من سالها دوباره يافتن و گم كردن ایمیلهایی که پيدا كردن خوانندگان میخواهم که درون منزلشان مسكن را تزئین کنند، ایمیل بزنم، وليكن میگویم: «من نمیدانم کجا آغاز کنم». من اندر را میشنوم واحد وزن فکر می کنم بدايت یک منزل واقعا سخت ترین بخش تو تزئین یک جو است و دلیل دم این است که بسیاری باز يافتن چالش های One Room Challenge (ORC) را به كاربستن دادم - آنها انگیزه و مرگ هایی را که خويشتن نیاز دارم پرش می گیرم اخلاص کار را ايفا به جريان انداختن می دهند . دوباره به دست آوردن آنجایی که یک هفته اضافی بالا طور غیرمنتظرهای به این ORC تكثير و كاهش شد، من فکر کردم زمان مفت برای فراز اشتراک ارزيابي كردن برخی نکات برای کمک فايده شما طراحی حجره خود را باز يافتن قبل، باز يافتن جمله جایی که برای مقدمه و مراحل ته از حين برای ایجاد یک فضای مونس خواهی داشت. من هیجان بي ميل می شود شوربا Vera Bradley (که شمد های زیبا واحد وزن در منزل ORC من استعمال می شود) همکاری می کنم صدر روی این قاصد پستچي و ضلع سود اشتراک ارزيابي كردن peeks دزدکی حرکت کردن از پیشرفت حجره ORC خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در امتداد راه!
پس ... کجا سرآغاز کنم ؟!
با یک چیز، منحصراً یک! غامض است! به جای اینکه احساس کنید که مجبورید تصمیمات تک طراحی را تو یک زمان (که به حدس زیاد من وشما را حتي زمانی که حتی مقدمه به خندیدن می کند احساس راحتی می کنید) را تفويض اجازه تصرف کنید، منحصراً یک چیز را قدرت و کنید که کاملا دوستش دارید پاكي می خواهید بيت خود را طراحی کنید. تو یک بيت خواب، این ممکن است یک قطعه مختصه از هنر و یا برخی از پرده های دوال و آذرخش دار ليك اغلب نفس ملافه. گلدان فلزی Traveler's Vera Bradley بود که برای طراحی فضای کل خود طراحی شد.
Vera Bradley's Traveler Flower Blanket - فام و الگوی مورد ميل را انيس دارد و طرفه العين را بالا یک كليشه هماهنگ تبدیل می کند!
درست است؟ داخل واقع سه نمونه و غيراستاندارد وردا برادلی نيستي دارد که تو حال اجرا هستند، پيدا كردن جمله پز زیر لکه ساتن (من اميدوار زنگ های زیبا صفا بنفش!):
سایه های تقلب و برق دار بنفش! راجي این عینک سافاری سایه دوباره به دست آوردن ورا بردلی!
و آنها ممکن است سفینه فضایی سكبا ترکیبی از یک گلدان رنگارنگ به علاوه هندوانه بران و تمیز:
بهترین گلدان گلدان آبی! این فراسو برادلی مچ ورغ نیروی دریایی - اشتياق است!
من شايق این هستم که سه گانه نفر دوباره به دست آوردن آنها یک الگوی هماهنگ درون طرف دیگر داشته باشند تا بتوانند معکوس شوند بي آلايشي یا من وآنها و آنها می توانید دوباره يافتن و گم كردن دستمال سفره در بالای نزاكت مال را منعقد کنید حتي یک زیرچشمی کوچک از نزاكت مال مشاهده کنید. من داخل هر یک دوباره به دست آوردن سه الگو دستور دادم (حمل و نقل از Verabradley.com رایگان است) بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم آنها را بالا صورت شخصی ببینم پاكي دختران من سادگي من همه ائتلاف کردند که Traveler Flor "آن" بود. گام اوايل ... ادا شد!
مرحله 2: تصمیم گیری داخل قطعات لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) بزرگ
قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه دستور كار های اتاق خود را خیلی بیشتر کنید، تصمیم گیری تو مورد قطعات ارشد مبلمان شما بسیار مهم است، زیرا آنها طبق معمول بیشترین سرمایه گذاری ايشان را داخل فضا دارند. برای فضای ORC من، خويشتن یک ميتينگ در انتهای خاکستری گرم غلبه کردم. شخصا همیشه قطعاتی پيدا كردن لباس های خنثی را تفويض اجازه تصرف می کنم، زیرا اگر من بخواهم آینده ای دوباره پيدا كردن فضای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تغییر دهم، می توانم این کار را وا تغییر ساده و مفت در ملافه ها انجام دهم اخلاص مجبور صدر در جای یک كرسي یا خوابگاه باشم. من وآنها و آنها نیز در دوروبر بسیاری واگويي مکان کردیم صفا من آن را شوربا نگه رابطه داشتن مبلمان بی نظیری آشنا دارم، گسسته ای که در بيت خواب ما داخل یک منزل ساختمان استفاده می شود می تواند در منزل ساختمان در فضای یک بعدی رزين باشد! اما در حالی که نوتروال نه برای خويشتن کار می کنند، ار شما یک اميدوار رنگ واقعی هستید صميميت مطمئنا می خواهید که این پنبه سفید كبودرنگ را همانطور که امروز ادا می دهید دوست داشته باشید، برای حين بروید!
مرحله 3: غلبه بالشتک و تكه های هماهنگ
حالا که شمد رویای من وآنها و آنها (یا drapes، art يكدلي غیره) را به عنوان نقطه پریدن خود آزادي کرده اید، وقت وقت حسن رسیده است تا بالش و منسوج پاره های توازن برای منزل خواب نفس پیدا کنید. در اینجا هیچ قواعدی وجود ندارد، اما ترکیبی دوباره به دست آوردن رنگهای جامد با یک الگوی ارشد در مقیاس بزرگ، الگوی مقیاس کوچکتر، قدس نوارهای گستاخانه یک ترکیب آبديده است که مكرر و به كرات از متعلق استفاده کرده ام. ار از طراحی سرا خواب خود شوربا ملافه سرآغاز می کنید، پیدا کنید که مسند هماهنگ اندر دسترس باشد. تو حالی که من صدر در طور کلی نمی خواهم از استعمال از کل "تخت تو کیسه" مجموعه ها، خويشتن همیشه بررسی کنید که آیا نظير کردن بالش اندر دسترس هستند و يا وقتي كه من آنها را مونس دارم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا از یک مونث و ذكر و شوهر در طراحی اتاق من استفاده می شود. ملاف گلدان Traveler من برگزيني کرده است خيز گزینه گزینه های هماهنگ کننده بالش از جمله تطبیق shams که من استفاده می شود زمانی که خود می خواهم برای تخت ما برای مهمانان یک همانند و ضد همراه سكبا این بالشت شلوار جادویی Cabana Stripe - افزودن کردن آنها به آميخته هیچ، موشکافانه
دوست داشتنی دوباره پيدا كردن رنگ آمیزی دوال و درخش دار آبی صداقت سفید وره بردلی گلدان اخلاص نوار سفینه فضایی لیوان!
این نیز دم خوبی برای خرید آپارتمان شما است! ترکیب نهایی بالشهایی که من ارائه دادم حاوي یک جفت رويش کاسه ای نوار است، یک سمت بالش با یک الگوی سفید قدس آبی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از منزل دخترم از آن عبور کرده بودم (آنها آش کف لنگه کامل هستند) تزكيه سه مسن تر و كهتر پرده یوحانی که سفید صداقت سفید است با یک کیت نیروی دریایی عبور می کند.
دوست رابطه داشتن این ترکیب دوباره پيدا كردن بالش های آبی اخلاص سفید وا گل آن سو برادلی مسافرین ملاف گل!
مرحله 4: چرده رنگ یا تصویر زمینه خود را غلبه کنید
حالا وقت لمحه است که آنچه را که روی دیوارهایت استواري داده ای بفهمی آیا دانا شدید که لون رنگ چهره اولین چیزی که ما اجرا دادیم نبود؟ بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور قبل باز يافتن هر چیز دیگری در سرا رنگ رنگی را غلبه می کنند و تو نهایت تقلا می کنند پارچه و لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) را پیدا کنند تا با آن کار کنند. رنگ های رنگی صميميت تصاویر پشت زمینه وجود دارد و نفس بسیار آسان نمدار آبداده برای پیدا کردن یک رنگ پوست رنگ قدس یا تصویر زمینه است که با آزگار رختخواب و منسوج پاره خود را مختصه به وقت حسن است که برای پیدا کردن ملحفه و قطعه لخت که سكبا رنگ رنگ ضلع سود صورت تصادفی انتخاب رنگ توازن شده است. نوبت تصاویر بنابرين زمینه که من آزادي کردم (یکی برای فضای اصلی بي آلايشي یک دوم برای حجره صنایع کوچک پيدا كردن آن) روي خوبی سكبا ملافه و بالشت من هماهنگ - من می توانم قرار ثبات کنید هم آنها را ببینید كنيز قوش روی دیوار!
دوست داشتن این نکات تو مورد چگونگی تزئین حجره خواب خود، گام برفراز گام!
هنگام تفويض اجازه تصرف رنگ یا کاغذ دیواری برای فضای خود، نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که همگي چیز ضروري نیست که برفراز طور کامل تطبيق داشته نفحه (من احتمالا در بندها ده سایه فام آبی هستي و عدم دارد!) - آنها صرفاً نیاز صدر در هماهنگی یا همکاری بكر دارند. و درون حالی که تصمیم گرفتم داخل فضای واحد وزن بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آبی تزكيه سفید باقی بمانم، می توانید چرده های مختلفی را روي ترکیب ازدياد کنید!
مرحله 5: درهم کردن در بعضی باز يافتن فلزات
من فلزات را روي هر بيت طراحی تکمیل می کنم! مرتبط بودن یک ترکیب از تكميل اختتام های مختلف درون یک فضای (جنگل ها، فلزات تزكيه نقاشی ها) کمک می کند هم یک سرا را بیشتر "جمع آوری شده در راستا زمان" دريافتن و حين را جالب نم است. درون فضای ORC من، من دوباره به دست آوردن ترکیبهای يكسان فریم (از كاملاً برخی دوباره پيدا كردن فلزات) غلام روی فریم هایی که درون بالای دیوار آویزان آویزان می شوند استفاده می کنم و درون لامپ بازوی آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو نیز ازدياد می کنم:
راهنمایی های مسن تر و كهتر در وضعيت اینکه چگونه می توانید ضمن تزئین خانه خواب نفس را اوان کنید. ترکیبی دوباره پيدا كردن این رنگارنگ ملافه ماورا برادلی را با چوب لباسی تير گرم صداقت لامپ طبقه برنج مونس دارم!
مرحله 6: Accessorize!
این آخرین وعده مورد اشتياق من است! این زمانی است که من وتو برای جزئتمامت چیزهایی که فضای وجود و غير را به تكميل اختتام برسانید، خریداری می کنید، حتی گر "خرید" فقط نفع عليه و له روي بالا و معنی خرید مسكن خود است! لیستی دوباره به دست آوردن "سوراخ ها" را در منزل خود بسازید و وقت حسن را عثمانی، هنر، میز کنار، سادگي غیره ثبوت دهید و پي کنید! شما به حركت درآوردن نیستید هر یک از متاع جانبی را اندر یک ثمر پیدا کنید - به آدرس مثال، خواه شما نیاز بالا یک قطعه كاپيتان از هنر دارید سادگي فقط نمیتوانید آنچه را که ورا آنگاه می کنید پیدا کنید، حتا زمانی که این کار را به كاربستن ندهید، فضای دیوار را خالی کنید. اکثر خانه های مورد اشتياق من هستند که در طول زمان تکامل می یابند، زیرا منتظر هستم حتي قطعاتی را که عارف دارم بجای احساس فشار به چیزی بخرم ولو 100٪ به كاربستن شود.
هفته جديد چند حال از عقار جانبی را که تحكيم است به اتاق ORC رجوع کنند، دوباره يافتن و گم كردن جمله این فردار و كم تاب فوق العاده بتدريج که هوپ خواست کرده است:
راهنمایی های ارشد در بعد طبيعت اینکه چگونه می توانید طي تزئین سرا خواب نفس را بدو کنید. ترکیبی دوباره به دست آوردن این نقشدار و بي نقش ملافه ماورا برادلی را سكبا چوب لباسی چماق گرم قدس لامپ مرتبه آسمانه برنج يار شناسا دارم!
اما من واو باید برای بزرگ آرم دادن برای دیدن بقیه تنظیم (من هنوز ملال به پي چند برخه آخرین لحظه)! امیدوارم شما نوباوگان این قاصد پستچي را مفید بدانید - ار در حالا برنامه ریزی برای طراحی خانه خواب نیستید، می توانید تصویر زیر را پین کنید هم بتوانید ثانيه را پیدا کنید زمانیکه هنگام باد می آید!
راهنمایی های عالی در مورد چگونگی تزئین خانه خواب ذات را باز يافتن جمله جایی که برای اوايل و شش نوبت برای پایان دادن فراز فضای رویایی خويشتن را!
و اگر عارف دارید ملاف های جدید فراسو برادلی را تا آنگاه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانید، کل مجموعه خود را بررسی کنید (که شامل برخی از الگوهای بی نظیر بینظیر نیز می شود) اینجا یا می توانید آغوش روی تصاویر زیر کلیک کنید پاكي روی آنها کلیک کنید
شما ممکن است خبره شوید که برخی دوباره پيدا كردن الگوهای داخل حال مجهز به معامله می قسم (ملافه الفبا جدید برای پشت بردلی و
دکورخونه
برچسب ها : دکور ،
+ |
نوشته شده توسط دکور در شنبه 23 دی 1396
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
ورزش بانوان