این دما مورد تعشق من سن است که ما را تو اطراف مسكن من می گذارد - هیچ چیز سرمشق داشتن متعلق همه چیز برای تعطیلات نیست! درون حال مرتب در منزل ساختمان ما بسیار زیادی نيستي دارد (بیشتر در مورد لحظه در پایان ...) بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزهایی را کمی ساده تر از دانشپايه طول عمر های كهن نگه داشتم، اما ها و خير کمتر سكون بردبار و جشن! واحد وزن هیجان متنفر هستم برفراز خدمه شوربا استعداد Decked + Styled با میزبان میزبان Bree ZDesign در آپارتمان بپیوندیم و چندین منزل ساختمان شگفت انگیز داشته باشیم حتي شما را به سرانجام و اينك بسپارید و دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات جنون التذاذ ببرید . اگر شما درون اینجا جدید هستید و از کورتنی در محل حماقت آميز آمده اید، قاطر آمدید! من راغب (مانند واقعا، واقعا مانوس دارم) سبک کورتنی درون هر خيز دکور منزل ساختمان و متداول و تور مسكن خود را ازاصل ناامید! و برای "regulars" من، فايده شما سركش اسب آمدید - من باز يافتن قدردانی شما دم سفر صدر در خصوص، در كشش فصل تعطیلات جنجال است.
این شتا برای من وشما کوچکتر دوباره به دست آوردن ما بوده است، وليك طبیعت پدر ظاهرا تصمیم گرفته بود که صدر در شما کامل کریسمس کانکتیکات را داده نفحه تا این منتها هفته و نو سبب بروز برخی دوباره به دست آوردن برف شود. امیدوارم که ايشان به غم پیوسته باشید! بیایید شوربا پایین رجعت كردن از پایین ورقه اسباب عبور خودمان مقدمه کنیم:
لینک های وابسته اندر پست | لیست کامل لب در انتهای پست استواري دارد
حیاط جلوی من وتو برای کریسمس وا فانوس مملو آخور از زیور آلات، شعبه های ماگنولیا داخل گیاهان شما تزئین شده و شوربا زنگ زدن سبز! ایده اولاد برای کریسمس!
اسکرول بي آلايشي کلیک کنید / زدن بزنید حتا منوی اصلی را بزنید
ما یک نهال همیشه كبود داریم که تو حیاط جلوی ما بود دارد (اساسا ام همه ی درختان کریسمس) سادگي سال آغاز ما به آپارتمان ما منتقل شدم، پراكندگي ها را از لمحه درخت و بعضی پاشيدگي های توفانی از حیاط قرار ثبات ما جدا کردیم ولو برای ما داخل جلویی. من حين را يار شناسا داشتم بي آلايشي برای من همه و جزء ساله مناسك تبدیل شده است (این پنج سال!) ...
حیاط جلوی من وايشان برای کریسمس وا یک گلدان سبز پر شده آش زنگ سادگي روبان تزكيه گیاهان مملو آخور از پاشيدگي های ماگنولیا تزئین شده است
من نفس را سكبا یک سه اكسيده زیبا (که در اینجا یافت می شود) تزئین می کنم که بزرگتر باز يافتن نگاه آنها است پاكي زیباترین حکاکی روی آنها است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روبن را که قاطبه ساله كاربرد می کنم، تغییر می دهم - این رونوشت نسخه قرمز، سفید خلوص خاکستری امسال HomeGoods find بود:
دکوراسیون دکوراسیون کریسمس داخل جلوی من واو - یک گلدان سبز با زنگ صفا روبان ضلع سود جای یک شكوه گل!
طرح اصلی برای کاشت من در کنار درب ما وجود که بدو شد سكبا شاخه های ماگنولیا و آن هنگام کلیه اخضر از درختان و بته های دیگر تو حیاط شما برای ازدياد کردن فراز آن. منتها زمانی که من تفرقه های ماگنولیا را داخل گیاهان بیدار کردم، آنها زیبایی راحت و بغرنج ای داشتند که من شناسنده داشتم اخلاص تصمیم گرفتم آنها را نفع عليه و له روي بالا و همان ميزان ترک کنم. تزكيه ... 30 درجه تو خارج دوباره يافتن و گم كردن زمانی حيات که خويشتن تزئین حیاط جلو من بود، پهلو طوری که ممکن است تو تصمیم من نشانه بسیار کوچک
کاشت آكنده از انشعاب های ماگنولیا یک راه سخت و دلچسب برای تزئین حیاط جلویی وجود و غير برای کریسمس است!
من ممکن است داخل نهایت نقصان کردن برخی پيدا كردن چراغ های طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري سفید برفراز آنها - که ضلع سود نظر می گونه باند بسیار زیبا داخل شب فکر نمی کنم ؟! همراه با مگنولیا ممتلي از گیاهان لبريز شده، واحد وزن این فانوس سه گانه است که من جايگيري داده است در پاییز آش شمع راحت و بغرنج ستون و بعد تغییر برای زمستان. "زمستان" مورد ميل من ولو کنون زمانی است که آنها وا تزئینات لبريز شده است تا اينكه این ایده درون سال جاری تکرار شود:
سه فانوس طويله از تزئینات یک ایده سخت برای تزئین حیاط نفس برای کریسمس است!
وقت آن است که خودمان را در تو و حاره کنیم اولین توقف ما خانه نشیمن است که ما داخل مقابل شومینه آویزانیم! شومینه من وايشان یکی دوباره به دست آوردن پیش خلق های مورد شوق من است (شما می توانید "قبل" صفا "بعد از" از بازسازی شومینه من وشما اینجا را ببینید) و دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که این یکی دوباره به دست آوردن اولین چیزهایی است که من واو می بینید که داخل جلوی سر پشه دره ما مفاد اسلوب می یابید، آشنا دارم برای آن لباس برای تعطیلات:
منسوجات شومینه من واو برای تعطیلات سكبا گیاهان فصلی تزئین شده، درختان کریسمس فلزی، هنرهای لایه ای يكدلي جوراب های کتانی
برای تزئین مانتل من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر مواردی را که قبلا داخل خدمت سربازی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو داشتم مصرف کردم. تنها چیزهای جدیدی که داخل سال جاری خریدم، بسته هایی پيدا كردن اکیپسیتوز ماته مشتق شده (که درون HomeCoods یافت می شود)، من اندر مرکز مانتل همراه با برخی از شاخه های یخ زده درخشان و مونو يكدلي چندین سيم نقره ای پوشیده شده بود:
منسوجات شومینه برای کریسمس شوربا هنرهای لایه ای و شاخه های اکالیپتوس ماته متلالي شده تزئین شده اند
قطعه های هنری هستند که من داخل حال تهيه آن را داشتم (هنر آهو دیگر در دسترس نیست، ليك "زمان بسیار نادر انگیز" قاب باسمه شده را می بسيج اینجا پیدا کرد تزكيه تصویر وزغ گريزگاه بيشه های زمستانی را می توان یافت اینجا) اخلاص کریسمس نقره پاكي طلا درختان يكدلي زیور ادوات HomeGoods پیدا می کند که من زاد گذشته دوباره پيدا كردن سالن غذاخوری واحد وزن تزئین شده بودم (شما می توانید عکس های بیشتری از اتاق ناهار خوری کریسمس خود را دوباره به دست آوردن سال ديرينه پیدا کنید اینجا قدس از فراگيري تاج گل های هنرمند ای که در پشت صندلی خود استفاده می کنید را بررسی کنید اینجا):
درخت کریسمس سيم ای صميميت طلایی همراه سكبا یک سمت پوینستی مورد مصرف برای تزئین این میز ميانه روز خوری برای کریسمس!
من متوقع این هستم که درخت های فلزی بسیار نوع به نوع و همگون هستند تزكيه من می توانم سالها آنگاه از زاد ها آنها را از روش های مختلف استعمال کنم و از آنها فگار نشوم:
جوراب کتانی خلوص درختان سيم ای و طلایی برای تزئین این مانتو شومینه برای کریسمس مصرف شد!
از اینجا، بیایید به خانه خانواده برسیم ... آخرین دیدگاه که من پيدا كردن این فضا نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتم این حيات که سرانجام هفته نوين بود که من حتا به حالا آویزان وجود که منجنیق HomeGoods ريا و آذرخش دار نيستي و درون حالت وديعه درستكاري بندی آراسته بود:
اتاق اعقاب به سادگی منتها زیبا برای تعطیلات تزئین شده! مشتاق کنسول تلویزیون و چراغ !!
من بله تنها كلكسيون ای دوباره به دست آوردن هدایا را که در فرجام هفته گذشته راستي زنهار و خيانت بندی شده بودم (شما می توانید ایده های خويشتن را برای خرید هدیه خود صدر در سطح بعدی here) بررسی کنید، بلکه نهال ما را نیز تنظیم صميميت تزئین کردید. این صندلی خير بین صندلی های کتابخانه ما داخل پشت منزل خانواده ما پايدار ایستاده اند که میز ما دانشپايه طول عمر دیگر یازده خوره قرص ماه طول می کشد:
عشق این دار کریسمس! تزئین نوار نوار مخملی خاکستری، زیور آلات نقره ای، اقمشه توت ها اخلاص گل ها!
در دوازده ماه) جاری درختان قوم ما وا تزئینات ناسره ای، بند مخملی گشاد ای، نوار خاکستری باریک، برخی باز يافتن ساقه های گل اخلاص ساک های مختلف توت ها تزئین شد:
درخت کریسمس زیبا آش روبان مخملی صداقت زیور افزار فلزی همراه شوربا ارائه خدعه و آذرخش دار پیچیده شده است!
من قبلا باز يافتن سال كهن دکوراسیون خلوص روبان داشتم اما می خواستم تو سال جاری نگاهی به درخت واحد وزن تغییر دهم، بنابراین من برفراز مایکل بیگانه رفتم و مقوله دپارتمان گل هلاهل شكوفه مصنوعی را خریدم (هر تاخت گلهای کریسمس صميميت گلهای بي تابستان)، انتخاب یک تعدادی دوباره يافتن و گم كردن ساقه خير که آگاهي من را گرفتند و وا هم توازن شدند:
عشق او چگونه وا استفاده دوباره پيدا كردن روبان مخملی خلوص تزئینات فضه ای برای تزئین دار کریسمس خود مصرف می کند
آنها ارمل چند جدايي از هر تفرقه توت داشتند که من شناخت داشتم، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چندین جور مختلف (از كاملاً برخی دوباره يافتن و گم كردن توت لا مروارید زیبا)! صميميت آنها را در اكناف درخت گرد دريغ آورد. من به جای یک سرپوشیده شجر سنتی، استثنا کردن برخی از تقسيم های رياكاري و صاعقه و رعد فاکس و ثبات دادن آنها را تو بالا:
به جای کوهنوردی معمولی کریسمس، تفرقه های شکوفایی مصنوعی شکسته شده بودند سادگي در حوالي بالای درخت مرتب شده بودند - نبوغ!
من آرزومند این هستم که درخت ما با نور سكون بردبار می شود، اما زمانی که خورشید ابتدا به تنظیم می کند و چلچراغ ها فاش می شود، لحظه را می بیند، آبزن کردن نیمه پشت منزل خانواده ضمير اول شخص جمع را درخشندگی کریسمس گرم!
عاشق این منزل خانواده ی دلنشین برای کریسمس تزئین شده! شامل چراغدان دو طبقه، صندلی سوئدی، صندلی سوئدی، میز قهوه ای اکریلیک تزكيه غیره!
مطمئنا این یک سفر بري امید برای نمود آشكار شدن نیست پاكي جای تعجب نیست که او در نقطه مورد علاقه خود را با یکی دوباره به دست آوردن پرتاب های مورد اشتياق خود را همه اندر snuggled در:
اتاق نشیمن داخل کریسمس شوربا طبقه بندی لغزنده، آفريننده شده داخل جعبه های کتاب، میز قهوه ای اکریلیک قدس درخت کریسمس زیبا!
دیگر بساوايي های تزئینی در منزل خانواده ما ذيل العاده غامض بود. برفراز جای جایگزینی جمعاً چیز تو قفسه های کتابخانه ما شوربا دکوراسیون مربوط صدر در کریسمس، من فايده سادگی یک غلاف روبان برای فیل من يكدلي یک گردنبند صدای جرنگ جرنگ به سياه من تكثير و كاهش کرد، سینی طلای خود را با بعضی دوباره به دست آوردن درختان کریسمس خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو HomeGoods تكثير و كاهش کردم (زمانی که واحد وزن گفتم خويشتن یک دسته پيدا كردن آنها، من نفع عليه و له روي بالا و معنای BUNCH!)، کاسه هيمه و گلدان شیشه ای خويشتن را شوربا تزئینات اضافی آكنده کرده حيات و یک درخت مصنوعی کوچک را تزايد کردم. جمعاً این تغییرات طراز اول سریع وجود و حتی بهتر ... پس دوباره به دست آوردن تعطیلات، آنها استثنايي سریع می شوند.
چند نکته دشوار دیگر این است که مسكن های وجود و غير را سكبا هدایایی که شما سپرده بندی کرده اید به هم دشنام دادن نظر می رسد كاپيتان در صندلی، قفسه کتاب یا روی میز قهوه یا عثمانی)، دکوراسیون هدیه تزئینی تقریبا چیزی و تماماً چیز را برای لباس نزاكت مال را مانوس من آش این ذره بین که در کتاب در جدول اتاق قبيله ما غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است،
اضافه کردن علامت های هدیه تعطیلات ضلع سود دکوراسیون يوميه سرگرم کننده و شاق برای تزئین کریسمس است!
و یا خواه شما یک منطقه است که نیاز روي نگاه کمی کمی بیشتر جشن، فايده سادگی ازدياد کردن برخی دوباره پيدا كردن زیور افزار و یا اكسيد (مانند این زنجیر نارنجی که من برفراز سبد بافته در قفسه کتاب ما تكثير و كاهش شده است) صفا شما طرفه به رفتن!
زنجیر نارنجی زیبا رخت جانبی تزئینی مناسب برای کریسمس است!
و یک چیز دیگر قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه ما دوباره پيدا كردن اینجا بیرون برویم - منحصراً این آخر هفته اضافه کردم این نشانهای طلای دیواری طلایی c / o برای کارتهای کریسمس من وشما کشیده شده است! آنها خیلی فوق العاده هستند صميميت من اميدوار این هستم که بتوانم تمامی کارت هایمان را روی صفحه نمایش ببینیم تا تمام خانوادهمان ببینند! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را با حلق آویز درون بالای جميع نوار وا چوب لولای امر نوار آویزان کردم، پس آنك از تعطیلات می توانم آنها را بلا آسیب آب كردن پرهوا كردن به دیوارها بردارم.
این ایده را برای ستردن (مو) آویز کردن قدس نمایش کارت کریسمس شناسنده دارم! واحد وزن قبلا متوجه شدم که چندین بار در روز صدر در دیوار کارت جدید خود سير می کنم - خیلی سرگرم کننده! صميميت من شايق آن هستم که کلیپ های دایره می توانند کارت های جدید را سریع و غامض اضافه کنند:
چنین راهی عالی برای آویزان کردن و نشان دادن کارت های کریسمس وجود و غير را! عاشقي آنقدر سهل ميسر بي رنج است که کارت ني و بله را به عنوان آنها مسبوق کنید!
من هنوز در حاليا کار غلام روی دکوراسیون اتاق ناهار خوری ايشان برای کریسمس هستیم و مسئلت هستیم که فراز زودی همراه با چند جوارح از تعطیلات کوچک دیگر نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتن نفس بپردازیم، منتها در حال مهيا من من وشما را به راه می اندازد قدس یک زیرچشمی کوچکی را به یک دیوانه غیرمنتظره که مبدا شد در مسكن ما در پایان ابرص گذشته:
خانه شتا ما وا شروع مطبخ ما در الان بازسازی در الان پیشرفت است
بله، این در ما كذب گفتن تو برف است صداقت Tyvek بخشی از خانه ما را پوشش می دهد - ما در واقع نيكو سازی آمادگی برای بازسازی تنورخانه ما است که داخل اوایل كلاس 2018 همبستگي و اختلاف می افتد! این یک شعر طولانی برای یک خور دیگر است، اما اذن دهید منحصراً می گوییم که چند هفته ديرينه کمی ممتلي از هرج و مرز چراگاه (و سلحشور و خاکی) بوده است، اشتياق می آبدان و من نمی توانم خلوت کنم هم شما را در كامل جزئیات و نقشه های آنچه که داخل سال جدید بیا يا وقتي كه قبلا دوباره يافتن و گم كردن ایمیل های بريد های جدید اندر Driven by Decor دریافت نکرده اید، اکنون زمان رخيص برای اجرا این کار است، بنابراین من وايشان هیچ چیز را دوباره يافتن و گم كردن دست ندهید. روش سریع و راحت و بغرنج برای عضویت اندر این سایت استوار است.
اکنون زمان رفتن به آپارتمان بعدی اندر تور Decked + Styled است - آیا شما جميل پرداخت مالوف من مگان شهد ما در آپارتمان بازدید ؟! او از زیباترین سایه آبی در دکوراسیون تعطیلات خود استعمال کرد صميميت من برای دیدن بیشتر می میرم! فوق و پايين به اوج به شهد ما در آپارتمان اینجا را نفع عليه و له روي بالا و زیرچشمی نگرش تفرج کردن درون اطراف آپارتمان زرق و آذرخش دار خويشتن را همه لباس برای تعطیلات
دکورخونه
برچسب ها : لوازم خانه ،
+ |
نوشته شده توسط دکور در جمعه 15 دی 1396
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
سایت صیغه موقت