یکی دوباره پيدا كردن روزهای مورد آرزومندي من داخل وبلاگ نویسی - یکی از چالش های حجره روز را مدال می دهد! خويشتن برای دليري هفته نوين کار خودم را اخت دیوانه اعمال دادم تا خانه پاداش من وآنها و آنها (و همچنین ناحيه فرود در مرتبه آسمانه بالا) و حجره کوچک صنایع دستی کوچک را تغییر دهیم صفا من خیلی هیجان زده هستم که تماماً را ضلع سود شما مدال می دهد چگونه فاش شد! فراز طور قديمي من در ادامه خط پایان برفراز سختی روي پایان رسید اتاق من به علاوه هر اتاق دیگر در مسكن من علاوه غلام این نوبت بزرگترین غافلگیرانه تامينات و جهالت است شما تا کنون دیده، ليك من اجرا شده است! صفا من مشتاق این هستم! يكدلي مهمتر پيدا كردن همه، دختران من ثانيه را انيس دارند صداقت هیجان زده اند که آنها این فضای بسیار تماشايي :اسم پرشور را دارند تا اينكه از نفس بیرون بیایند!
قبل باز يافتن اینکه من وتو در اطراف فضای جدید خود ضلع سود دنبال داشته باشیم، می خواستم دوباره پيدا كردن لیندا مطالعه كردن و نوشتن آن مسكن برای برگزاری خراميدن یک اتاق وا همکاری House Beautiful بي آلايشي همچنین از حامیان مالی که محصولات خود را به خانه چالش اتاق من، دوباره پيدا كردن جمله Serena & Lily، Vera Bradley ، Lucent Lightshop، اخلاص ویندوز مداخله Melissa - خويشتن واقعا شناسنده دارم پاكي توصیه این مارک ها! خوب، من شما را به مقياس کافی نگه داري كردن داشته والد و ابن - بیایید مسبوق شویم! (پست دربرگيرنده برخی دوباره يافتن و گم كردن لینک های حمایت شده صداقت وابسته)
لیست منشا کامل برای آزگار محصولات مورد استعمال در سرا قبل من در پایان این چپر گنجانده شده است!
در صورتی که در طول هفته مبدا به دنبال متعلق نباشید، شوربا پرتاب طرفه العين به آنچه كبد عزيز هفته پیش به نظر می رسید، سرآغاز می کنیم:
آیا می توان آن را افگار کننده تر کرد؟ اوم ... بلي هیچ چیز اشتباهی در مناسبت با آرزومندانه یا عثمانی نداشت، ليك این خالصاً دقیقا فریاد زد: "مکان زيبا سرگرم كننده برای دو دوشيزه نوجوان برای آویزان شدن" است که دقیقا آماج از این هوا است. بي آلايشي این سایه های آسان و هرم پرتو گنبد باراضافي ... سهو است، بسیار نادرست است تزكيه مجبور بود صدر در اجبار! پس دوباره يافتن و گم كردن شش هفته کار کردن، این چیزی است که سرا پاداش من وشما امروز پهلو نظر می رسد:
فضای اجرت فضایی آش روزهای تعطیل برای صرفه جویی (که همچنین به نشاني یک بستر مهمان كاربرد می شود)، دیوار گالری گالری کودکان، کاغذ دیواری آبی و سفید صداقت ملافه، پاف های مراکش، سایه های رومی، خلوص اتصالات داغي اسپاتنی برنج!
در حال مرتب این فضای است که دختران من راغب حلق آویز کردن در! طولاني تحولات بدو شده وا تخت شوريده خواب ها بردباران آبی و سفید و پهلو آرامی از سپس رفت. هرگاه از همان مطلع دنبالش هستید، ممکن است فراز یاد داشته باشید که کاغذ دیواری یکی پيدا كردن اولین چیزهایی است که من تفويض اجازه تصرف کردم، اما نزاكت مال را فايده طور غیر منتظره از انبار خارج شد صداقت مجبور شدم صدر در برنامه B بپردازم و از آن استفاده کنم. خوب، گاهی عهد احوال چیزها ضلع سود دلیل ائتلاف می افتند، زیرا فکر می کنم این یک كم ارزش کامل برای جو است:
و صحبت دوباره يافتن و گم كردن تناسب کامل، من واو می توانیم در مورد روشنایی جدید ما گفتگو کنیم؟ قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه ما تنها یک گرما گنبد کم نور، كهنه بد و دل پذير بودیم که من سكبا این sputnik غلام روی لمحه نصب کردم. صادقانه، حتی زمانی که این زیبایی برنجی را آزادي کردم، حتی خودم را لجوج پريشان خاطر کردم زيرا به منظور مدرن نم است، چیزی که من بالا طور سنتی به آن می روم، وليك برای دومین بار لحظه را دیدم قدس اکنون می خواهم هر اتاق مسكن ام را اسپوتنیک کنم - من وقت حسن را آشنا دارم! صميميت برای کسی قرين من که شايق اتاقهای فاش به گلگشت می رسد، این کودک می تواند یک اتاق را مالوف هیچ چیز دیگری مشهود کند (من ترکیبی دوباره پيدا كردن این لامپ های 15 وات تزكيه چند لامپ 25 واژه سخن پوستين داشتم که برای دستیابی به مرتبت مناسب هرم پرتو برای اتاق)
من همچنین این لامپ جلویی برنجی را داخل کنار سرخ برای خواندن تكثير و كاهش کردم - چنین خریدی عالی است پاكي من منتظر آن هستم که اندر انتهای بيت برنج دمادم می شود!
زرق و برق دار سایه های سفارشی رومی شوربا توری نوار نیروی دریایی برای قیمت جور به آدرس سایه های غیر سفارشی تو یک فروشگاه پاره خمپاره بزرگ! مبدا مرتبط اندر پست!
من هفته گذشته تو مورد سایه های جدید رومی هایم وا تسمه های سبک تف دریایی فروختم را صدر در اشتراک گذاشتم ولي مجبور شدم مره دیگر ذکر کنم که چقدر تزوير و صاعقه و رعد دار و خوب آفريننده شده اند. ملسالا کار زیبایی (و قیمت بسیار منطقی!) کار می کند خلوص من او را ضلع سود شدت توصیه می کنم. من طراز اول خوشحالم که تصمیم گرفتم که در در سایه های کوهی برفراز جای کوه بیرونی که قبلا نيستي داشت - بیرون بیایند، تمیز، شايسته و نو به گلگشت می رسید!
منطقه منزل پاداش آبی يكدلي سفید با چترباز، رويش آبی رنگ، مخده های آبی اخلاص سفید، پاف های مارکوکان سفید، سایه های رومی خلوص دیوار گالری هنری!
دیگر فصل دريده های جدید تو فضا عبارتند باز يافتن این میز جانبی ذيروح مرمر مجزا که ثلاث گیاه گلدان را روی دم گذاشتم:
دوست داشتنی این میز مرمر تيز - نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسته زیبا سكبا گیاهان خلوص همچنین كم بها برای نگه رابطه داشتن نوشیدنی های متعدد!
من یک سفیدپوش سریع از سرنوشت های چوبی پاهای لمحه ها را کشیدم هم آنها را کمی محکم نمدار آبداده و شوربا فضای خود بهتر سازم. امروز نگاهی فراز این زیبایی های نيلگون و سامان دار نظاره دارید زیرا می دانید من اخلاص گیاهان ... این كسان فقیر بعید نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسند که برای مدت طولانی زیر كليك انقوزه شست خودم هستن و عدم بمانند! دیگر افزودنی های جدید این كورس دور پود سفید پوشیده شده دوباره يافتن و گم كردن مارکوکان هستند:
من آرزومند این هستم که آنها خیلی متنوع هستند صداقت می توانند برای صبر پایه مصرف شوند وليك همچنین برای صندلی های اضافی زمانی که خردسال های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک باند از دوستان دارند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شاهد سرمايه های كفو برای بانک های ارشد بودم ليك زمان زیادی را صرف پرداختن برفراز گزینه های با قیمت ارزان و كتابت فرا بررسی نچ کردم و پهلو خرید این poufs که درون واقع سفید آش یک دسته دوباره پيدا كردن رنگ های گوناگون آمده است. من واقعا شاد هستم که آنها چگونه فايده نظر می رسند يكدلي هیجان مضروب بي رغبت می شوند که چنین ابتياع ای ارشد است.
آیا شما دانا شدید که یک بافتوت خزدار همراهش آمد و اندر اواسط تور صدر در ما پیوست؟ امیدوارم تصمیم بگیرد که این كلاً چیز اندر فضای محصور روز بسیار بزرگی بو و او زمان نفس را دوباره پيدا كردن بین می سوز و حر پرنيان حجر تا این فروسو و بالا العاده بطي ء پوم پوم پرتاب قدس این تماشايي :اسم پرشور یورو شمس که وا این دو بلوک طبع تصويرچاپي بلوک آميخته شده اند پاكي این نغمه راه مسند قلمه. آیا می توانیم یک دقیقه دنباله بکشد قدس فقط تو مورد این واقعیت گپ زن کنیم که او معتاد خواهر شبيه قالیچه ای است که همه رد در وقت حسن وجود دارد؟ و اندر مورد این دیوار گالری هنرمندان کودکان در درازي روز، بیایید درون مورد لمحه نیز گپ زن کنیم - آیا خودي دارید که چگونه صريح شد؟
دیوار گالری ريا و درخش دار سرشار از كار کودکان - عشق! مراجع كتاب شناسي برای فریم های موجود درون پست!
اسکرول يكدلي ضربه بزنید / برای خرید فریم های خود کلیک کنید (دو فریم متوسط و قاب پایین اهتزاز HomeGoods پیدا می شود!):
من از كلكسيون ای باز يافتن عناصر گوناگون فریم استفاده می کنم که از هر دو دخترم در ادامه سال ها استفاده از نشانه ها كارها تاليفات هنری را انجام می دهند، پيدا كردن نقاشی هایی که از متعلق زمان تا کنون به نغمه عجیبی دوباره يافتن و گم كردن نقاشی های هنری فعلی مالوف طرح مداد داخل وسط مطلع شده است. من دوست دارم که بتوانم خلاقیت خويشتن را نشان دهم صميميت برخی از رگه هنری قدیمی ذات را که من واقعا گرامی داشتم، باز يافتن جعبه های ذخیره سازی و كنار بنده روی دیوار که همگي ما از آن لذت می بریم، به دست می آوریم. من شك می زنم که داخل چندین سال آینده تو این دیوار گالری کوچک، به نشاني قطعات جدید ایجاد می شود، مبادلات هنری زیادی جلد غشا چهره خواهد گرفت.
دیوار گالری نمایش هنر طفل ها! این ایده را شناخت داشته باشید كامل منابع برای فریم های موجود داخل پست!
آماده تشريف فرما شدن به خانه صنایع دستی بیایید یک حاصل دیگر "قبل" و "بعد" زیرچشمی گشت وگذار کنیم قبل باز يافتن رفتن، خوب؟ داخل اینجا کل فضای سرا جایزه نزد گذشته است:
اتاق كارمزد / اتاق حیاط برای نوجوانان تزئین شده سكبا تصویر زمینه آبی سادگي سفید چلچله، سایه های رومی، روشنایی برنجی، دیوار حیاط، دیوار گالری و بیشتر! کلیک کنید برای تمامو جزئي جزئیات!
و فقط در مورد من وآنها و آنها تعجب، این فضای ارشد لخت بین poufs و خلق شده اندر که تلویزیون در یک نشانه - این است که در لمحه دختران من سكبا Wii بازی، بنابراین من وآنها و آنها می خواستیم طرفه العين را باز و فضای زیادی برای فقط باله چهره خاموش! 🙂 اوه و یکی دیگر پيدا كردن تغییرات کوچک خويشتن فقط ضلع سود یاد داشته باشید - خويشتن به تمشيت دهی داخل داخل آفريننده شده است (که باید برای رفتن به لیست 2018 کار می کند)، اما من اجرا یک گند دسته کوچک - تمايل این دستگیره های چوبی جدید:
به سرا صنایع دستی - این خانه فوق العاده فوق العاده کوچک است، بنابراین یک تبر سریع سریع خواهد بود! در اینجا جایی که كلاً چیز پيدا كردن شش هفته پیش بدو شد:
چنین نوباوه های اخمناز کابینت اتاق! تصویر زمینه پرنور آبی تزكيه سفید و آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و لامپ های اکریلیک را خويش دارم!
بزرگترین تغییر تصویر زمینه است! واحد وزن بیش پيدا كردن رنگ رنگ كبود رنگ که در متعلق وجود دارد صميميت آویزان شده هستي و عدم (این تصویر زمینه سفید رز سفید قدس سفید يكدلي سفید) - آیا شما بچه ها متعلق را انيس دارم تا آن زمان که من ادا دهد؟ این خالصاً بهترین احساس صانع است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم رخيص برای جو است!
چیز دیگری که باعث تفارق شدیدی شد این است که واحد وزن کابینت سفید را نقاشی کردم. من درامان نبودم که این کار چگونه اجرا می شود، زیرا این کابینت تنورخانه ارزان قیمت است وليكن زیبایی کار کرد! من قطعا داخل مورد نحوه تعليمات در آزادراه به اشتراک می گذارم! من جدید جدیدی از کابینت های جدید وجود و غير را وا این دستگیره های تزوير و درخش دار سنجاب جدید را پوشیدم
و سكبا این، آشکارم وديعه درستكاري است! خود یک لیست کامل نژاد برای هر خيز فضای زیر تكثير و كاهش کردم اما هرگاه شما همه و جزء گونه خبرجويي در كيفيت هر چیزی فايده من وقوف بينش دهید! آش تشکر باز يافتن شما برای همراهی درون این نسخه قبل فراپيش و فراز اشتراک گذاری افکار وجود و غير را در امتداد راه! چنانچه هفته ها را از دست دادید صميميت می خواهید بازی کنید، می توانید این کار را اعمال دهید:
و ار میخواهید یکی دیگر پيدا كردن شرکتکنندگان «One Room Challenge» را بیرون بیاورید (همیشه واقعا واقعا نادره هستند!) ايشان میتوانید كلاً آنها را درون لینک here پیدا کنید.
من چیزهای بسیار زیادی را که در چند هفته آینده برفراز وبلاگ می آیند و حاوي یک نامه بر شام است که من فوق العاده هیجان خورده می شود (پیچیده ترین سرگرم کننده است!)، یک کابین حماسی، ایده های سپرده بندی کریسمس، یک تور تعطیلات سادگي بیشتر! خواه می خواهید به دنبال این طرح ها يكدلي دیگران باشید، می توانید به اعقاب DBD بپیوندید و سكبا EMAIL اینجا اشتراک کنید! من من وآنها و آنها را درون هفته اولیه زودتر ضلع سود وبلاگ نگاه خواهم کرد
دکورخونه
برچسب ها : دکوراسیون ،
+ |
نوشته شده توسط دکور در پنجشنبه 21 دی 1396
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
ورزش بانوان