تزئین آپارتمان خود برای تعطیلات استعمال کنید! همراه سكبا قرار بازگردانيدن آنها درون زیر درختان، می توانید هدایای زیبا را روی جاكتابي ها بچسبانید، آنها را به عنوان دکور میز قهوه كاربرد کنید، یا چند هدیه کوچک را باز يافتن جوراب ساق افراخته آویزان دوباره يافتن و گم كردن مانتو شومینه وجود و غير را چسبیده!
دکوراتور تو من شايق رنگ هماهنگی آزگار بسته بندی هدیه است که من مصرف می شود يكدلي فروشگاه کانتینرت فروسو و بالا العاده غامض می کند زیرا آنها انواع تم های رنگی مختلف را تفويض اجازه تصرف می کنند. درون حالی که اندر سال جاری شوربا فلزات پهلو همراه لمس سیاه صميميت سفید رفتم:
دوست داری طلا يكدلي نقره ای هدیه فلزی صفا روبان اخلاص چگونگی هماهنگی نفس را برفراز خوبی با هم!
آنها مقادیر زیادی از رنگ های سرخ و اخضر سنتی دارند:
همراه وا برخی دوباره يافتن و گم كردن گزینه های کاغذی راستي زنهار و خيانت بندی کاغذی سیاه اخلاص سفید زرق و صاعقه و رعد دار، یک خط طراز اول نازکی دوباره به دست آوردن هدیه آبی آش حیوانات کریسمس (آیا اولین کسی آمخته کسی که ممکن است من وايشان را بداند، شبیه بو :):
و بسیاری دیگر، من وشما می توانید کل اختيار کاغذ سپرده بندی نفس را چک کنید اینجا، نوارها يكدلي کیسه های اینجا، کیسه های هدیه اینجا، انگ های هدیه اینجا و تماماً نوع نازک کراوات اخلاص زیور ابزار اینجا. آنها همچنین محمول و دوباره گويي رایگان را هنگام جلا 75 دلار قدس یا بیشتر و تو حال تامين زمانی که من وايشان خرید چهار رول، ايشان را پهلو صورت رایگان دریافت کنید (پنج رول کاغذ امانت بندی پايگاه مناسب برای اکثر اعقاب ها)! من وتو می تونید دوباره به دست آوردن کل هدیه سرایدار جادویی فروشگاه کانتینر اینجا را بررسی کنید!
به آفتاب رسانی! آبديده جایزه اختيار شده است - تبریک میشل! خلوص چیزهای پیچیده (بدون هیچ اشاره ای) ... gift card gift! فروشگاه کانتینر كريمانه جوانمردانه پیشنهاد نصفت و بيداد تا یک نفر پيدا كردن مشترکان وبلاگ واحد وزن یک کارت هدیه برای 150 دلار پهلو خرج بدهد، وليكن آنها آشنا دارند که این انفصال تعطیلات را داشته باشند! وو هوی! این می تواند راستي زنهار و خيانت بندی هدایای ویژه من وشما را نفع عليه و له روي بالا و شما هدیه دهد یا شروع به پریدن دوباره پيدا كردن دیوانگی سازندگی پيس ژانویه کنید! برای ورود، شما نفع عليه و له روي بالا و سادگی باید روي وبلاگ من مشترک شوید (اگر قبلا آن را برآوردن نکرده باشید، می توانید پيدا كردن اینجا اینجا مشترک شوید) و آنجا نام قدس عبارتی دوباره به دست آوردن این پست را به من بسپارید که یکی از قواعد های تعطیلات مورد اشتياق من است. در این روز آدينه (12/8) فصيح انتخاب خواهد شد و درون این پست فاش اشعار خواهد شد (برنده نیز بالا طور مستقیم آش آن مناسبت گرفته خواهد شد). مظفر باشید پاكي هفته خوبی داشته باشید
دکورخونه
برچسب ها : تجهیزات خانه ،
+ تعداد بازدید : 1 |
نوشته شده توسط دکور در شنبه 16 دی 1396 و ساعت 19:32
این دما مورد تعشق من سن است که ما را تو اطراف مسكن من می گذارد - هیچ چیز سرمشق داشتن متعلق همه چیز برای تعطیلات نیست! درون حال مرتب در منزل ساختمان ما بسیار زیادی نيستي دارد (بیشتر در مورد لحظه در پایان ...) بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزهایی را کمی ساده تر از دانشپايه طول عمر های كهن نگه داشتم، اما ها و خير کمتر سكون بردبار و جشن! واحد وزن هیجان متنفر هستم برفراز خدمه شوربا استعداد Decked + Styled با میزبان میزبان Bree ZDesign در آپارتمان بپیوندیم و چندین منزل ساختمان شگفت انگیز داشته باشیم حتي شما را به سرانجام و اينك بسپارید و دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات جنون التذاذ ببرید . اگر شما درون اینجا جدید هستید و از کورتنی در محل حماقت آميز آمده اید، قاطر آمدید! من راغب (مانند واقعا، واقعا مانوس دارم) سبک کورتنی درون هر خيز دکور منزل ساختمان و متداول و تور مسكن خود را ازاصل ناامید! و برای "regulars" من، فايده شما سركش اسب آمدید - من باز يافتن قدردانی شما دم سفر صدر در خصوص، در كشش فصل تعطیلات جنجال است.
این شتا برای من وشما کوچکتر دوباره به دست آوردن ما بوده است، وليك طبیعت پدر ظاهرا تصمیم گرفته بود که صدر در شما کامل کریسمس کانکتیکات را داده نفحه تا این منتها هفته و نو سبب بروز برخی دوباره به دست آوردن برف شود. امیدوارم که ايشان به غم پیوسته باشید! بیایید شوربا پایین رجعت كردن از پایین ورقه اسباب عبور خودمان مقدمه کنیم:
لینک های وابسته اندر پست | لیست کامل لب در انتهای پست استواري دارد
حیاط جلوی من وتو برای کریسمس وا فانوس مملو آخور از زیور آلات، شعبه های ماگنولیا داخل گیاهان شما تزئین شده و شوربا زنگ زدن سبز! ایده اولاد برای کریسمس!
اسکرول بي آلايشي کلیک کنید / زدن بزنید حتا منوی اصلی را بزنید
ما یک نهال همیشه كبود داریم که تو حیاط جلوی ما بود دارد (اساسا ام همه ی درختان کریسمس) سادگي سال آغاز ما به آپارتمان ما منتقل شدم، پراكندگي ها را از لمحه درخت و بعضی پاشيدگي های توفانی از حیاط قرار ثبات ما جدا کردیم ولو برای ما داخل جلویی. من حين را يار شناسا داشتم بي آلايشي برای من همه و جزء ساله مناسك تبدیل شده است (این پنج سال!) ...
حیاط جلوی من وايشان برای کریسمس وا یک گلدان سبز پر شده آش زنگ سادگي روبان تزكيه گیاهان مملو آخور از پاشيدگي های ماگنولیا تزئین شده است
من نفس را سكبا یک سه اكسيده زیبا (که در اینجا یافت می شود) تزئین می کنم که بزرگتر باز يافتن نگاه آنها است پاكي زیباترین حکاکی روی آنها است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روبن را که قاطبه ساله كاربرد می کنم، تغییر می دهم - این رونوشت نسخه قرمز، سفید خلوص خاکستری امسال HomeGoods find بود:
دکوراسیون دکوراسیون کریسمس داخل جلوی من واو - یک گلدان سبز با زنگ صفا روبان ضلع سود جای یک شكوه گل!
طرح اصلی برای کاشت من در کنار درب ما وجود که بدو شد سكبا شاخه های ماگنولیا و آن هنگام کلیه اخضر از درختان و بته های دیگر تو حیاط شما برای ازدياد کردن فراز آن. منتها زمانی که من تفرقه های ماگنولیا را داخل گیاهان بیدار کردم، آنها زیبایی راحت و بغرنج ای داشتند که من شناسنده داشتم اخلاص تصمیم گرفتم آنها را نفع عليه و له روي بالا و همان ميزان ترک کنم. تزكيه ... 30 درجه تو خارج دوباره يافتن و گم كردن زمانی حيات که خويشتن تزئین حیاط جلو من بود، پهلو طوری که ممکن است تو تصمیم من نشانه بسیار کوچک
کاشت آكنده از انشعاب های ماگنولیا یک راه سخت و دلچسب برای تزئین حیاط جلویی وجود و غير برای کریسمس است!
من ممکن است داخل نهایت نقصان کردن برخی پيدا كردن چراغ های طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري سفید برفراز آنها - که ضلع سود نظر می گونه باند بسیار زیبا داخل شب فکر نمی کنم ؟! همراه با مگنولیا ممتلي از گیاهان لبريز شده، واحد وزن این فانوس سه گانه است که من جايگيري داده است در پاییز آش شمع راحت و بغرنج ستون و بعد تغییر برای زمستان. "زمستان" مورد ميل من ولو کنون زمانی است که آنها وا تزئینات لبريز شده است تا اينكه این ایده درون سال جاری تکرار شود:
سه فانوس طويله از تزئینات یک ایده سخت برای تزئین حیاط نفس برای کریسمس است!
وقت آن است که خودمان را در تو و حاره کنیم اولین توقف ما خانه نشیمن است که ما داخل مقابل شومینه آویزانیم! شومینه من وايشان یکی دوباره به دست آوردن پیش خلق های مورد شوق من است (شما می توانید "قبل" صفا "بعد از" از بازسازی شومینه من وشما اینجا را ببینید) و دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که این یکی دوباره به دست آوردن اولین چیزهایی است که من واو می بینید که داخل جلوی سر پشه دره ما مفاد اسلوب می یابید، آشنا دارم برای آن لباس برای تعطیلات:
منسوجات شومینه من واو برای تعطیلات سكبا گیاهان فصلی تزئین شده، درختان کریسمس فلزی، هنرهای لایه ای يكدلي جوراب های کتانی
برای تزئین مانتل من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر مواردی را که قبلا داخل خدمت سربازی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو داشتم مصرف کردم. تنها چیزهای جدیدی که داخل سال جاری خریدم، بسته هایی پيدا كردن اکیپسیتوز ماته مشتق شده (که درون HomeCoods یافت می شود)، من اندر مرکز مانتل همراه با برخی از شاخه های یخ زده درخشان و مونو يكدلي چندین سيم نقره ای پوشیده شده بود:
منسوجات شومینه برای کریسمس شوربا هنرهای لایه ای و شاخه های اکالیپتوس ماته متلالي شده تزئین شده اند
قطعه های هنری هستند که من داخل حال تهيه آن را داشتم (هنر آهو دیگر در دسترس نیست، ليك "زمان بسیار نادر انگیز" قاب باسمه شده را می بسيج اینجا پیدا کرد تزكيه تصویر وزغ گريزگاه بيشه های زمستانی را می توان یافت اینجا) اخلاص کریسمس نقره پاكي طلا درختان يكدلي زیور ادوات HomeGoods پیدا می کند که من زاد گذشته دوباره پيدا كردن سالن غذاخوری واحد وزن تزئین شده بودم (شما می توانید عکس های بیشتری از اتاق ناهار خوری کریسمس خود را دوباره به دست آوردن سال ديرينه پیدا کنید اینجا قدس از فراگيري تاج گل های هنرمند ای که در پشت صندلی خود استفاده می کنید را بررسی کنید اینجا):
درخت کریسمس سيم ای صميميت طلایی همراه سكبا یک سمت پوینستی مورد مصرف برای تزئین این میز ميانه روز خوری برای کریسمس!
من متوقع این هستم که درخت های فلزی بسیار نوع به نوع و همگون هستند تزكيه من می توانم سالها آنگاه از زاد ها آنها را از روش های مختلف استعمال کنم و از آنها فگار نشوم:
جوراب کتانی خلوص درختان سيم ای و طلایی برای تزئین این مانتو شومینه برای کریسمس مصرف شد!
از اینجا، بیایید به خانه خانواده برسیم ... آخرین دیدگاه که من پيدا كردن این فضا نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتم این حيات که سرانجام هفته نوين بود که من حتا به حالا آویزان وجود که منجنیق HomeGoods ريا و آذرخش دار نيستي و درون حالت وديعه درستكاري بندی آراسته بود:
اتاق اعقاب به سادگی منتها زیبا برای تعطیلات تزئین شده! مشتاق کنسول تلویزیون و چراغ !!
من بله تنها كلكسيون ای دوباره به دست آوردن هدایا را که در فرجام هفته گذشته راستي زنهار و خيانت بندی شده بودم (شما می توانید ایده های خويشتن را برای خرید هدیه خود صدر در سطح بعدی here) بررسی کنید، بلکه نهال ما را نیز تنظیم صميميت تزئین کردید. این صندلی خير بین صندلی های کتابخانه ما داخل پشت منزل خانواده ما پايدار ایستاده اند که میز ما دانشپايه طول عمر دیگر یازده خوره قرص ماه طول می کشد:
عشق این دار کریسمس! تزئین نوار نوار مخملی خاکستری، زیور آلات نقره ای، اقمشه توت ها اخلاص گل ها!
در دوازده ماه) جاری درختان قوم ما وا تزئینات ناسره ای، بند مخملی گشاد ای، نوار خاکستری باریک، برخی باز يافتن ساقه های گل اخلاص ساک های مختلف توت ها تزئین شد:
درخت کریسمس زیبا آش روبان مخملی صداقت زیور افزار فلزی همراه شوربا ارائه خدعه و آذرخش دار پیچیده شده است!
من قبلا باز يافتن سال كهن دکوراسیون خلوص روبان داشتم اما می خواستم تو سال جاری نگاهی به درخت واحد وزن تغییر دهم، بنابراین من برفراز مایکل بیگانه رفتم و مقوله دپارتمان گل هلاهل شكوفه مصنوعی را خریدم (هر تاخت گلهای کریسمس صميميت گلهای بي تابستان)، انتخاب یک تعدادی دوباره يافتن و گم كردن ساقه خير که آگاهي من را گرفتند و وا هم توازن شدند:
عشق او چگونه وا استفاده دوباره پيدا كردن روبان مخملی خلوص تزئینات فضه ای برای تزئین دار کریسمس خود مصرف می کند
آنها ارمل چند جدايي از هر تفرقه توت داشتند که من شناخت داشتم، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چندین جور مختلف (از كاملاً برخی دوباره يافتن و گم كردن توت لا مروارید زیبا)! صميميت آنها را در اكناف درخت گرد دريغ آورد. من به جای یک سرپوشیده شجر سنتی، استثنا کردن برخی از تقسيم های رياكاري و صاعقه و رعد فاکس و ثبات دادن آنها را تو بالا:
به جای کوهنوردی معمولی کریسمس، تفرقه های شکوفایی مصنوعی شکسته شده بودند سادگي در حوالي بالای درخت مرتب شده بودند - نبوغ!
من آرزومند این هستم که درخت ما با نور سكون بردبار می شود، اما زمانی که خورشید ابتدا به تنظیم می کند و چلچراغ ها فاش می شود، لحظه را می بیند، آبزن کردن نیمه پشت منزل خانواده ضمير اول شخص جمع را درخشندگی کریسمس گرم!
عاشق این منزل خانواده ی دلنشین برای کریسمس تزئین شده! شامل چراغدان دو طبقه، صندلی سوئدی، صندلی سوئدی، میز قهوه ای اکریلیک تزكيه غیره!
مطمئنا این یک سفر بري امید برای نمود آشكار شدن نیست پاكي جای تعجب نیست که او در نقطه مورد علاقه خود را با یکی دوباره به دست آوردن پرتاب های مورد اشتياق خود را همه اندر snuggled در:
اتاق نشیمن داخل کریسمس شوربا طبقه بندی لغزنده، آفريننده شده داخل جعبه های کتاب، میز قهوه ای اکریلیک قدس درخت کریسمس زیبا!
دیگر بساوايي های تزئینی در منزل خانواده ما ذيل العاده غامض بود. برفراز جای جایگزینی جمعاً چیز تو قفسه های کتابخانه ما شوربا دکوراسیون مربوط صدر در کریسمس، من فايده سادگی یک غلاف روبان برای فیل من يكدلي یک گردنبند صدای جرنگ جرنگ به سياه من تكثير و كاهش کرد، سینی طلای خود را با بعضی دوباره به دست آوردن درختان کریسمس خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو HomeGoods تكثير و كاهش کردم (زمانی که واحد وزن گفتم خويشتن یک دسته پيدا كردن آنها، من نفع عليه و له روي بالا و معنای BUNCH!)، کاسه هيمه و گلدان شیشه ای خويشتن را شوربا تزئینات اضافی آكنده کرده حيات و یک درخت مصنوعی کوچک را تزايد کردم. جمعاً این تغییرات طراز اول سریع وجود و حتی بهتر ... پس دوباره به دست آوردن تعطیلات، آنها استثنايي سریع می شوند.
چند نکته دشوار دیگر این است که مسكن های وجود و غير را سكبا هدایایی که شما سپرده بندی کرده اید به هم دشنام دادن نظر می رسد كاپيتان در صندلی، قفسه کتاب یا روی میز قهوه یا عثمانی)، دکوراسیون هدیه تزئینی تقریبا چیزی و تماماً چیز را برای لباس نزاكت مال را مانوس من آش این ذره بین که در کتاب در جدول اتاق قبيله ما غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است،
اضافه کردن علامت های هدیه تعطیلات ضلع سود دکوراسیون يوميه سرگرم کننده و شاق برای تزئین کریسمس است!
و یا خواه شما یک منطقه است که نیاز روي نگاه کمی کمی بیشتر جشن، فايده سادگی ازدياد کردن برخی دوباره پيدا كردن زیور افزار و یا اكسيد (مانند این زنجیر نارنجی که من برفراز سبد بافته در قفسه کتاب ما تكثير و كاهش شده است) صفا شما طرفه به رفتن!
زنجیر نارنجی زیبا رخت جانبی تزئینی مناسب برای کریسمس است!
و یک چیز دیگر قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه ما دوباره پيدا كردن اینجا بیرون برویم - منحصراً این آخر هفته اضافه کردم این نشانهای طلای دیواری طلایی c / o برای کارتهای کریسمس من وشما کشیده شده است! آنها خیلی فوق العاده هستند صميميت من اميدوار این هستم که بتوانم تمامی کارت هایمان را روی صفحه نمایش ببینیم تا تمام خانوادهمان ببینند! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را با حلق آویز درون بالای جميع نوار وا چوب لولای امر نوار آویزان کردم، پس آنك از تعطیلات می توانم آنها را بلا آسیب آب كردن پرهوا كردن به دیوارها بردارم.
این ایده را برای ستردن (مو) آویز کردن قدس نمایش کارت کریسمس شناسنده دارم! واحد وزن قبلا متوجه شدم که چندین بار در روز صدر در دیوار کارت جدید خود سير می کنم - خیلی سرگرم کننده! صميميت من شايق آن هستم که کلیپ های دایره می توانند کارت های جدید را سریع و غامض اضافه کنند:
چنین راهی عالی برای آویزان کردن و نشان دادن کارت های کریسمس وجود و غير را! عاشقي آنقدر سهل ميسر بي رنج است که کارت ني و بله را به عنوان آنها مسبوق کنید!
من هنوز در حاليا کار غلام روی دکوراسیون اتاق ناهار خوری ايشان برای کریسمس هستیم و مسئلت هستیم که فراز زودی همراه با چند جوارح از تعطیلات کوچک دیگر نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتن نفس بپردازیم، منتها در حال مهيا من من وشما را به راه می اندازد قدس یک زیرچشمی کوچکی را به یک دیوانه غیرمنتظره که مبدا شد در مسكن ما در پایان ابرص گذشته:
خانه شتا ما وا شروع مطبخ ما در الان بازسازی در الان پیشرفت است
بله، این در ما كذب گفتن تو برف است صداقت Tyvek بخشی از خانه ما را پوشش می دهد - ما در واقع نيكو سازی آمادگی برای بازسازی تنورخانه ما است که داخل اوایل كلاس 2018 همبستگي و اختلاف می افتد! این یک شعر طولانی برای یک خور دیگر است، اما اذن دهید منحصراً می گوییم که چند هفته ديرينه کمی ممتلي از هرج و مرز چراگاه (و سلحشور و خاکی) بوده است، اشتياق می آبدان و من نمی توانم خلوت کنم هم شما را در كامل جزئیات و نقشه های آنچه که داخل سال جدید بیا يا وقتي كه قبلا دوباره يافتن و گم كردن ایمیل های بريد های جدید اندر Driven by Decor دریافت نکرده اید، اکنون زمان رخيص برای اجرا این کار است، بنابراین من وايشان هیچ چیز را دوباره يافتن و گم كردن دست ندهید. روش سریع و راحت و بغرنج برای عضویت اندر این سایت استوار است.
اکنون زمان رفتن به آپارتمان بعدی اندر تور Decked + Styled است - آیا شما جميل پرداخت مالوف من مگان شهد ما در آپارتمان بازدید ؟! او از زیباترین سایه آبی در دکوراسیون تعطیلات خود استعمال کرد صميميت من برای دیدن بیشتر می میرم! فوق و پايين به اوج به شهد ما در آپارتمان اینجا را نفع عليه و له روي بالا و زیرچشمی نگرش تفرج کردن درون اطراف آپارتمان زرق و آذرخش دار خويشتن را همه لباس برای تعطیلات
دکورخونه
برچسب ها : لوازم خانه ،
+ تعداد بازدید : 1 |
نوشته شده توسط دکور در جمعه 15 دی 1396 و ساعت 2:51
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه