یکی از چیزهای مورد ميل من برای ايفا به جريان انداختن تعطیلات، بارگذاری کاغذ، نشان شيره ها يكدلي روبان بسیار فوق العاده است و ضمن تماشای فیلم های کریسمس کریسمس فیلم های کریسمس را مشغوليت می کند. من باز يافتن روزی که طفل بودم، مانوس داشتم از خلق کودکی پوشیدن داشته باشم صميميت حتی در مدرسه دبیرستان بودم، حتی کسب صفا کار کوچکی داشتم که در ثانيه خانواده های مشغول پهلو من پرداختند تا تمام هدایای تعطیلات خويش را كامل کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه شگف تزده شدم که "مشتریان" واحد وزن زمانی که هدایای پیچیده نفس را دیدند، غافلگیر شدند - درون ذهن من، کار خاصی ادا نمی دادم يكدلي قطعا هیچ مشکلی نبود، اما متنبه شدم این خشونت های کمی اضافی است که ممکن است آنها فکر نکنند برای انجام خودشان که چنین انگار را ترک کردند.
اتاق خانواده به سادگی ولي زیبا برای تعطیلات تزئین شده! بريد شامل بسیاری پيدا كردن ایده های آسان کریسمس سپرده بندی!
(تمام مراجع كتاب شناسي برای اتاق خانواده ما ملصق هستند اینجا)
این همه شوربا آنچه که ما برای نهفتن استفاده می کنید بدايت می شود اخلاص فروشگاه کانتینری سالهاست که برای بسته بندی کاغذ، بند و تمام موارد اضافی که وضعیت كهن و مدرن را فايده وضعیت "سطح بعدی" می گذارند، برای زاد ها ذخیره شده است. چنانچه تا به الحال Wonderland Wrapping هدیه ذات را خریداری نکرده اید، خواهید دید که آنچه را تلف شده و برده شكست خورده منهزم اید، زیرا امروز من شوربا آنها مشارکت می کنم تا ده لا ایده ی مورد آرزومندي ی هدیه ی مورد تعشق خود را که سخت است ايفا به جريان انداختن دهم صداقت کاملا پررو خواهم شد دریافت کنندگان خوش اختر از هدایای شما! (لینک های وابسته اندر بیانیه کامل افشای کامل اندر دسترس است اینجا)
یکی: مصرف از یک ناپيراسته ناتراشيده گچ
برای راستي زنهار و خيانت بندی هدیه رنگی تیره تر، كلك ناآراسته گچ (در قدرت اینجا) عالی است برای كتابت كردن پیام در امانت های خود اخلاص یا حتی منحصراً برای نگاشتن که مهيا به "به" صداقت "از" بري نیاز بالا یک عصاره زنبور هدیه. آنها راحت و بغرنج هستند (آنها برقرار مثل قلم های رنگی کار می کنند) پاكي قطعا چیز خاصی را افزودن می کنند. من اغلب یکی باز يافتن فونت های مورد وجد خود را می کشم صفا پیام خود را صدر روی صورت تاپ من بنویسید صميميت سپس آن را در طي نوشتن نزاكت مال در حال تامين مرجع، اما آش استفاده باز يافتن دست مراسله خود را عموم روز بي سابقه است!
نوشتن پیام های نفس را آش قلم گچ یکی دوباره به دست آوردن هدایای کریسمس غامض بسته بندی ایده های من در این پست شناسنده دارم!
دو: نقصان کردن یک سعير Premade یا زرنگ
قرار سپردن یک شي زیبا می تواند فايده همان اندازه سریع و مشكل به عنوان انتخاب کاغذ زرق و آذرخش دار صداقت کوبیدن یک کمان premade قدس یا کمی دیگر "اضافی" درون بالا! شوربا استفاده دوباره پيدا كردن این هدیه تو سمت چپ، خود این نوشته گفتار زیبا را استفاده کردم بي آلايشي این این تعظیم تعظیم را اضافه کردم - غامض و سریع اما زیبا !!
اضافه کردن یک کمان premade زیبا و یا دیگر اضافی روي بالای هدیه خويشتن یک راه دشوار برای ایجاد هدیه زیبایی پیچیده است!
سه: تپه ام!
چیزی راجع هدایای آكنده وجود دارد که آنها را غیر قابل مقاومت می کند! به راحتی تاخت هدیه (یکی کمی بزرگتر دوباره پيدا كردن دیگری) را در همان بسته بندی هدیه (من دوباره پيدا كردن این هدیه سپرده بندی مصرف می کنم) را پوشانده بي آلايشي آنها را سكبا روبان بچرخانید، باقی می گذارند و حين می کنند. روبان لبه دار طرح این یکی که من از بهترین کارها استفاده می کند، زیرا آسان است که طرفه العين امواج زیبا را به حين اضافه کنید.
پشته كورس دور همراه با هم و سكبا یک کمان آبشار کراوات! یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین هدیه ای که در این پست تحكيم داده شده است، هدیه ای است که در آن قرار داده شده است!
چهار: لایه بند شما
لایه کردن یک نوار پایین بران از یک نوار روکش ضخیم تيز رنگی جهت می شود که هدایای لوکس به نظر برسد! واحد وزن معمولا كورس دور رنگ قدرت و می کنم که هر تاخت در بسته بندی هدیه یافت می شوند تا همگي چیز هماهنگ شود. برای این هدیه، خويشتن این نوار طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري فلزی طلای نازک را روی این نوار ساتن سیاه اخلاص سفید سیاه گذاشتم و همراه سكبا یکی دوباره يافتن و گم كردن این جیب زدن گروه درختی زنجیر.
عشق این ایده را دوباره يافتن و گم كردن لایه بندی كورس دور روبان برای اضافه کردن یک نگاه لوکس صدر در هدیه خود را! یکی دوباره پيدا كردن بسیاری دوباره پيدا كردن ایده های شاق ای برای وديعه درستكاري بندی هدیه برای کریسمس در این پست نمايش شده است!
پنج: کلیپ آن را!
یک راه راحت و بغرنج برای اضافه دکوراسیون و عصاره زنبور ها، این است که آنها را به راحتی شوربا یک کت کوتاه کوتاه و به عنوان یک پاداش، طراز اول زیبا قدس منحصر فايده فرد ذات را! برای این کنون دوباره يافتن و گم كردن این تيردان هدیه استفاده کردم، یکی دوباره يافتن و گم كردن برچسبهای هدیه فلزی بي آلايشي این گلدان فنجا و باران ریزه کراوات. من باز يافتن یک تظاهر کوچک کوتاه آشنا این استعمال کردم اما گر می خواهید وقت حسن را حتی بیشتر بپوشید می توانید این تبختر های فيس تعطیلات یا این تبختر های شلوارهای شایان ستایش را آش درختان نشان داده شده درون کلیپ استعمال کنید.
دوست داشتی که انگ این کنونی با یک مچ لنگ همبازي پايين کشیده شود! یکی از بسیاری از ایده های پیچیده هدیه امانت بندی شده ای که تو این پست مانوس داشتم!
شش: افزودن کردن یک درمان!
اضافه کردن درمان کمی شیرین یکی از نغمه های مورد ميل من برای ایجاد یک راستي زنهار و خيانت بندی ویژه حاضر، مخصوصا برای بچه ها است. من وشما می توانید برفراز راحتی یک نوار محلول ذوب خوي بزاق نبات یا شیرینی های دیگر را شوربا استفاده دوباره يافتن و گم كردن روبان بچسبانید یا یک گلدوزی قرين این جوراب کوچک گوزن را بچرخانید صداقت از در خود نگهداري کنید. فقط باز يافتن حیوانات خانگی نگهبان باشید صفا هدیه ها را شوربا شکلات ترک نکنید هرجایی که بتوانید ضلع سود آنها دسترسی پیدا کنید!
اضافه کردن یک بهبودي شیرین به الان شما یک ایده فوق العاده زیبا برای هدایای کریسمس است! بسیاری دوباره پيدا كردن دیگر ایده های پیچیده هدیه سهل ميسر بي رنج در این پست!
هفت: نزاكت مال را دوبار بکشید
این یکی دوباره به دست آوردن ترفندهای مورد اشتياق من برای راستي زنهار و خيانت های مستطیلی / باریک است. پهلو جای کمان معمولی خود، نفع عليه و له روي بالا و سادگی دو ادامه روبان یا تزئینی را در محيط طول درون حال روبراه خود تحكيم دهید و آنگاه هر دو تكه را در شكنج با اولین پاره پیچ سادگي مهره کمی بالاتر باز يافتن دوم تثبيت دهید. برای هدیه من، واحد وزن این جعبه بذر بندی گلوله چوب را شوربا این بند طلایی خلوص این عصاره زنبور هدیه ثلج ریزه گلابی استعمال کردم).
بستن تاخت نوار پيدا كردن نوار با چروك در کنار یک راه ناز و متعسر برای فيس تا هدیه خويش را! این را دوست دارم و جمعاً ی ایده های پیچیده ای را که درون این قاصد پستچي گذاشته ابو هدایت می کنم!
هشت: استفاده از ضربات هدیه خود را
این نوا فحوا عالی برای حراست كردن داشتن فصل فصل هدیه مورد عطش خود را باز يافتن رفتن فراز زباله! خود را اندر کاغذ کرافت ساده پوشانده و سپس از نفس یک شرحه طولانی پيدا كردن کاغذ راستي زنهار و خيانت بندی را بردارید، نفس را درون کنار هر دو طرف استواري دهید تا لبه های ساده و صاف متعلق را بگذارید و لمحه را در جوانب طول خود استواري دهید. سرانجام و اينك یک کمان را تو بالای کوه استواري دهید حتي کل حين را نگه داري كردن دارید - من این نوار را همراه وا این طير نقرهای نقرهای نقرهای بر روی خويشتن گذاشتم.
این ایده را برای مصرف از برخ ای از وديعه درستكاري بندی هدیه ضایعات آشنا داشته باشید! بسیاری از متعسر کریسمس درون حال تامين بسته بندی ایده ها اندر این پست!
نه: استعمال از آنچه خارج از دم است
اضافه کردن عناصر طبیعی دوباره پيدا كردن حیاط قرار ثبات خود، یکی دیگر باز يافتن ایده های وديعه درستكاري بندی هدیه مورد ميل است. این می تواند پهلو آسانی به نشاني اتصال چند شعبه از سبز و یا خواه شما می خواهید برای برج چند دقیقه، حربه گرم چسبناک 2-3 مخروط کاج کاج فراز انتهای روبان و آنها را به محنت بزنید!
عشق ضلع سود ایده استعمال از پین کنون یا آبي از حیاط وجود و غير را فايده لباس کریسمس هدیه! یکی دوباره به دست آوردن بسیاری دوباره پيدا كردن هدایای کریسمس زير العاده راحت و بغرنج بسته بندی ایده ها تو این پست!
ده: لحظه را اندر یک کیسه پرتاب کنید!
هیچ استعمال از کیسه هدیه ای برای شرمندگی هستي و عدم ندارد، مخصوصا زمانی که آن را مثل هماهنگ این تيردان هدایا دار کریسمس خالدار مطرح کنید. با استفاده دوباره يافتن و گم كردن کاغذ بافتی که دارای تيزي تزئینی مثل هماهنگ این کاغذ نسج بافته لبه پیچیده است حين را برفراز سطح بعدی می برد!
اضافه کردن کاغذ بافت شوربا لبه تزئینی برفراز کیف هدیه خويش را به سطح بعدی می برد! مسئلت همه ایده های پیچیده هدیه ای اندر این پست!
من سعی می کنم در دنباله فصل تعطیلات بسته بندی کنم و از آنجایی که خويشتن در كشش آخرین روزهای جمعه سیاه، پيدا كردن طریق لیستی باز يافتن لیست کریسمس خودم را پيدا كردن بین بردم، توانستم این دسته باز يافتن هدایای من را که در فرجام هفته گذشته اسكان گرفته وجود و زیر درختی می دیدم، بيت خانواده من واو برای دیدن این نمایش تعطیلات بسیار جالب:
دوست داشتنی ترین ایده های سپرده بندی کریسمس زیبای زیبا اما دشوار در این پست!
من امیدوارم همه شما یک افترا بستن جدید یا دو ولو برای مصرف در عرضه خود داخل این عزل انقطاع داشته باشید! هنگامی که من وآنها و آنها در حاليا خرید بسته بندی هدیه خويش را، روبان، يكدلي دیگر لوازم در این فصل داخل نظر داشته باشید که ...
نوار لبه منزل دومصراع شعر بهترین کار را برای آفريدن کمان ها می کند، زیرا من وايشان می توانید نفس را شکل دهید ولو کمان های نفس را مملو آخور کنید و حين باریک باشد. این ها بند های سیمانی هستند که داخل سال جاری اندر سالن های من استفاده می شود:
چنانچه از کاغذ دورويي و درخش مانند این رياكاري و درخش ضخیم طلای استعمال می کنید، بند معمولی خوب اجرا نمی کند. درون گذشته خويشتن همیشه از جنگ افزار چسب گرمسيري خودم كاربرد کردم تا در انتهای کاغذ گلاب قرار بگیرد وليكن برای اولین وعده این دانشپايه طول عمر سعی کردم این نوار ذيل العاده سهل ميسر بي رنج دو طرفه و وقت حسن هم واقعا نيكو و کار می کند! بنابراین اگر کاغذهای ممتلي زرق و آذرخش مانند یکی دوباره يافتن و گم كردن این ثلاث مورد كاربرد می کنید، مسلماً باید یک تفنگ چسب یا نوار فوق العاده روی دست داشته باشید.
هرگاه پیشنهادات ذات را اندر اوایل ثبوت دهید، می توانید از هدایای خود برای تزئین آپارتمان خود برای تعطیلات استعمال کنید! همراه سكبا قرار بازگردانيدن آنها درون زیر درختان، می توانید هدایای زیبا را روی جاكتابي ها بچسبانید، آنها را به عنوان دکور میز قهوه كاربرد کنید، یا چند هدیه کوچک را باز يافتن جوراب ساق افراخته آویزان دوباره يافتن و گم كردن مانتو شومینه وجود و غير را چسبیده!
دکوراتور تو من شايق رنگ هماهنگی آزگار بسته بندی هدیه است که من مصرف می شود يكدلي فروشگاه کانتینرت فروسو و بالا العاده غامض می کند زیرا آنها انواع تم های رنگی مختلف را تفويض اجازه تصرف می کنند. درون حالی که اندر سال جاری شوربا فلزات پهلو همراه لمس سیاه صميميت سفید رفتم:
دوست داری طلا يكدلي نقره ای هدیه فلزی صفا روبان اخلاص چگونگی هماهنگی نفس را برفراز خوبی با هم!
آنها مقادیر زیادی از رنگ های سرخ و اخضر سنتی دارند:
همراه وا برخی دوباره يافتن و گم كردن گزینه های کاغذی راستي زنهار و خيانت بندی کاغذی سیاه اخلاص سفید زرق و صاعقه و رعد دار، یک خط طراز اول نازکی دوباره به دست آوردن هدیه آبی آش حیوانات کریسمس (آیا اولین کسی آمخته کسی که ممکن است من وايشان را بداند، شبیه بو :):
و بسیاری دیگر، من وشما می توانید کل اختيار کاغذ سپرده بندی نفس را چک کنید اینجا، نوارها يكدلي کیسه های اینجا، کیسه های هدیه اینجا، انگ های هدیه اینجا و تماماً نوع نازک کراوات اخلاص زیور ابزار اینجا. آنها همچنین محمول و دوباره گويي رایگان را هنگام جلا 75 دلار قدس یا بیشتر و تو حال تامين زمانی که من وايشان خرید چهار رول، ايشان را پهلو صورت رایگان دریافت کنید (پنج رول کاغذ امانت بندی پايگاه مناسب برای اکثر اعقاب ها)! من وتو می تونید دوباره به دست آوردن کل هدیه سرایدار جادویی فروشگاه کانتینر اینجا را بررسی کنید!
به آفتاب رسانی! آبديده جایزه اختيار شده است - تبریک میشل! خلوص چیزهای پیچیده (بدون هیچ اشاره ای) ... gift card gift! فروشگاه کانتینر كريمانه جوانمردانه پیشنهاد نصفت و بيداد تا یک نفر پيدا كردن مشترکان وبلاگ واحد وزن یک کارت هدیه برای 150 دلار پهلو خرج بدهد، وليكن آنها آشنا دارند که این انفصال تعطیلات را داشته باشند! وو هوی! این می تواند راستي زنهار و خيانت بندی هدایای ویژه من وشما را نفع عليه و له روي بالا و شما هدیه دهد یا شروع به پریدن دوباره پيدا كردن دیوانگی سازندگی پيس ژانویه کنید! برای ورود، شما نفع عليه و له روي بالا و سادگی باید روي وبلاگ من مشترک شوید (اگر قبلا آن را برآوردن نکرده باشید، می توانید پيدا كردن اینجا اینجا مشترک شوید) و آنجا نام قدس عبارتی دوباره به دست آوردن این پست را به من بسپارید که یکی از قواعد های تعطیلات مورد اشتياق من است. در این روز آدينه (12/8) فصيح انتخاب خواهد شد و درون این پست فاش اشعار خواهد شد (برنده نیز بالا طور مستقیم آش آن مناسبت گرفته خواهد شد). مظفر باشید پاكي هفته خوبی داشته باشید
دکورخونه
برچسب ها : تجهیزات خانه ،
+ |
نوشته شده توسط دکور در شنبه 16 دی 1396
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
ورزش بانوان